YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup Central): 1. La Guaira (38 puan), 2. Deportivo Lara (34 puan), 3. Puerto Cabello (34 puan).
Premier Lig 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup Central): 1. La Guaira (38 puan), 2. Deportivo Lara (34 puan), 3. Puerto Cabello (34 puan).
Venezuela
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | 10 | 8 | 6 | 33 - 22 | 11 | 38 | |||
2 | 24 | 8 | 10 | 6 | 42 - 30 | 12 | 34 | |||
3 | 24 | 8 | 10 | 6 | 24 - 21 | 3 | 34 | |||
4 | 24 | 8 | 9 | 7 | 22 - 25 | -3 | 33 | |||
5 | 24 | 8 | 9 | 7 | 25 - 32 | -7 | 33 | |||
6 | 24 | 8 | 7 | 9 | 28 - 28 | 0 | 31 | |||
7 | 24 | 5 | 5 | 14 | 16 - 32 | -16 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 18 - 11 | 7 | 21 | |||
| 2 | 12 | 5 | 5 | 2 | 12 - 6 | 6 | 20 | |||
| 3 | 12 | 5 | 5 | 2 | 12 - 13 | -1 | 20 | |||
| 4 | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 - 10 | 8 | 19 | |||
| 5 | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 - 13 | 0 | 16 | |||
| 6 | 12 | 3 | 6 | 3 | 21 - 17 | 4 | 15 | |||
| 7 | 12 | 2 | 2 | 8 | 8 - 18 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 - 13 | 8 | 19 | |||
| 2 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15 - 12 | 3 | 19 | |||
| 3 | 12 | 4 | 6 | 2 | 11 - 8 | 3 | 18 | |||
| 4 | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 - 19 | -6 | 13 | |||
| 5 | 12 | 3 | 4 | 5 | 10 - 19 | -9 | 13 | |||
| 6 | 12 | 3 | 3 | 6 | 8 - 14 | -6 | 12 | |||
| 7 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 - 17 | -7 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | 15 | 4 | 5 | 49 - 22 | 27 | 49 | |||
2 | 24 | 12 | 6 | 6 | 39 - 25 | 14 | 42 | |||
3 | 24 | 11 | 6 | 7 | 32 - 21 | 11 | 39 | |||
4 | 24 | 8 | 12 | 4 | 43 - 35 | 8 | 36 | |||
5 | 24 | 9 | 8 | 7 | 38 - 28 | 10 | 35 | |||
6 | 24 | 7 | 7 | 10 | 35 - 34 | 1 | 28 | |||
7 | 24 | 0 | 1 | 23 | 8 - 79 | -71 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 9 | 1 | 2 | 26 - 8 | 18 | 28 | |||
| 2 | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 - 12 | 9 | 23 | |||
| 3 | 12 | 5 | 5 | 2 | 24 - 16 | 8 | 20 | |||
| 4 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15 - 8 | 7 | 19 | |||
| 5 | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 - 13 | 5 | 19 | |||
| 6 | 12 | 3 | 5 | 4 | 22 - 18 | 4 | 14 | |||
| 7 | 12 | 0 | 1 | 11 | 3 - 40 | -37 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 23 - 14 | 9 | 21 | |||
| 2 | 12 | 6 | 2 | 4 | 17 - 13 | 4 | 20 | |||
| 3 | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 - 13 | 5 | 19 | |||
| 4 | 12 | 4 | 4 | 4 | 20 - 15 | 5 | 16 | |||
| 5 | 12 | 3 | 7 | 2 | 19 - 19 | 0 | 16 | |||
| 6 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 - 16 | -3 | 14 | |||
| 7 | 12 | 0 | 0 | 12 | 5 - 39 | -34 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | 14 | 6 | 4 | 50 - 27 | 23 | 48 | |||
2 | 24 | 13 | 6 | 5 | 44 - 27 | 17 | 45 | |||
3 | 24 | 9 | 7 | 8 | 36 - 38 | -2 | 34 | |||
4 | 23 | 8 | 8 | 7 | 36 - 31 | 5 | 32 | |||
5 | 24 | 8 | 7 | 9 | 32 - 30 | 2 | 31 | |||
6 | 24 | 8 | 5 | 11 | 25 - 33 | -8 | 29 | |||
7 | 23 | 2 | 3 | 18 | 15 - 52 | -37 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 26 - 15 | 11 | 25 | |||
| 2 | 12 | 6 | 4 | 2 | 21 - 10 | 11 | 22 | |||
| 3 | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 - 10 | 7 | 22 | |||
| 4 | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 - 20 | 2 | 22 | |||
| 5 | 12 | 5 | 6 | 1 | 20 - 10 | 10 | 21 | |||
| 6 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 - 15 | 4 | 18 | |||
| 7 | 12 | 1 | 2 | 9 | 7 - 26 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 0 | 4 | 24 - 17 | 7 | 24 | |||
| 2 | 12 | 6 | 5 | 1 | 24 - 12 | 12 | 23 | |||
| 3 | 12 | 3 | 5 | 4 | 17 - 16 | 1 | 14 | |||
| 4 | 12 | 2 | 6 | 4 | 14 - 18 | -4 | 12 | |||
| 5 | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 - 20 | -9 | 9 | |||
| 6 | 12 | 2 | 1 | 9 | 8 - 23 | -15 | 7 | |||
| 7 | 11 | 1 | 1 | 9 | 8 - 26 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 - 6 | 14 | 18 | |||
2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 - 9 | 5 | 18 | |||
