YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
AFC Asya Kupası 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. B.A.Emirlikleri (5 puan), 2. Tayland (4 puan), 3. Bahreyn (4 puan).
AFC Asya Kupası 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. B.A.Emirlikleri (5 puan), 2. Tayland (4 puan), 3. Bahreyn (4 puan).
| 7 | 9 | |
| 4 | 4 | |
| 6 | 4 | |
| 6 | 4 | |
| 4 | 4 |
| 7 | 10 | |
| 5 | 4 | |
| 4 | 3 | |
| 6 | 3 | |
| 6 | 2 |
|
|
2.55
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.10
|
|
|
|
%13.73
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%25.49
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%43.14
|
|
|
|
%25.49
|
|
|
|
%1.96
|
|
| 2023 | ||
| 2019 | ||
| 2015 | ||
| 2011 | ||
| 2007 |
| 2023 | ||
| 2019 | ||
| 2015 | ||
| 2011 | ||
| 2007 | ||
| 2004 | ||
| 2000 | ||
| 1996 | ||
| 1992 | ||
| 1988 | ||
| 1984 | ||
| 1980 | ||
| 1976 | ||
| 1972 | ||
| 1968 | ||
| 1964 | ||
| 1960 | ||
| 1956 |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
1976
1972
1968
|
|
| 2 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 3 | 2 |
|
1988
1984
|
|
| 4 | 2 |
|
1996
1988
|
|
| 5 | 2 |
|
2023
2019
|
| 1 | 3 |
|
1976
1972
1968
|
|
| 2 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 3 | 2 |
|
1988
1984
|
|
| 4 | 2 |
|
1996
1988
|
|
| 5 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 6 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 7 | 2 |
|
1996
1988
|
|
| 8 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 9 | 2 |
|
1972
1968
|
|
| 10 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 11 | 2 |
|
1972
1968
|
|
| 12 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 13 | 2 |
|
2023
2019
|
|
| 14 | 2 |
|
1988
1984
|
|
| 15 | 2 |
|
2023
2019
|
| 2023 | 7 | 8 |
| 2023 | 7 | 8 |
| 2019-2024 | 13 | 11 | |
| 2019-2024 | 14 | 9 | |
| 2015-2019 | 12 | 9 |
| 2011-2024 | 18 | |
| 2015-2024 | 17 | |
| 2011-2024 | 16 |
| 2019-2019 | 1 | |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2015-2019 | 1 |
|
|
2.55
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.10
|
|
|
|
%13.73
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%25.49
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%43.14
|
|
|
|
%25.49
|
|
|
|
%1.96
|
|
|
|
%13.73
|
|
|
|
%9.80
|
|
|
|
%9.80
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%3.92
|
|
|
|
%27.45
|
|
|
|
%21.57
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%1.96
|
|
|
|
%1.96
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 1 | 1.9 | - | 8.7 | 4.3 | 51.9 | 3.3 | 1.1 | |
| 12 | 3 | 1.8 | - | 13.0 | 4.5 | 56.5 | 5.0 | - | |
| 12 | 6 | 1.7 | - | 10.1 | 4.1 | 57.6 | 5.7 | 0.9 | |
| 8 | 8 | 1.2 | 1 | 8.7 | 3.0 | 55.8 | 5.2 | 1.5 | |
| 7 | 7 | 2.0 | - | 8.0 | 3.2 | 51.6 | 3.2 | 2.4 | |
| 7 | 3 | 1.8 | 1 | 7.5 | 3.2 | 45.0 | 4.8 | 1.2 | |
| 6 | 3 | 1.8 | - | 14.2 | 4.5 | 67.0 | 6.0 | 2.0 | |
| 6 | 2 | 1.2 | - | 15.2 | 5.0 | 65.2 | 6.4 | 1.8 | |
| 6 | 7 | 2.0 | - | 13.8 | 4.8 | 44.8 | 5.0 | 1.5 | |
| 6 | 3 | 2.0 | - | 10.2 | 4.2 | 50.0 | 3.8 | 1.2 | |
| 6 | 4 | 1.8 | - | 12.4 | 5.4 | 62.4 | 7.8 | 2.0 | |
| 5 | 7 | 1.4 | - | 9.4 | 4.4 | 46.4 | 4.2 | 1.0 | |
| 4 | 7 | 2.5 | - | 7.0 | 2.2 | 44.5 | 4.8 | 2.2 | |
| 4 | 4 | 0.7 | - | 8.3 | 3.0 | 37.7 | 3.3 | 0.7 | |
| 4 | 5 | 2.3 | - | 8.7 | 3.0 | 44.7 | 3.7 | 2.3 | |
| 4 | 1 | 1.5 | - | 11.2 | 4.0 | 43.8 | 3.5 | 2.5 | |
| 4 | 6 | 1.8 | - | 11.2 | 3.2 | 50.5 | 7.5 | 1.0 | |
| 3 | 10 | 2.0 | - | 7.3 | 2.0 | 37.7 | 1.3 | 2.0 | |
| 3 | 4 | 1.0 | - | 15.2 | 5.2 | 45.8 | 7.0 | 3.8 | |
| 2 | 5 | 2.0 | - | 10.3 | 3.3 | 55.7 | 4.0 | 1.3 | |
| 1 | 14 | 4.3 | - | 8.0 | 2.3 | 34.0 | 4.7 | 3.0 | |
| 1 | 7 | 2.7 | - | 5.7 | 2.0 | 39.0 | 2.7 | 0.7 | |
| - | 10 | 2.7 | - | 6.0 | 1.3 | 39.7 | 3.3 | 0.7 | |
| - | 3 | 2.0 | - | 4.3 | 1.3 | 34.0 | 1.7 | 2.7 |
AFC Asya Kupası 2019 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde B.A.Emirlikleri bulunuyor: 3 maçta 5 puan. Attığı gol 4, yediği gol 2; averajı 2. Takipçileri Tayland (4 puan) ve Bahreyn (4 puan). Sezon karnesi 1 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı B.A.Emirlikleri (4 gol), en az gol yiyen takımı B.A.Emirlikleri (2 gol). Son maçlarda en iyi formu B.A.Emirlikleri yakaladı: son 3 maçta 5 puan. Ligde şu ana kadar toplam 13 gol kaydedildi.
Play-off hattında B.A.Emirlikleri, Tayland, Bahreyn.
Gol krallığında Almoez Ali (Katar) 9 golle önde. Onu Yuya Osako (4) ve Ali Ahmed Mabkhout Mohsen Alhajeri (4) izliyor.