CONCACAF Caribbean Cup 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Cavalier (9 puan), 2. Real Du Cap (8 puan), 3. Police (5 puan).

CONCACAF Caribbean Cup 2024

CONCACAF Caribbean Cup
Tüm Ligler
Search
5. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
Takvim 2024
2026
2025
2024
2023
CONCACAF Caribbean Cup maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
430111 - 479
2
42205 - 238
3
41214 - 6-25
4
41122 - 5-34
5
40133 - 8-51
Play-off
İç Saha — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121102 - 114
221015 - 323
320201 - 102
420022 - 6-40
520020 - 4-40
Deplasman — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122006 - 156
222004 - 136
321102 - 114
420111 - 2-11
520112 - 5-31
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
43109 - 4510
2
43108 - 4410
3
40226 - 8-22
4
40225 - 7-22
5
40225 - 10-52
Play-off
İç Saha — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122006 - 336
221104 - 134
320203 - 302
420113 - 4-11
520022 - 4-20
Deplasman — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 326
221102 - 114
320203 - 302
420113 - 4-11
520022 - 7-50
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.89
Korner
2.89
Sarı Kart
0.61
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%35.71
10
X
%28.57
8
2
%35.71
10
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%42.86
12
Üst
%57.14
16
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%35.71
10
X
%39.29
11
2
%25.00
7
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%64.29
18
KG Yok
%35.71
10
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.00
7
2-3 Gol
%39.29
11
4-5 Gol
%32.14
9
6+ Gol
%3.57
1
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2025-2025 7 5
2025-2025 8 3
2025-2025 6 3
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2025-2026 9
2025-2026 8
2025-2025 8
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2025 1
2025-2025 1
2025-2025 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.89
Korner
2.89
Sarı Kart
0.61
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%35.71
10
X
%28.57
8
2
%35.71
10
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%42.86
12
Üst
%57.14
16
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%35.71
10
X
%39.29
11
2
%25.00
7
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%64.29
18
KG Yok
%35.71
10
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.00
7
2-3 Gol
%39.29
11
4-5 Gol
%32.14
9
6+ Gol
%3.57
1
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-0
%14.29
4
1-2
%14.29
4
1-0
%10.71
3
1-1
%10.71
3
2-3
%10.71
3
0-2
%7.14
2
2-1
%7.14
2
4-1
%7.14
2
1-4
%3.57
1
2-2
%3.57
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%21.43
6
2/2
%17.86
5
X/X
%17.86
5
X/1
%10.71
3
X/2
%10.71
3
1/2
%7.14
2
1/X
%7.14
2
2/1
%3.57
1
2/X
%3.57
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%7.41
6
16-30
%1.23
1
31-45
%3.70
3
46-60
%6.17
5
61-75
%2.47
2
76-90
%6.17
5
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
20 6 0.8 - 8.4 4.1 44.6 3.5 70.8 45.2
15 8 0.9 - 5.0 2.5 36.4 4.4 43.9 27.6
11 8 1.0 2 6.8 2.8 32.1 2.5 60.0 37.9
10 15 1.4 2 5.4 1.2 29.6 1.5 53.9 36.1
6 8 0.8 - 5.0 2.0 20.8 0.5 27.2 15.2
5 7 0.2 - 2.2 0.5 13.8 0.5 27.8 21.5
5 10 0.5 - 4.5 1.5 11.3 1.2 33.2 24.0
4 6 0.5 - 5.8 2.0 36.8 3.2 53.2 33.2
3 8 1.0 - 11.8 3.8 35.0 4.0 85.2 61.8
2 5 0.5 - 12.0 4.2 47.0 8.0 87.2 64.2

Fikstür

CONCACAF Caribbean Cup 2024 Puan Durumu ve Sezon Özeti

CONCACAF Caribbean Cup 2024 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Cavalier bulunuyor: 4 maçta 9 puan. Attığı gol 11, yediği gol 4; averajı 7. Takipçileri Real Du Cap (8 puan) ve Police (5 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 5 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Cavalier (11 gol), en az gol yiyen takımı Real Du Cap (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Cavalier yakaladı: son 4 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 25 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Police (4 puan), deplasman tablosunda ise Cavalier (6 puan).

Play-off hattında Cavalier, Real Du Cap.

Takımlar