YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U20 Kadınlar Dünya Kupası 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. İspanya U20 (K) (7 puan), 2. Brezilya U20 (K) (7 puan), 3. Avustralya U20 (K) (3 puan).
U20 Kadınlar Dünya Kupası 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. İspanya U20 (K) (7 puan), 2. Brezilya U20 (K) (7 puan), 3. Avustralya U20 (K) (3 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 0 | 8 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 0 | 7 | 7 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 6 | -3 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 13 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 - 2 | 1 | 5 | |||
2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 | 1 | 5 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 6 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 8 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 2 | 5 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 9 | -8 | 0 |
|
|
2.69
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%15.62
|
|
|
|
%46.88
|
|
|
|
%46.88
|
|
|
|
%53.12
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%34.38
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%3.12
|
|
| 2024 | 5 | 3 | |
| 2024 | 5 | 3 |
| 2024 | 5 | 3 | |
| 2024 | 5 | 3 |
| 2024-2024 | 5 | 3 | |
| 2024-2024 | 5 | 3 | |
| 2024-2024 | 5 | 2 |
| 2024-2024 | 5 | |
| 2024-2024 | 5 | |
| 2024-2024 | 5 |
| 2024-2024 | 0 | |
| 2024-2024 | 0 | |
| 2024-2024 | 0 |
|
|
2.69
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%15.62
|
|
|
|
%46.88
|
|
|
|
%46.88
|
|
|
|
%53.12
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%34.38
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%3.12
|
|
|
|
%15.62
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%9.38
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%3.12
|
|
|
|
%3.12
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%21.88
|
|
|
|
%15.62
|
|
|
|
%12.50
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2 | 1.3 | - | 5.3 | |
| 13 | 3 | 1.2 | - | 5.8 | |
| 12 | 8 | 0.7 | - | 4.5 | |
| 11 | 8 | 1.3 | 1 | 2.7 | |
| 7 | 5 | 1.2 | - | 3.5 | |
| 5 | 3 | 1.0 | - | 5.2 | |
| 4 | 6 | 1.0 | - | 3.0 | |
| 3 | 6 | 1.0 | - | 3.3 | |
| 3 | 2 | 2.7 | - | 7.7 | |
| 3 | 6 | 3.3 | - | 3.7 | |
| 3 | 3 | 1.0 | 1 | 2.0 | |
| 2 | 2 | 1.0 | - | 7.3 | |
| 2 | 8 | 1.3 | - | 2.7 | |
| 2 | 2 | 0.8 | - | 3.0 | |
| 1 | 9 | 3.0 | 1 | 2.7 | |
| 1 | 13 | 1.3 | - | 3.3 |
U20 Kadınlar Dünya Kupası 2022 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde İspanya U20 (K) bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 8, yediği gol 0; averajı 8. Takipçileri Brezilya U20 (K) (7 puan) ve Avustralya U20 (K) (3 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı İspanya U20 (K) (8 gol), en az gol yiyen takımı İspanya U20 (K) (0 gol). Son maçlarda en iyi formu İspanya U20 (K) yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 19 gol kaydedildi.
Play-off hattında İspanya U20 (K), Brezilya U20 (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.