NB I 13-14 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Debrecen (62 puan), 2. ETO FC (62 puan), 3. Ferencvaros (57 puan).

NB I 13-14

NB I
Tüm Ligler
Search
Macaristan
Takvim 13/14
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
NB I maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
30188466 - 333362
2
30188458 - 322662
3
30176747 - 331457
4
30158752 - 312153
5
301211745 - 38747
6
301210837 - 31646
7
30129941 - 38345
8
301171242 - 36640
9
301061437 - 39-236
10
30991236 - 51-1536
11
308101239 - 42-334
12
30961532 - 50-1833
13
30881446 - 51-532
14
30871536 - 51-1531
15
30661827 - 52-2524
16
30471921 - 54-3319
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 15113138 - 132536
2 15103234 - 161833
3 1592430 - 131729
4 1583421 - 14727
5 1575321 - 15626
6 1574424 - 23125
7 1573526 - 17924
8 1565426 - 21523
9 1557317 - 15222
10 1563615 - 19-421
11 1555524 - 20420
12 1553717 - 20-318
13 1553717 - 20-318
14 1545630 - 27317
15 1543814 - 18-415
16 1536613 - 24-1115
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 1593326 - 19730
2 1585224 - 16829
3 1575328 - 20826
4 1566322 - 18424
5 1566319 - 17224
6 1572624 - 23123
7 1555516 - 16020
8 1553720 - 19118
9 1544716 - 19-316
10 1543816 - 24-815
11 1535715 - 22-714
12 1534819 - 31-1213
13 1533917 - 31-1412
14 1525812 - 28-1611
15 15231013 - 34-219
16 1511138 - 30-224
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Gol Krallığı
Gol Krallığı
Oyuncu Maç Gol
28 18
29 18
23 15
29 14
20 12
Asist Krallığı
Asist Krallığı
Oyuncu Maç Asist
27 9
29 8
25 8
24 7
28 7
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.76
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.50
102
X
%26.25
63
2
%31.25
75
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.42
121
Üst
%49.58
119
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%29.17
70
X
%45.83
110
2
%25.00
60
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%55.83
134
KG Yok
%44.17
106
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%22.08
53
2-3 Gol
%48.33
116
4-5 Gol
%24.17
58
6+ Gol
%5.42
13
Fikstür
30. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Balazs Borbely
2024-2025 Robbie Keane
2023-2024 Dejan Stankovic
2022-2023 Stanislav Cherchesov
2021-2022 Stanislav Cherchesov
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Balazs Borbely
2024-2025 Robbie Keane
2023-2024 Dejan Stankovic
2022-2023 Stanislav Cherchesov
2021-2022 Stanislav Cherchesov
2020-2021 Sergiy Rebrov
2019-2020 Sergiy Rebrov
2018-2019 Sergiy Rebrov
2017-2018 Marko Nikolic
2017-2018 Tamás Balogh
2016-2017 Marco Rossi
2015-2016 Ralf Zumdick
2014-2015 Joan Carrillo
2014-2015 Tamás Balogh
2013-2014 Elemer Kondas
2012-2013
2011-2012 Elemer Kondas
2010-2011 György Mezey
2010-2011 Tamas Bodog
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006 Attila Supka
2004-2005 Attila Supka
2003-2004
2002-2003 Sándor Egervári
2001-2002 Péter Bozsik
2000-2001 János Csank
1998-1999 Sándor Egervári
1997-1998 Péter Várhidi
1996-1997
1995-1996 Dezső Novák
1994-1995 Dezső Novák
1992-1993 Martti Kuusela
1991-1992 Tibor Nyilasi
1990-1991 György Mezey
1989-1990
1988-1989 Bertalan Bicskei
1987-1988 Bertalan Bicskei
1986-1987 József Verebes
1985-1986 Imre Komora
1984-1985 Imre Komora
1983-1984 Imre Komora
1982-1983 József Verebes
1981-1982 József Verebes
1980-1981 Dezső Novák
1979-1980 Lajos Tichy
1978-1979 Pál Várhidi
1977-1978 Pál Várhidi
1976-1977 Rudolf Illovszky
1975-1976 Jenő Dalnoki
1974-1975 Pál Várhidi
1973-1974 Pál Várhidi
1972-1973
1971-1972
1970-1971 Lajos Baróti
1969-1970 Lajos Baróti
1968-1969 Lajos Baróti
1967-1968 Károly Lakat
1966-1967 Károly Lakat
1965-1966 Rudolf Illovszky
1964-1965 Rudolf Illovszky
1963-1964
1962-1963
1962-1963 Nándor Hidegkuti
1961-1962 Rudolf Illovszky
1960-1961 Rudolf Illovszky
1959-1960
1957-1958 Márton Bukovi
1956-1957 Lajos Baróti
1954-1955 Jenő Kalmár
1953-1954 Jenő Kalmár
1952-1953 Márton Bukovi
1951-1952 Jenő Kalmár
1950-1951 Márton Bukovi
1950-1951
1949-1950 Jenő Kalmár
1948-1949
1946-1947 Béla Guttmann
1946-1947 Pál Jávor
1945-1946 Pál Jávor
1944-1945 Pál Jávor
1940-1941
1939-1940
1938-1939 Béla Guttmann
1937-1938
1936-1937 Alfréd Schaffer
1935-1936 Alfréd Schaffer
1934-1935
1933-1934
1932-1933 István Tóth-Potya
1931-1932 Zoltán Blum
1930-1931
1929-1930
1928-1929
1927-1928 István Tóth-Potya
1926-1927 István Tóth-Potya
1925-1926 István Tóth-Potya
1924-1925
1923-1924
1922-1923
1921-1922
1920-1921 Jimmy Hogan
1919-1920 Jimmy Hogan
1918-1919 Jimmy Hogan
1917-1918 Jimmy Hogan
1916-1917 Jimmy Hogan
1913-1914
1912-1913
1911-1912
1910-1911
1909-1910
1908-1909
1907-1908
1906-1907
1904-1905
1903-1904
1902-1903
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
36
23
20
14
7
6
5
3
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
2 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
3 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
4 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
5 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
2 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
3 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
4 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
5 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
6 8
Ferencvarosi TC logosu
24/25 23/24 22/23 21/22 20/21 19/20 18/19 15/16
7 8
Ferencvarosi TC logosu Honved FC logosu
24/25 23/24 22/23 21/22 20/21 19/20 18/19 16/17
8 8
Ujpest logosu
77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
9 7
Ujpest logosu
74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
10 7
Debrecen logosu
13/14 11/12 09/10 08/09 06/07 05/06 04/05
11 7
Ujpest logosu
74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
12 7
Ferencvarosi TC logosu Debrecen logosu
19/20 18/19 15/16 09/10 08/09 06/07 03/04
13 7
Ujpest logosu
74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
14 7
Debrecen logosu
13/14 11/12 09/10 08/09 06/07 05/06 04/05
15 6
Ujpest logosu
72/73 71/72 70/71 69/70 68/69 59/60
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 33 19
24/25 32 15
Gol Kralları — Tümü
25/26 33 19
24/25 32 15
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2006-2027 500 170
2007-2022 248 136
2021-2026 130 81
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2006-2027 500
2011-2027 423
2008-2027 398
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2008-2019 7
2008-2014 5
2010-2022 4

