YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U19 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. D. Kiev U19 (73 puan), 2. Shakhtar U19 (71 puan), 3. SC Dnipro-1 U19 (53 puan).
U19 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. D. Kiev U19 (73 puan), 2. Shakhtar U19 (71 puan), 3. SC Dnipro-1 U19 (53 puan).
Ukrayna
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 23 | 4 | 3 | 93 - 23 | 70 | 73 | |||
|
2
| 30 | 23 | 2 | 5 | 64 - 30 | 34 | 71 | |||
|
3
| 30 | 15 | 8 | 7 | 52 - 34 | 18 | 53 | |||
|
4
| 30 | 15 | 5 | 10 | 45 - 39 | 6 | 50 | |||
|
5
| 30 | 13 | 10 | 7 | 49 - 36 | 13 | 49 | |||
|
6
| 30 | 13 | 8 | 9 | 45 - 30 | 15 | 47 | |||
|
7
| 30 | 13 | 7 | 10 | 56 - 47 | 9 | 46 | |||
|
8
| 30 | 13 | 4 | 13 | 52 - 46 | 6 | 43 | |||
|
9
| 30 | 13 | 4 | 13 | 49 - 46 | 3 | 43 | |||
|
10
| 30 | 11 | 7 | 12 | 46 - 45 | 1 | 40 | |||
|
11
| 30 | 9 | 11 | 10 | 39 - 40 | -1 | 38 | |||
|
12
| 30 | 9 | 4 | 17 | 42 - 77 | -35 | 31 | |||
|
13
| 30 | 8 | 4 | 18 | 31 - 49 | -18 | 28 | |||
|
14
| 30 | 6 | 6 | 18 | 27 - 47 | -20 | 24 | |||
|
15
| 30 | 4 | 8 | 18 | 29 - 59 | -30 | 20 | |||
|
16
| 30 | 3 | 6 | 21 | 21 - 92 | -71 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 2 | 1 | 40 - 6 | 34 | 38 | |||
| 2 | 15 | 12 | 1 | 2 | 31 - 12 | 19 | 37 | |||
| 3 | 15 | 11 | 1 | 3 | 31 - 16 | 15 | 34 | |||
| 4 | 15 | 8 | 5 | 2 | 27 - 16 | 11 | 29 | |||
| 5 | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 - 25 | 8 | 27 | |||
| 6 | 15 | 7 | 5 | 3 | 28 - 19 | 9 | 26 | |||
| 7 | 15 | 7 | 3 | 5 | 33 - 23 | 10 | 24 | |||
| 8 | 15 | 7 | 2 | 6 | 32 - 26 | 6 | 23 | |||
| 9 | 15 | 6 | 5 | 4 | 21 - 15 | 6 | 23 | |||
| 10 | 15 | 6 | 4 | 5 | 24 - 13 | 11 | 22 | |||
| 11 | 15 | 6 | 3 | 6 | 27 - 26 | 1 | 21 | |||
| 12 | 15 | 6 | 3 | 6 | 19 - 24 | -5 | 21 | |||
| 13 | 15 | 5 | 2 | 8 | 16 - 21 | -5 | 17 | |||
| 14 | 15 | 4 | 4 | 7 | 15 - 14 | 1 | 16 | |||
| 15 | 15 | 1 | 6 | 8 | 16 - 33 | -17 | 9 | |||
| 16 | 15 | 1 | 3 | 11 | 11 - 47 | -36 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 53 - 17 | 36 | 35 | |||
| 2 | 15 | 11 | 1 | 3 | 33 - 18 | 15 | 34 | |||
| 3 | 15 | 7 | 4 | 4 | 21 - 17 | 4 | 25 | |||
| 4 | 15 | 7 | 3 | 5 | 25 - 18 | 7 | 24 | |||
| 5 | 15 | 6 | 5 | 4 | 21 - 17 | 4 | 23 | |||
| 6 | 15 | 6 | 5 | 4 | 24 - 21 | 3 | 23 | |||
| 7 | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 - 19 | 0 | 19 | |||
| 8 | 15 | 6 | 1 | 8 | 16 - 23 | -7 | 19 | |||
| 9 | 15 | 4 | 4 | 7 | 19 - 21 | -2 | 16 | |||
| 10 | 15 | 4 | 4 | 7 | 14 - 23 | -9 | 16 | |||
| 11 | 15 | 3 | 6 | 6 | 18 - 25 | -7 | 15 | |||
| 12 | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 - 28 | -13 | 11 | |||
| 13 | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 - 26 | -13 | 11 | |||
| 14 | 15 | 3 | 1 | 11 | 23 - 53 | -30 | 10 | |||
| 15 | 15 | 2 | 3 | 10 | 10 - 45 | -35 | 9 | |||
| 16 | 15 | 2 | 2 | 11 | 12 - 33 | -21 | 8 |
|
|
3.06
|
|
|
0.00
|
|
|
0.01
|
|
|
%44.77
|
|
|
|
%20.92
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%41.42
|
|
|
|
%58.58
|
|
|
|
%30.96
|
|
|
|
%38.91
|
|
|
|
%30.13
|
|
|
|
%52.30
|
|
|
|
%47.70
|
|
|
|
%20.50
|
|
|
|
%44.35
|
|
|
|
%25.52
|
|
|
|
%9.62
|
|
|
|
3.06
|
|
|
0.00
|
|
|
0.01
|
|
|
%44.77
|
|
|
|
%20.92
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%41.42
|
|
|
|
%58.58
|
|
|
|
%30.96
|
|
|
|
%38.91
|
|
|
|
%30.13
|
|
|
|
%52.30
|
|
|
|
%47.70
|
|
|
|
%20.50
|
|
|
|
%44.35
|
|
|
|
%25.52
|
|
|
|
%9.62
|
|
|
|
%9.62
|
|
|
|
%9.21
|
|
|
|
%7.11
|
|
|
|
%7.11
|
|
|
|
%6.69
|
|
|
|
%6.69
|
|
|
|
%6.28
|
|
|
|
%4.18
|
|
|
|
%4.18
|
|
|
|
%3.77
|
|
|
|
%27.62
|
|
|
|
%23.01
|
|
|
|
%14.23
|
|
|
|
%13.39
|
|
|
|
%11.30
|
|
|
|
%4.18
|
|
|
|
%3.35
|
|
|
|
%2.93
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 93 | 23 | |
| 59 | 29 | |
| 52 | 45 | |
| 52 | 34 | |
| 52 | 46 | |
| 49 | 46 | |
| 47 | 32 | |
| 46 | 45 | |
| 45 | 30 | |
| 45 | 39 | |
| 42 | 74 | |
| 39 | 40 | |
| 31 | 49 | |
| 29 | 59 | |
| 23 | 45 | |
| 21 | 89 |
U19 23-24 sezonunda zirvede D. Kiev U19 bulunuyor: 30 maçta 73 puan. Attığı gol 93, yediği gol 23; averajı 70. Takipçileri Shakhtar U19 (71 puan) ve SC Dnipro-1 U19 (53 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı D. Kiev U19 (93 gol), en az gol yiyen takımı D. Kiev U19 (23 gol). Son maçlarda en iyi formu D. Kiev U19 yakaladı: son 30 maçta 73 puan. Ligde şu ana kadar toplam 740 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra D. Kiev U19 (38 puan), deplasman tablosunda ise D. Kiev U19 (35 puan).
Yükselme hattında D. Kiev U19.