YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
WAFF Şampiyonası 13-14 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Katar (6 puan), 2. Filistin (1 puan), 3. S. Arabistan (1 puan).
WAFF Şampiyonası 13-14 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Katar (6 puan), 2. Filistin (1 puan), 3. S. Arabistan (1 puan).
|
|
1.31
|
|
|
0.00
|
|
|
2.08
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%76.92
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%92.31
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%84.62
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%0.00
|
|
| 1 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 2 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 3 | 2 |
|
2007
2004
|
|
| 4 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 5 | 2 |
|
2004
2000
|
| 1 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 2 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 3 | 2 |
|
2007
2004
|
|
| 4 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 5 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 6 | 2 |
|
2008
2007
|
|
| 7 | 1 |
|
2013
|
|
| 8 | 1 |
|
2013
|
|
| 9 | 1 |
|
2019
|
|
| 10 | 1 |
|
2002
|
|
| 11 | 1 |
|
2019
|
|
| 12 | 1 |
|
2002
|
|
| 13 | 1 |
|
2012
|
|
| 14 | 1 |
|
2013
|
|
| 15 | 1 |
|
2002
|
|
|
1.31
|
|
|
0.00
|
|
|
2.08
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%76.92
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%92.31
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%84.62
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%7.69
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 1 | 1.8 | - | 9.2 | 4.8 | 39.5 | 3.5 | 2.8 | |
| 3 | 5 | 2.2 | - | 7.8 | 3.0 | 43.0 | 4.5 | 2.0 | |
| 3 | 3 | 3.2 | - | 8.8 | 5.2 | 53.8 | 4.2 | 1.8 | |
| 1 | 4 | 2.5 | - | 3.5 | 1.5 | 22.0 | 4.0 | 0.5 | |
| - | 2 | 1.0 | - | 6.5 | 1.5 | 51.5 | 4.5 | 1.0 | |
| - | 1 | 1.2 | 1 | 4.2 | 0.8 | 27.0 | 6.5 | 0.2 | |
| - | 1 | 2.0 | - | - | - | - | 2.5 | - | |
| - | - | 1.0 | - | 4.0 | 1.0 | 20.0 | 3.5 | 1.0 | |
| - | - | 0.5 | - | 4.0 | 1.0 | 30.0 | 3.5 | - |
WAFF Şampiyonası 13-14 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Katar bulunuyor: 2 maçta 6 puan. Attığı gol 5, yediği gol 1; averajı 4. Takipçileri Filistin (1 puan) ve S. Arabistan (1 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 3 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Katar (5 gol), en az gol yiyen takımı Katar (1 gol). Son maçlarda en iyi formu Katar yakaladı: son 2 maçta 6 puan. Ligde şu ana kadar toplam 6 gol kaydedildi.
Final Turu hattında Katar.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.