1. League Kadınlar 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (1. League, Women 21/22): 1. Slovan Bratislava (K) (51 puan), 2. Spartak Myjava (K) (46 puan), 3. Zilina (K) (43 puan).

1. League Kadınlar 21-22

1. League Kadınlar
Tüm Ligler
Search
Slovakya
Takvim 21/22
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
1. League Kadınlar maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

1. League, Women 21/22
Genel
İç Saha
Deplasman
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Küme Düşme Grubu
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
261061058 - 62-436
2
26851332 - 64-3229
3
26471529 - 62-3319
4
25531735 - 105-7018
5
25521833 - 92-5917
Küme Düşme
İç Saha — Küme Düşme Grubu
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11352636 - 32417
21343620 - 34-1415
31325618 - 27-911
41231810 - 40-3010
51331918 - 50-3210
Deplasman — Küme Düşme Grubu
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11354422 - 30-819
21342712 - 30-1814
31322911 - 35-248
41322925 - 65-408
51221915 - 42-277
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Şampiyonluk Grubu
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
16121347 - 123537
2
16112331 - 112035
3
1682624 - 23126
4
1631129 - 47-3810
5
16301324 - 42-189
Şampiyonlar Ligi Eleme
İç Saha — Şampiyonluk Grubu
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1871030 - 52522
2871020 - 51522
3860217 - 8918
483148 - 12-410
5830516 - 1429
Deplasman — Şampiyonluk Grubu
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1850317 - 71015
2841311 - 6513
382247 - 15-88
480088 - 28-200
580081 - 35-340
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
4.33
Korner
0.00
Sarı Kart
0.19
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%51.16
66
X
%13.18
17
2
%35.66
46
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%27.13
35
Üst
%72.87
94
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.78
1
X
%99.22
128
2
%0.00
0
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%47.29
61
KG Yok
%52.71
68
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%11.63
15
2-3 Gol
%34.88
45
4-5 Gol
%27.91
36
6+ Gol
%25.58
33
Fikstür
10. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
4.33
Korner
0.00
Sarı Kart
0.19
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%51.16
66
X
%13.18
17
2
%35.66
46
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%27.13
35
Üst
%72.87
94
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.78
1
X
%99.22
128
2
%0.00
0
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%47.29
61
KG Yok
%52.71
68
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%11.63
15
2-3 Gol
%34.88
45
4-5 Gol
%27.91
36
6+ Gol
%25.58
33
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
4-0
%6.98
9
1-0
%6.20
8
2-2
%6.20
8
3-0
%6.20
8
0-2
%5.43
7
1-1
%5.43
7
2-1
%5.43
7
2-0
%4.65
6
0-1
%3.88
5
0-3
%3.88
5
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%50.39
65
X/2
%35.66
46
X/X
%13.18
17
1/1
%0.78
1
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Korner Korner
112 13 0.2 - 4.8
107 13 0.2 - 4.8
60 29 0.5 1 3.4
58 56 0.2 - 3.5
58 62 0.1 - 3.3
35 105 0.1 1 1.9
34 62 0.2 - 0.8
33 92 0.1 - 2.0
32 64 0.2 - 2.6
29 62 0.2 - 1.5

Fikstür

1. League Kadınlar 21-22 Puan Durumu ve Sezon Özeti

1. League Kadınlar 21-22 sezonunda 1. League, Women 21/22 grubunun zirvesinde Slovan Bratislava (K) bulunuyor: 18 maçta 51 puan. Attığı gol 95, yediği gol 6; averajı 89. Takipçileri Spartak Myjava (K) (46 puan) ve Zilina (K) (43 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Slovan Bratislava (K) (95 gol), en az gol yiyen takımı Slovan Bratislava (K) (6 gol). Son maçlarda en iyi formu Slovan Bratislava (K) yakaladı: son 18 maçta 51 puan. Ligde şu ana kadar toplam 404 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Slovan Bratislava (K) (27 puan), deplasman tablosunda ise Slovan Bratislava (K) (24 puan).

Şampiyonluk Turu hattında Slovan Bratislava (K), Spartak Myjava (K), Zilina (K), MFK Ruzomberok (K), FC Union Nove Zamky (K). Küme Düşme Turu hattında FC Spartak Trnava (K), FC Petrzalka 1898 (K), FC Nitra (K), MFK Dukla Banska Bystrica (K), AS Trencin (K).

Takımlar