YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Primera Division 2022): 1. Zamora (55 puan), 2. Metropolitanos (53 puan), 3. Monagas (48 puan).
Premier Lig 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Primera Division 2022): 1. Zamora (55 puan), 2. Metropolitanos (53 puan), 3. Monagas (48 puan).
Venezuela
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | 14 | 13 | 3 | 44 - 24 | 20 | 55 | |||
2 | 30 | 15 | 8 | 7 | 44 - 29 | 15 | 53 | |||
3 | 30 | 13 | 9 | 8 | 46 - 33 | 13 | 48 | |||
4 | 30 | 11 | 13 | 6 | 36 - 22 | 14 | 46 | |||
5 | 30 | 12 | 10 | 8 | 46 - 42 | 4 | 46 | |||
6 | 30 | 11 | 11 | 8 | 38 - 33 | 5 | 44 | |||
7 | 30 | 11 | 8 | 11 | 38 - 41 | -3 | 41 | |||
8 | 30 | 11 | 7 | 12 | 39 - 38 | 1 | 40 | |||
9 | 30 | 9 | 12 | 9 | 38 - 37 | 1 | 39 | |||
10 | 30 | 7 | 16 | 7 | 26 - 27 | -1 | 37 | |||
11 | 30 | 8 | 12 | 10 | 34 - 36 | -2 | 36 | |||
12 | 30 | 9 | 9 | 12 | 32 - 36 | -4 | 36 | |||
13 | 30 | 8 | 10 | 12 | 43 - 54 | -11 | 34 | |||
14 | 30 | 8 | 8 | 14 | 29 - 43 | -14 | 32 | |||
15 | 30 | 6 | 9 | 15 | 19 - 40 | -21 | 27 | |||
16 | 30 | 5 | 9 | 16 | 32 - 49 | -17 | 24 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 8 | 5 | 2 | 25 - 9 | 16 | 29 | |||
| 2 | 15 | 8 | 5 | 2 | 24 - 8 | 16 | 29 | |||
| 3 | 15 | 8 | 5 | 2 | 25 - 11 | 14 | 29 | |||
| 4 | 15 | 6 | 8 | 1 | 24 - 12 | 12 | 26 | |||
| 5 | 15 | 7 | 5 | 3 | 24 - 16 | 8 | 26 | |||
| 6 | 15 | 7 | 5 | 3 | 22 - 14 | 8 | 26 | |||
| 7 | 15 | 7 | 5 | 3 | 23 - 20 | 3 | 26 | |||
| 8 | 15 | 6 | 4 | 5 | 24 - 18 | 6 | 22 | |||
| 9 | 15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 16 | 5 | 22 | |||
| 10 | 15 | 5 | 6 | 4 | 20 - 18 | 2 | 21 | |||
| 11 | 15 | 5 | 6 | 4 | 13 - 13 | 0 | 21 | |||
| 12 | 15 | 5 | 5 | 5 | 18 - 15 | 3 | 20 | |||
| 13 | 15 | 5 | 5 | 5 | 17 - 17 | 0 | 20 | |||
| 14 | 15 | 4 | 5 | 6 | 13 - 16 | -3 | 17 | |||
| 15 | 15 | 4 | 5 | 6 | 24 - 28 | -4 | 17 | |||
| 16 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 - 20 | -4 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 7 | 5 | 3 | 25 - 17 | 8 | 26 | |||
| 2 | 15 | 6 | 8 | 1 | 19 - 13 | 6 | 26 | |||
| 3 | 15 | 7 | 3 | 5 | 20 - 21 | -1 | 24 | |||
| 4 | 15 | 5 | 5 | 5 | 23 - 22 | 1 | 20 | |||
| 5 | 15 | 6 | 2 | 7 | 18 - 23 | -5 | 20 | |||
| 6 | 15 | 5 | 3 | 7 | 15 - 20 | -5 | 18 | |||
| 7 | 15 | 5 | 3 | 7 | 14 - 21 | -7 | 18 | |||
| 8 | 15 | 3 | 8 | 4 | 11 - 13 | -2 | 17 | |||
| 9 | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 - 26 | -7 | 17 | |||
| 10 | 15 | 2 | 10 | 3 | 13 - 14 | -1 | 16 | |||
| 11 | 15 | 4 | 4 | 7 | 14 - 21 | -7 | 16 | |||
| 12 | 15 | 2 | 7 | 6 | 16 - 23 | -7 | 13 | |||
| 13 | 15 | 3 | 3 | 9 | 12 - 26 | -14 | 12 | |||
| 14 | 15 | 1 | 7 | 7 | 10 - 20 | -10 | 10 | |||
| 15 | 15 | 2 | 4 | 9 | 6 - 24 | -18 | 10 | |||
| 16 | 15 | 1 | 5 | 9 | 16 - 29 | -13 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 - 8 | 4 | 11 | |||
2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 - 4 | 3 | 11 | |||
3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 - 9 | -1 | 5 | |||
4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 - 9 | -6 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 4 - 2 | 2 | 11 | |||
2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 5 | 2 | 10 | |||
3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 - 6 | -2 | 9 | |||
4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 - 5 | -2 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 6 | |||
| 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 | |||
| 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 4 | |||
| 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 4 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 0 | 3 | 7 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 6 | |||
| 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 - 2 | 1 | 9 | |||
2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 - 8 | 0 | 8 | |||
3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 - 8 | 0 | 7 | |||
4 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 - 6 | -1 | 7 |
