YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Division 1 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Arabi (9 puan), 2. Al Thaid (7 puan), 3. Dibba Fujairah (6 puan).
Division 1 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Arabi (9 puan), 2. Al Thaid (7 puan), 3. Dibba Fujairah (6 puan).
BAE
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 4 | 7 | 9 | |||
|
2
| 3 | 2 | 1 | 0 | 9 - 4 | 5 | 7 | |||
|
3
| 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 4 | 3 | 6 | |||
|
4
| 3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 5 | |||
|
5
| 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 0 | 4 | |||
|
6
| 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
|
7
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
|
8
| 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 3 | |||
|
9
| 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 4 | 3 | 3 | |||
|
10
| 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 3 | |||
|
11
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
|
12
| 3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 8 | -8 | 1 | |||
|
13
| 2 | 0 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 0 | |||
|
14
| 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 8 | -5 | 0 | |||
|
15
| 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 8 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 3 | |||
| 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 3 | 1 | 3 | |||
| 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 0 | |||
| 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 5 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 3 | 4 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 | |||
| 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 0 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 0 | |||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 5 | -4 | 0 | |||
| 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 4 | -4 | 0 | |||
| 15 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 8 | -8 | 0 |
|
|
3.65
|
|
|
9.06
|
|
|
3.94
|
|
|
%58.82
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%64.71
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%64.71
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%23.53
|
|
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 6 - 0 | MS | |||
| 2 - 5 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 4 - 3 | MS | |||
| 5 - 1 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 3 - 1 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 04 Eylül Cuma | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2 - 3 | MS | |||
| 05 Eylül Cumartesi | ||||
| 18:00 | ||||
| 18:05 | ||||
| 18:05 | ||||
| 06 Eylül Pazar | ||||
| 18:05 | ||||
| 11 Eylül Cuma | ||||
| 17:55 | ||||
| 17:55 | ||||
| 17:55 | ||||
| 12 Eylül Cumartesi | ||||
| 17:55 | ||||
| 17:55 | ||||
| 13 Eylül Pazar | ||||
| 17:55 | ||||
| 17:55 | ||||
|
|
3.65
|
|
|
9.06
|
|
|
3.94
|
|
|
%58.82
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%64.71
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%64.71
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%9.68
|
6
|
|
|
%16.13
|
10
|
|
|
%16.13
|
10
|
|
|
%16.13
|
10
|
|
|
%11.29
|
7
|
|
|
%30.65
|
19
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 4 | 3.0 | - | 10.7 | 6.3 | - | 47.7 | 2.7 | 73.0 | 36.7 | |
| 9 | 4 | 1.7 | - | 14.3 | 7.0 | - | 50.3 | 2.3 | 73.3 | 56.0 | |
| 7 | 4 | 1.0 | 1 | 15.5 | 7.0 | 3.1Mn € | 53.0 | 6.5 | 83.0 | 66.0 | |
| 7 | 4 | 1.5 | - | 14.0 | 9.5 | 25B € | 54.0 | 2.0 | 64.5 | 37.5 | |
| 5 | 7 | 2.0 | - | 15.0 | 8.5 | - | 57.0 | 7.0 | 88.0 | 72.0 | |
| 4 | - | 3.0 | - | 15.0 | 10.0 | 2.6Mn € | 40.0 | 2.0 | 46.0 | 48.0 | |
| 4 | 3 | 1.5 | 1 | 4.0 | 2.5 | 425B € | 43.5 | 4.5 | 52.5 | 40.5 | |
| 4 | 2 | 1.7 | 1 | 15.3 | 7.0 | 1.3Mn € | 48.7 | 6.0 | 78.3 | 61.0 | |
| 3 | 8 | 2.0 | - | 5.5 | 4.5 | - | 56.0 | 7.5 | 41.5 | 22.0 | |
| 2 | 2 | 1.5 | - | 9.5 | 3.0 | 350B € | 58.5 | 6.0 | 87.0 | 42.0 | |
| 2 | 2 | 2.0 | - | 11.0 | 5.0 | 1.6Mn € | 53.3 | 5.3 | 85.3 | 56.7 | |
| 2 | 8 | 2.5 | - | 11.0 | 4.0 | - | 41.5 | 2.0 | 66.0 | 25.0 | |
| 1 | 2 | 2.5 | - | 15.0 | 3.5 | 500B € | 58.0 | 7.5 | 78.0 | 61.5 | |
| 1 | 4 | 3.0 | - | 11.5 | 3.0 | 475B € | 48.5 | 5.0 | 56.5 | 39.5 | |
| - | 8 | 1.3 | - | 9.3 | 4.7 | - | 40.0 | 2.3 | 61.0 | 31.3 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Division 1 26-27 sezonunda zirvede Al Arabi bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 11, yediği gol 4; averajı 7. Takipçileri Al Thaid (7 puan) ve Dibba Fujairah (6 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 15 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Al Arabi (11 gol), en az gol yiyen takımı Dibba Al Hisn (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Al Arabi yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 62 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Al Orooba (4 puan), deplasman tablosunda ise Al Arabi (6 puan).
Yükselme hattında Al Arabi, Al Thaid . Küme Düşme hattında FC Palm City, Dubai City.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.