3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 - 12 | 2 | 17 | |||
4 | 10 | 2 | 5 | 3 | 10 - 9 | 1 | 11 | |||
5 | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 - 20 | -12 | 9 | |||
6 | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 - 22 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 10 - 10 | 0 | 14 | |||
2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 - 9 | 4 | 13 | |||
3 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 - 7 | 2 | 10 | |||
4 | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 - 11 | -1 | 10 | |||
5 | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 - 15 | -5 | 6 | |||
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
|
2.66
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.72
|
|
|
|
%29.47
|
|
|
|
%27.81
|
|
|
|
%51.32
|
|
|
|
%48.68
|
|
|
|
%36.09
|
|
|
|
%38.74
|
|
|
|
%25.17
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%24.50
|
|
|
|
%47.02
|
|
|
|
%22.19
|
|
|
|
%6.29
|
|
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1992 | ||
| 1989 | ||
| 1986 | ||
| 1985 | ||
| 1984 | ||
| 1981 | ||
| 1980 | ||
| 1979 | ||
| 1978 | ||
| 1977 | ||
| 1976 | ||
| 1975 | ||
| 1973 | ||
| 1957 |
| 12 | |
| 11 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 6 |
|
2012
2010
2009
2007
2004
1997
|
|
| 2 | 5 |
|
1978
1977
1976
1975
1973
|
|
| 3 | 5 |
|
1996
1993
1990
1988
1987
|
|
| 4 | 3 |
|
1978
1977
1976
|
|
| 5 | 3 |
|
2016
2014
2013
|
| 1 | 6 |
|
2012
2010
2009
2007
2004
1997
|
|
| 2 | 5 |
|
1978
1977
1976
1975
1973
|
|
| 3 | 5 |
|
1996
1993
1990
1988
1987
|
|
| 4 | 3 |
|
1978
1977
1976
|
|
| 5 | 3 |
|
2016
2014
2013
|
|
| 6 | 3 |
|
1995
1994
1992
|
|
| 7 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 8 | 2 |
|
2017
2010
|
|
| 9 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 10 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 11 | 2 |
|
2015
2014
|
|
| 12 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 13 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 14 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 15 | 2 |
|
2026
2025
|
| 2025 | 19 | 15 |
| 2025 | 19 | 15 |
| 2024-2026 | 69 | 33 | |
| 2024-2026 | 74 | 31 | |
| 2024-2026 | 66 | 29 |
| 2023-2026 | 107 | |
| 2023-2026 | 99 | |
| 2024-2026 | 98 |
| 2023-2024 | 2 | |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2023-2026 | 2 |
|
|
2.66
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.72
|
|
|
|
%29.47
|
|
|
|
%27.81
|
|
|
|
%51.32
|
|
|
|
%48.68
|
|
|
|
%36.09
|
|
|
|
%38.74
|
|
|
|
%25.17
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%24.50
|
|
|
|
%47.02
|
|
|
|
%22.19
|
|
|
|
%6.29
|
|
|
|
%13.91
|
|
|
|
%11.26
|
|
|
|
%9.27
|
|
|
|
%7.28
|
|
|
|
%6.62
|
|
|
|
%6.29
|
|
|
|
%6.29
|
|
|
|
%5.30
|
|
|
|
%4.30
|
|
|
|
%3.97
|
|
|
|
%27.81
|
|
|
|
%18.54
|
|
|
|
%17.88
|
|
|
|
%12.91
|
|
|
|
%7.95
|
|
|
|
%6.95
|
|
|
|
%4.64
|
|
|
|
%1.99
|
|
|
|
%1.32
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 70 | 33 | |
| 63 | 31 | |
| 58 | 39 | |
| 56 | 44 | |
| 52 | 39 | |
| 51 | 47 | |
| 46 | 41 | |
| 41 | 28 | |
| 41 | 42 | |
| 38 | 28 | |
| 36 | 38 | |
| 35 | 34 | |
| 34 | 36 | |
| 32 | 36 | |
| 32 | 30 | |
| 28 | 28 | |
| 25 | 32 | |
| 25 | 33 | |
| 16 | 32 | |
| 15 | 52 | |
| 8 | 79 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 2021 sezonunda Grup Central grubunun zirvesinde La Guaira bulunuyor: 24 maçta 38 puan. Attığı gol 33, yediği gol 22; averajı 11. Takipçileri Deportivo Lara (34 puan) ve Puerto Cabello (34 puan). Sezon karnesi 10 galibiyet, 8 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 7 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Deportivo Lara (42 gol), en az gol yiyen takımı Puerto Cabello (21 gol). Son maçlarda en iyi formu La Guaira yakaladı: son 24 maçta 38 puan. Ligde şu ana kadar toplam 190 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Carabobo (21 puan), deplasman tablosunda ise Deportivo Lara (19 puan).
Sonraki Tur hattında La Guaira, Deportivo Lara, Puerto Cabello, Aragua. Küme Düşme Play-off hattında Yaracuyanos FC.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.