YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U21 Şampiyonası 20-21 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Dinamo Kiev U21 (69 puan), 2. Shakhtar Donetsk U21 (62 puan), 3. FC Rukh LVIV U21 (52 puan).
U21 Şampiyonası 20-21 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Dinamo Kiev U21 (69 puan), 2. Shakhtar Donetsk U21 (62 puan), 3. FC Rukh LVIV U21 (52 puan).
Ukrayna
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 22 | 3 | 1 | 96 - 20 | 76 | 69 | |||
|
2
| 26 | 20 | 2 | 4 | 73 - 22 | 51 | 62 | |||
|
3
| 26 | 15 | 7 | 4 | 60 - 30 | 30 | 52 | |||
|
4
| 26 | 15 | 5 | 6 | 58 - 31 | 27 | 50 | |||
|
5
| 26 | 13 | 4 | 9 | 56 - 39 | 17 | 43 | |||
|
6
| 26 | 12 | 6 | 8 | 54 - 43 | 11 | 42 | |||
|
7
| 26 | 12 | 4 | 10 | 62 - 47 | 15 | 40 | |||
|
8
| 26 | 11 | 6 | 9 | 47 - 42 | 5 | 39 | |||
|
9
| 26 | 10 | 4 | 12 | 50 - 53 | -3 | 34 | |||
|
10
| 26 | 8 | 3 | 15 | 45 - 49 | -4 | 27 | |||
|
11
| 26 | 5 | 4 | 17 | 21 - 60 | -39 | 19 | |||
|
12
| 26 | 4 | 4 | 18 | 21 - 77 | -56 | 16 | |||
|
13
| 26 | 3 | 5 | 18 | 23 - 76 | -53 | 14 | |||
|
14
| 26 | 3 | 1 | 22 | 18 - 95 | -77 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 1 | 0 | 43 - 9 | 34 | 37 | |||
| 2 | 13 | 11 | 1 | 1 | 42 - 8 | 34 | 34 | |||
| 3 | 13 | 11 | 0 | 2 | 39 - 15 | 24 | 33 | |||
| 4 | 13 | 10 | 2 | 1 | 37 - 12 | 25 | 32 | |||
| 5 | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 - 6 | 23 | 25 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 33 - 18 | 15 | 24 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 31 - 23 | 8 | 21 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 25 - 20 | 5 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 35 - 23 | 12 | 17 | |||
| 10 | 13 | 4 | 2 | 7 | 25 - 21 | 4 | 14 | |||
| 11 | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 - 23 | -9 | 13 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 - 35 | -26 | 8 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 14 - 37 | -23 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 10 - 48 | -38 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 53 - 11 | 42 | 32 | |||
| 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 31 - 14 | 17 | 28 | |||
| 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 29 - 25 | 4 | 25 | |||
| 4 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27 - 24 | 3 | 23 | |||
| 5 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 - 18 | 5 | 20 | |||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 - 22 | 0 | 20 | |||
| 7 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 25 | -4 | 18 | |||
| 8 | 13 | 4 | 1 | 8 | 20 - 28 | -8 | 13 | |||
| 9 | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 - 30 | -11 | 13 | |||
| 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 17 - 24 | -7 | 10 | |||
| 11 | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 - 42 | -30 | 8 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 - 39 | -30 | 8 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 7 - 37 | -30 | 6 | |||
| 14 | 13 | 2 | 0 | 11 | 8 - 47 | -39 | 6 |
|
|
3.76
|
|
|
0.00
|
|
|
0.07
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%36.81
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%71.43
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%53.30
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%10.44
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%31.87
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
3.76
|
|
|
0.00
|
|
|
0.07
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%36.81
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%71.43
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%53.30
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%10.44
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%31.87
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%13.74
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%1.10
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 96 | 20 | 0.1 | - | 0.7 | |
| 73 | 22 | - | - | - | |
| 62 | 47 | 0.2 | - | 0.4 | |
| 60 | 30 | - | - | - | |
| 58 | 31 | 0.2 | - | 0.3 | |
| 56 | 39 | 0.0 | - | 0.3 | |
| 54 | 43 | 0.1 | - | 0.2 | |
| 50 | 53 | 0.1 | - | 0.2 | |
| 47 | 42 | 0.1 | - | 0.2 | |
| 45 | 49 | 0.1 | 1 | 0.0 | |
| 23 | 76 | 0.0 | - | 0.1 | |
| 21 | 77 | 0.1 | - | 0.0 | |
| 21 | 60 | 0.1 | 1 | 0.2 | |
| 18 | 95 | 0.0 | - | 0.1 |
U21 Şampiyonası 20-21 sezonunda zirvede Dinamo Kiev U21 bulunuyor: 26 maçta 69 puan. Attığı gol 96, yediği gol 20; averajı 76. Takipçileri Shakhtar Donetsk U21 (62 puan) ve FC Rukh LVIV U21 (52 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Dinamo Kiev U21 (96 gol), en az gol yiyen takımı Dinamo Kiev U21 (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Dinamo Kiev U21 yakaladı: son 26 maçta 69 puan. Ligde şu ana kadar toplam 684 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Dinamo Kiev U21 (37 puan), deplasman tablosunda ise Dinamo Kiev U21 (32 puan).