YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kayseri Süper Amatör Ligi 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Play-Off): 1. Kocasinan Şimşek (18 puan), 2. Kayseri Esen Metal (9 puan), 3. Hacılar Erciyes (6 puan).
Kayseri Süper Amatör Ligi 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Play-Off): 1. Kocasinan Şimşek (18 puan), 2. Kayseri Esen Metal (9 puan), 3. Hacılar Erciyes (6 puan).
Türkiye
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 - 6 | 12 | 18 | |||
2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 - 8 | 7 | 9 | |||
3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 - 12 | -6 | 6 | |||
4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 - 19 | -13 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 4 | 5 | 9 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 3 | 4 | 6 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 3 | |||
| 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 11 | -8 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 2 | 7 | 9 | |||
| 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 - 5 | 3 | 3 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 | 3 | |||
| 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 8 | -5 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | 10 | 3 | 1 | 56 - 9 | 47 | 33 | |||
2 | 14 | 10 | 2 | 2 | 42 - 14 | 28 | 32 | |||
3 | 13 | 9 | 0 | 4 | 55 - 10 | 45 | 27 | |||
4 | 14 | 8 | 1 | 5 | 47 - 14 | 33 | 25 | |||
5 | 14 | 8 | 0 | 6 | 35 - 29 | 6 | 24 | |||
6 | 13 | 4 | 2 | 7 | 18 - 37 | -19 | 14 | |||
7 | 14 | 2 | 0 | 12 | 11 - 109 | -98 | 6 | |||
8 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 - 42 | -42 | -3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 33 - 2 | 31 | 19 | |||
| 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 46 - 5 | 41 | 18 | |||
| 3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 26 - 4 | 22 | 16 | |||
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 14 - 12 | 2 | 15 | |||
| 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 - 6 | 12 | 13 | |||
| 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 - 22 | -12 | 7 | |||
| 7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 - 40 | -35 | 3 | |||
| 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 - 21 | -21 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 - 8 | 16 | 19 | |||
| 2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 23 - 7 | 16 | 14 | |||
| 3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 21 - 10 | 11 | 9 | |||
| 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21 - 17 | 4 | 9 | |||
| 5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 - 5 | 4 | 9 | |||
| 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 - 15 | -7 | 7 | |||
| 7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 - 69 | -63 | 3 | |||
| 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 - 21 | -21 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | 12 | 1 | 1 | 41 - 10 | 31 | 37 | |||
2 | 14 | 10 | 1 | 3 | 54 - 22 | 32 | 31 | |||
3 | 14 | 9 | 1 | 4 | 46 - 15 | 31 | 28 | |||
4 | 14 | 9 | 1 | 4 | 40 - 21 | 19 | 28 | |||
5 | 14 | 6 | 2 | 6 | 28 - 22 | 6 | 20 | |||
6 | 14 | 4 | 1 | 9 | 18 - 27 | -9 | 13 | |||
7 | 14 | 1 | 2 | 11 | 18 - 46 | -28 | 5 | |||
8 | 14 | 0 | 1 | 13 | 15 - 97 | -82 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 26 - 5 | 21 | 21 | |||
| 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 - 10 | 18 | 16 | |||
| 3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 - 12 | 13 | 15 | |||
| 4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 - 6 | 13 | 15 | |||
| 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 20 - 11 | 9 | 13 | |||
| 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 - 11 | -2 | 7 | |||
| 7 | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 - 20 | -13 | 2 | |||
| 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 8 - 43 | -35 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 - 5 | 10 | 16 | |||
| 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 26 - 12 | 14 | 15 | |||
| 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 27 - 9 | 18 | 13 | |||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 - 9 | 6 | 13 | |||
| 5 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 - 11 | -3 | 7 | |||
| 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 - 16 | -7 | 6 | |||
| 7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 - 26 | -15 | 3 | |||
| 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 - 54 | -47 | 1 |
|
|
4.61
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.61
|
|
|
|
%7.26
|
|
|
|
%41.13
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%77.42
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%48.39
|
|
|
|
%51.61
|
|
|
|
%10.48
|
|
|
|
%39.52
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
4.61
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.61
|
|
|
|
%7.26
|
|
|
|
%41.13
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%77.42
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%48.39
|
|
|
|
%51.61
|
|
|
|
%10.48
|
|
|
|
%39.52
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%8.87
|
|
|
|
%7.26
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%5.65
|
|
|
|
%4.84
|
|
|
|
%4.03
|
|
|
|
%3.23
|
|
|
|
%3.23
|
|
|
|
%3.23
|
|
|
|
%51.61
|
|
|
|
%41.13
|
|
|
|
%7.26
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 72 | 28 | |
| 56 | 18 | |
| 56 | 21 | |
| 46 | 15 | |
| 46 | 10 | |
| 42 | 33 | |
| 41 | 14 | |
| 40 | 21 | |
| 29 | 29 | |
| 28 | 22 | |
| 21 | 27 | |
| 18 | 46 | |
| 15 | 97 | |
| 12 | 40 | |
| 5 | 106 |
Kayseri Süper Amatör Ligi 24-25 sezonunda Play-Off grubunun zirvesinde Kocasinan Şimşek bulunuyor: 6 maçta 18 puan. Attığı gol 18, yediği gol 6; averajı 12. Takipçileri Kayseri Esen Metal (9 puan) ve Hacılar Erciyes (6 puan). Sezon karnesi 6 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Kocasinan Şimşek (18 gol), en az gol yiyen takımı Kocasinan Şimşek (6 gol). Son maçlarda en iyi formu Kocasinan Şimşek yakaladı: son 6 maçta 18 puan. Ligde şu ana kadar toplam 45 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Kocasinan Şimşek (9 puan), deplasman tablosunda ise Kocasinan Şimşek (9 puan).
Yükselme hattında Kocasinan Şimşek.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.