|
|
2.38
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.63
|
|
|
|
%33.94
|
|
|
|
%27.44
|
|
|
|
%59.21
|
|
|
|
%40.79
|
|
|
|
%29.24
|
|
|
|
%52.35
|
|
|
|
%18.41
|
|
|
|
%49.10
|
|
|
|
%50.90
|
|
|
|
%30.32
|
|
|
|
%45.85
|
|
|
|
%18.77
|
|
|
|
%5.05
|
|
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1992 | ||
| 1989 | ||
| 1986 | ||
| 1985 | ||
| 1984 | ||
| 1981 | ||
| 1980 | ||
| 1979 | ||
| 1978 | ||
| 1977 | ||
| 1976 | ||
| 1975 | ||
| 1973 | ||
| 1957 |
| 12 | |
| 11 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 6 |
|
2012
2010
2009
2007
2004
1997
|
|
| 2 | 5 |
|
1978
1977
1976
1975
1973
|
|
| 3 | 5 |
|
1996
1993
1990
1988
1987
|
|
| 4 | 3 |
|
1978
1977
1976
|
|
| 5 | 3 |
|
2016
2014
2013
|
| 1 | 6 |
|
2012
2010
2009
2007
2004
1997
|
|
| 2 | 5 |
|
1978
1977
1976
1975
1973
|
|
| 3 | 5 |
|
1996
1993
1990
1988
1987
|
|
| 4 | 3 |
|
1978
1977
1976
|
|
| 5 | 3 |
|
2016
2014
2013
|
|
| 6 | 3 |
|
1995
1994
1992
|
|
| 7 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 8 | 2 |
|
2017
2010
|
|
| 9 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 10 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 11 | 2 |
|
2015
2014
|
|
| 12 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 13 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 14 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 15 | 2 |
|
2026
2025
|
| 2025 | 19 | 15 |
| 2025 | 19 | 15 |
| 2024-2026 | 69 | 33 | |
| 2024-2026 | 74 | 31 | |
| 2024-2026 | 66 | 29 |
| 2023-2026 | 107 | |
| 2023-2026 | 99 | |
| 2024-2026 | 98 |
| 2023-2024 | 2 | |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2023-2026 | 2 |
|
|
2.38
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.63
|
|
|
|
%33.94
|
|
|
|
%27.44
|
|
|
|
%59.21
|
|
|
|
%40.79
|
|
|
|
%29.24
|
|
|
|
%52.35
|
|
|
|
%18.41
|
|
|
|
%49.10
|
|
|
|
%50.90
|
|
|
|
%30.32
|
|
|
|
%45.85
|
|
|
|
%18.77
|
|
|
|
%5.05
|
|
|
|
%14.08
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%9.75
|
|
|
|
%9.75
|
|
|
|
%7.94
|
|
|
|
%6.50
|
|
|
|
%6.50
|
|
|
|
%5.78
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%4.69
|
|
|
|
%22.74
|
|
|
|
%19.86
|
|
|
|
%17.33
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%12.27
|
|
|
|
%6.86
|
|
|
|
%4.33
|
|
|
|
%2.53
|
|
|
|
%1.44
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 42 | 2.7 | 4 | - | - | - | 5.3 | - | |
| 50 | 45 | 2.4 | 3 | 0.2 | 0.1 | 1.2 | 3.0 | 0.0 | |
| 49 | 51 | 2.2 | 3 | - | - | - | 4.8 | - | |
| 49 | 30 | 2.5 | 5 | 0.8 | 0.4 | 3.0 | 4.8 | 0.1 | |
| 48 | 32 | 3.1 | 6 | - | - | - | 5.8 | - | |
| 47 | 47 | 2.1 | 1 | - | - | - | 3.1 | - | |
| 45 | 46 | 2.5 | 6 | - | - | - | 5.1 | - | |
| 44 | 30 | 2.2 | 3 | - | - | - | 4.8 | - | |
| 43 | 54 | 2.5 | 2 | - | - | - | 4.7 | - | |
| 42 | 35 | 2.3 | - | 0.3 | 0.1 | 1.4 | 4.5 | 0.0 | |
| 41 | 40 | 3.0 | - | - | - | - | 4.1 | - | |
| 36 | 42 | 2.9 | 3 | - | - | - | 5.3 | - | |
| 32 | 49 | 2.5 | 3 | - | - | - | 4.1 | - | |
| 29 | 43 | 2.4 | 3 | - | - | - | 2.9 | - | |
| 29 | 32 | 2.4 | 1 | - | - | - | 4.0 | - | |
| 19 | 40 | 2.6 | 4 | - | - | - | 4.6 | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 2022 sezonunda Primera Division 2022 grubunun zirvesinde Zamora bulunuyor: 30 maçta 55 puan. Attığı gol 44, yediği gol 24; averajı 20. Takipçileri Metropolitanos (53 puan) ve Monagas (48 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 13 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Monagas (46 gol), en az gol yiyen takımı Carabobo (22 gol). Son maçlarda en iyi formu Zamora yakaladı: son 30 maçta 55 puan. Ligde şu ana kadar toplam 584 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Carabobo (29 puan), deplasman tablosunda ise Monagas (26 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Zamora, Metropolitanos, Monagas, Carabobo. Eleme Turu hattında La Guaira, Dep. Tachira, Puerto Cabello, Inter de Barinas, Estudiantes, Portuguesa, Caracas, Deportivo Lara. Küme Düşme hattında Aragua.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.