YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Paraguay U20 (K) (10 puan), 2. Peru U20 (K) (7 puan), 3. Arjantin U20 (K) (6 puan).
U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Paraguay U20 (K) (10 puan), 2. Peru U20 (K) (7 puan), 3. Arjantin U20 (K) (6 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 - 0 | 10 | 15 | |||
2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 - 6 | 1 | 8 | |||
3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 - 5 | 1 | 8 | |||
4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 - 7 | 1 | 5 | |||
5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 - 10 | 0 | 4 | |||
6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 - 16 | -13 | 1 |
|
|
2.74
|
|
|
0.83
|
|
|
2.51
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%54.29
|
|
|
|
%45.71
|
|
|
|
%34.29
|
|
|
|
%37.14
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%45.71
|
|
|
|
%54.29
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%57.14
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%8.57
|
|
| 2026-2026 | 6 | 5 | |
| 2026-2026 | 8 | 4 | |
| 2026-2026 | 9 | 4 |
| 2026-2026 | 9 | |
| 2026-2026 | 9 | |
| 2026-2026 | 9 |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 |
|
|
2.74
|
|
|
0.83
|
|
|
2.51
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%54.29
|
|
|
|
%45.71
|
|
|
|
%34.29
|
|
|
|
%37.14
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%45.71
|
|
|
|
%54.29
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%57.14
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%8.57
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%11.43
|
|
|
|
%11.43
|
|
|
|
%8.57
|
|
|
|
%8.57
|
|
|
|
%8.57
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%2.86
|
|
|
|
%2.86
|
|
|
|
%25.71
|
|
|
|
%22.86
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%11.43
|
|
|
|
%8.57
|
|
|
|
%2.86
|
|
|
|
%11.46
|
11
|
|
|
%18.75
|
18
|
|
|
%17.71
|
17
|
|
|
%13.54
|
13
|
|
|
%13.54
|
13
|
|
|
%25.00
|
24
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 4 | 1.4 | 1 | 19.7 | 7.8 | 59.2 | 4.1 | 128.4 | 49.3 | 385.0 | 276.6 | 15.2 | 2.2 | |
| 19 | 16 | 1.2 | 1 | 14.3 | 6.0 | 42.9 | 4.0 | 101.8 | 39.6 | 197.6 | 94.4 | 12.6 | 1.4 | |
| 17 | 7 | 0.7 | 2 | 16.6 | 7.1 | 58.8 | 6.1 | 124.1 | 50.6 | 386.3 | 279.6 | 9.7 | 1.1 | |
| 12 | 8 | 1.8 | - | 11.3 | 4.8 | 50.9 | 3.8 | 109.1 | 41.9 | 297.6 | 191.7 | 11.1 | 1.1 | |
| 11 | 9 | 1.0 | - | 17.4 | 6.2 | 50.3 | 5.1 | 121.6 | 48.6 | 338.2 | 228.8 | 11.2 | 1.7 | |
| 9 | 20 | 1.1 | - | 7.1 | 3.4 | 40.8 | 2.8 | 95.3 | 27.2 | 270.1 | 163.6 | 10.0 | 0.9 | |
| 3 | 5 | 0.8 | - | 15.5 | 6.2 | 59.3 | 4.8 | 145.8 | 67.2 | 418.0 | 309.8 | 9.8 | 2.2 | |
| 3 | 7 | 1.0 | - | 15.0 | 4.5 | 47.3 | 3.2 | 102.5 | 39.5 | 259.5 | 154.5 | 11.0 | 3.2 | |
| 2 | 8 | 1.8 | 1 | 14.2 | 4.8 | 53.5 | 2.0 | 129.2 | 43.2 | 362.2 | 252.0 | 13.0 | 1.2 | |
| - | 12 | 2.0 | - | 5.2 | 2.0 | 33.5 | 1.8 | 75.0 | 21.5 | 192.5 | 96.5 | 11.2 | 0.8 |
U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar 2024 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Paraguay U20 (K) bulunuyor: 4 maçta 10 puan. Attığı gol 5, yediği gol 2; averajı 3. Takipçileri Peru U20 (K) (7 puan) ve Arjantin U20 (K) (6 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 5 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Peru U20 (K) (6 gol), en az gol yiyen takımı Paraguay U20 (K) (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Paraguay U20 (K) yakaladı: son 4 maçta 10 puan. Ligde şu ana kadar toplam 20 gol kaydedildi.
Finaller hattında Paraguay U20 (K), Peru U20 (K), Arjantin U20 (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.