YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U21Com.w Ind. States Cup 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Belarus U21 (9 puan), 2. Türkmenistan U21 (4 puan), 3. Finlandiya U21 (4 puan).
U21Com.w Ind. States Cup 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Belarus U21 (9 puan), 2. Türkmenistan U21 (4 puan), 3. Finlandiya U21 (4 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 9 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 3 | 1 | 5 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 | |||
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 - 4 | 0 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 - 3 | -1 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 | |||
| 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 6 | |||
2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 5 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 | 0 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | -1 | 1 |
|
|
2.50
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.24
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%32.35
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%26.47
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
2.50
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.24
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%32.35
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%26.47
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%14.71
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%14.71
|
|
|
|
%14.71
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%2.94
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 2 | 1.8 | - | 10.2 | 4.2 | 46.7 | 5.3 | 1.8 | |
| 10 | 7 | 1.7 | - | 12.7 | 6.7 | 53.7 | 5.5 | 1.5 | |
| 9 | 4 | 0.8 | - | 10.0 | 4.8 | 53.0 | 4.2 | 2.0 | |
| 9 | 5 | 1.5 | - | 10.7 | 5.8 | 53.0 | 4.3 | 1.7 | |
| 8 | 7 | 1.6 | - | 7.0 | 3.2 | 46.8 | 3.8 | 1.4 | |
| 8 | 8 | 0.7 | - | 10.5 | 5.2 | 54.5 | 4.8 | 0.5 | |
| 6 | 11 | 2.2 | - | 8.5 | 4.0 | 43.3 | 3.8 | 0.8 | |
| 6 | 13 | 1.2 | 1 | 7.0 | 3.2 | 50.0 | 3.0 | 1.4 | |
| 5 | 11 | 1.7 | - | 10.5 | 5.0 | 46.2 | 5.0 | 2.2 | |
| 5 | 4 | 2.4 | - | 9.8 | 4.4 | 46.0 | 4.0 | 2.2 | |
| 4 | 5 | 2.2 | - | 6.8 | 3.7 | 42.5 | 4.2 | 1.0 | |
| 3 | 8 | 1.0 | - | 6.4 | 4.0 | 45.8 | 2.4 | 2.2 |
U21Com.w Ind. States Cup 2015 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Belarus U21 bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 6, yediği gol 0; averajı 6. Takipçileri Türkmenistan U21 (4 puan) ve Finlandiya U21 (4 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Belarus U21 (6 gol), en az gol yiyen takımı Belarus U21 (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Belarus U21 yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 15 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Belarus U21 (6 puan), deplasman tablosunda ise Belarus U21 (3 puan).
Play-off hattında Belarus U21, Türkmenistan U21.