YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
WAFF Şampiyonası 2012 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Umman (6 puan), 2. Kuveyt (6 puan), 3. Filistin (3 puan).
WAFF Şampiyonası 2012 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Umman (6 puan), 2. Kuveyt (6 puan), 3. Filistin (3 puan).
|
|
1.63
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%47.37
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%31.58
|
|
|
|
%73.68
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%52.63
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%36.84
|
|
|
|
%63.16
|
|
|
|
%52.63
|
|
|
|
%47.37
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
| 1 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 2 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 3 | 2 |
|
2007
2004
|
|
| 4 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 5 | 2 |
|
2004
2000
|
| 1 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 2 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 3 | 2 |
|
2007
2004
|
|
| 4 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 5 | 2 |
|
2004
2000
|
|
| 6 | 2 |
|
2008
2007
|
|
| 7 | 1 |
|
2013
|
|
| 8 | 1 |
|
2013
|
|
| 9 | 1 |
|
2019
|
|
| 10 | 1 |
|
2002
|
|
| 11 | 1 |
|
2019
|
|
| 12 | 1 |
|
2002
|
|
| 13 | 1 |
|
2012
|
|
| 14 | 1 |
|
2013
|
|
| 15 | 1 |
|
2002
|
|
|
1.63
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%47.37
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%31.58
|
|
|
|
%73.68
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%52.63
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%36.84
|
|
|
|
%63.16
|
|
|
|
%52.63
|
|
|
|
%47.37
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%10.53
|
|
|
|
%10.53
|
|
|
|
%10.53
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%21.05
|
|
|
|
%15.79
|
|
|
|
%15.79
|
|
|
|
%10.53
|
|
|
|
%5.26
|
|
|
|
%5.26
|
|
WAFF Şampiyonası 2012 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Umman bulunuyor: 3 maçta 6 puan. Attığı gol 4, yediği gol 2; averajı 2. Takipçileri Kuveyt (6 puan) ve Filistin (3 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Umman (4 gol), en az gol yiyen takımı Umman (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Umman yakaladı: son 3 maçta 6 puan. Ligde şu ana kadar toplam 13 gol kaydedildi.
Play-off hattında Umman.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.