YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Jordan 1st Division 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Ahli (30 puan), 2. Al-Jalil (30 puan), 3. AL Sarhan (29 puan).
Jordan 1st Division 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Ahli (30 puan), 2. Al-Jalil (30 puan), 3. AL Sarhan (29 puan).
Ürdün
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 13 | 9 | 3 | 1 | 20 - 6 | 14 | 30 | |||
|
2
| 13 | 9 | 3 | 1 | 28 - 11 | 17 | 30 | |||
|
3
| 13 | 9 | 2 | 2 | 24 - 18 | 6 | 29 | |||
|
4
| 13 | 9 | 2 | 2 | 21 - 7 | 14 | 29 | |||
|
5
| 13 | 6 | 5 | 2 | 18 - 9 | 9 | 23 | |||
|
6
| 13 | 6 | 0 | 7 | 17 - 15 | 2 | 18 | |||
|
7
| 13 | 4 | 4 | 5 | 23 - 22 | 1 | 16 | |||
|
8
| 13 | 4 | 3 | 6 | 10 - 14 | -4 | 15 | |||
|
9
| 13 | 3 | 4 | 6 | 8 - 15 | -7 | 13 | |||
|
10
| 13 | 3 | 3 | 7 | 12 - 20 | -8 | 12 | |||
|
11
| 13 | 3 | 2 | 8 | 9 - 23 | -14 | 11 | |||
|
12
| 13 | 2 | 4 | 7 | 16 - 24 | -8 | 10 | |||
|
13
| 13 | 2 | 4 | 7 | 16 - 24 | -8 | 10 | |||
|
14
| 13 | 1 | 3 | 9 | 6 - 20 | -14 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P |
|---|
|
|
2.51
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%53.85
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%45.05
|
|
|
|
%54.95
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%26.37
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
2.51
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%53.85
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%45.05
|
|
|
|
%54.95
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%26.37
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%23.08
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 11 | 1.6 | - | 5.1 | |
| 24 | 18 | 1.6 | - | 3.3 | |
| 23 | 22 | 1.5 | 1 | 3.4 | |
| 21 | 7 | 1.1 | - | 3.5 | |
| 20 | 6 | 1.4 | 1 | 4.9 | |
| 18 | 9 | 1.5 | 1 | 4.0 | |
| 17 | 15 | 1.5 | - | 2.5 | |
| 16 | 24 | 2.2 | 1 | 2.7 | |
| 16 | 24 | 2.3 | - | 4.8 | |
| 12 | 20 | 1.7 | 1 | 2.8 | |
| 10 | 14 | 2.2 | - | 4.1 | |
| 9 | 20 | 2.2 | - | 3.1 | |
| 8 | 15 | 1.8 | 1 | 2.4 | |
| 6 | 20 | 2.6 | 1 | 4.2 |
Jordan 1st Division 2022 sezonunda zirvede Al Ahli bulunuyor: 13 maçta 30 puan. Attığı gol 20, yediği gol 6; averajı 14. Takipçileri Al-Jalil (30 puan) ve AL Sarhan (29 puan). Sezon karnesi 9 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Al-Jalil (28 gol), en az gol yiyen takımı Al Ahli (6 gol). Son maçlarda en iyi formu Al Ahli yakaladı: son 13 maçta 30 puan. Ligde şu ana kadar toplam 228 gol kaydedildi.
Yükselme hattında Al Ahli, Al-Jalil. Küme Düşme hattında AL Karmel, Bla'ama SC.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.