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Hakem
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.76
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.50
102
X
%26.25
63
2
%31.25
75
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.42
121
Üst
%49.58
119
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%29.17
70
X
%45.83
110
2
%25.00
60
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%55.83
134
KG Yok
%44.17
106
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%22.08
53
2-3 Gol
%48.33
116
4-5 Gol
%24.17
58
6+ Gol
%5.42
13
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%15.83
38
1-0
%12.50
30
1-2
%9.58
23
2-2
%7.50
18
0-1
%7.08
17
2-0
%7.08
17
2-1
%5.83
14
0-2
%5.42
13
3-1
%4.17
10
3-0
%3.75
9
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%22.50
54
X/1
%17.92
43
2/2
%16.25
39
X/X
%15.00
36
X/2
%12.92
31
2/X
%6.67
16
1/X
%4.58
11
1/2
%2.08
5
2/1
%2.08
5
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%15.86
105
16-30
%12.99
86
31-45
%15.71
104
46-60
%18.13
120
61-75
%14.95
99
76-90
%21.75
144
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol
66 33
58 32
52 31
47 33
46 51
45 38
42 36
41 38
39 42
37 39
37 31
36 51
36 51
32 50
27 52
21 54
Hakem
Hakem referee Maç total_match Ev Sahibi G. total_home_win Beraberlik total_draw Deplasman G. total_away_win Top. Sarı Kart total_yellow Top. Kırmızı Kart total_red Top. Penaltı total_penalty S.K./M S.K./M K.K./M K.K./M Pen./M Pen./M
25 11 8 6 0 11 0 0.00 0.44 0.00
18 14 2 2 0 4 0 0.00 0.22 0.00
15 7 4 4 0 4 0 0.00 0.27 0.00
24 5 7 12 0 13 0 0.00 0.54 0.00
9 2 4 3 0 4 0 0.00 0.44 0.00
Tamas Bognar profil resmi
Tamas Bognar
Macaristan
16 5 6 5 0 6 0 0.00 0.38 0.00
Adam Farkas profil resmi
Adam Farkas
Macaristan
26 12 6 8 0 12 0 0.00 0.46 0.00
15 5 5 5 0 5 0 0.00 0.33 0.00
27 12 3 12 0 9 0 0.00 0.33 0.00
István Vad profil resmi
István Vad
Macaristan
23 9 8 6 0 9 0 0.00 0.39 0.00
Csaba Pinter profil resmi
Csaba Pinter
Macaristan
1 1 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
Zsolt Szabó profil resmi
Zsolt Szabó
Macaristan
17 7 5 5 0 8 0 0.00 0.47 0.00
Jozsef Erdos profil resmi
Jozsef Erdos
Macaristan
24 12 5 7 0 9 0 0.00 0.38 0.00

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

NB I 13-14 Puan Durumu ve Sezon Özeti

NB I 13-14 sezonunda zirvede Debrecen bulunuyor: 30 maçta 62 puan. Attığı gol 66, yediği gol 33; averajı 33. Takipçileri ETO FC (62 puan) ve Ferencvaros (57 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 8 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Debrecen (66 gol), en az gol yiyen takımı Fehervar (31 gol). Son maçlarda en iyi formu Debrecen yakaladı: son 30 maçta 62 puan. Ligde şu ana kadar toplam 662 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Debrecen (36 puan), deplasman tablosunda ise Ferencvaros (30 puan).

Gol krallığında Nemanja Nikolic (Fehervar FC) 18 golle önde. Onu Attila Simon (18) ve Laszlo Lencse (15) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı