YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Atlantik Kupası 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Silkeborg (9 puan), 2. Salt Lake (6 puan), 3. Fredrikstad (6 puan).
Atlantik Kupası 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Silkeborg (9 puan), 2. Salt Lake (6 puan), 3. Fredrikstad (6 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 3 | 5 | 9 | |||
|
2
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 6 | |||
|
3
| 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 1 | 3 | 6 | |||
|
4
| 3 | 2 | 0 | 1 | 9 - 7 | 2 | 6 | |||
|
5
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 5 | 0 | 6 | |||
|
6
| 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
|
7
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
|
8
| 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 11 | -5 | 3 | |||
|
9
| 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
|
10
| 3 | 0 | 0 | 3 | 5 - 10 | -5 | 0 | |||
|
11
| 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 7 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 | |||
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 0 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 4 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 | |||
| 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 |
|
|
3.55
|
|
|
0.00
|
|
|
0.91
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%81.82
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%27.27
|
|
|
|
%9.09
|
|
| 2025-2025 | 1 | 2 | |
| 2025-2025 | 1 | 1 | |
| 2026-2026 | 2 | 1 |
| 2025-2026 | 4 | |
| 2024-2025 | 3 | |
| 2024-2026 | 3 |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 |
|
|
3.55
|
|
|
0.00
|
|
|
0.91
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%81.82
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%27.27
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%20.51
|
8
|
|
|
%12.82
|
5
|
|
|
%12.82
|
5
|
|
|
%23.08
|
9
|
|
|
%10.26
|
4
|
|
|
%17.95
|
7
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | - | 4.7 | 51.7 | 6.7 | 89.0 | 45.0 | |
| 8 | 3 | - | 7.3 | 55.3 | 9.7 | 92.3 | 39.0 | |
| 5 | 4 | 0.5 | 4.5 | 42.5 | 2.0 | 67.5 | 22.5 | |
| 5 | 10 | 1.3 | 3.0 | 42.7 | 5.7 | 61.0 | 31.3 | |
| 4 | - | 0.5 | 4.5 | 46.5 | 1.0 | 83.0 | 43.5 | |
| 3 | 4 | - | 4.0 | 54.5 | 5.5 | 66.0 | 30.5 | |
| 3 | 4 | 1.5 | 3.5 | 51.5 | 2.5 | 85.5 | 22.0 | |
| 1 | - | 1.0 | 5.0 | 44.0 | 6.0 | 65.0 | 32.0 | |
| 1 | 3 | - | 3.5 | 54.5 | 4.5 | 118.0 | 52.0 | |
| - | 4 | - | 3.0 | 54.0 | 5.5 | 82.5 | 32.0 |
Atlantik Kupası 2024 sezonunda zirvede Silkeborg bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 8, yediği gol 3; averajı 5. Takipçileri Salt Lake (6 puan) ve Fredrikstad (6 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 11 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Kopenhag (9 gol), en az gol yiyen takımı Beijing Guoan (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Silkeborg yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 47 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Fredrikstad (3 puan), deplasman tablosunda ise Silkeborg (6 puan).
Kupa Galipleri Kupası hattında Silkeborg.