Gençlik Ligi 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Zenit U19 (67 puan), 2. CSKA Moskova U19 (66 puan), 3. FC Krasnodar U19 (64 puan).

Gençlik Ligi 2025

Gençlik Ligi
Tüm Ligler
Search
Rusya
30. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
Takvim 2025
2026
2025
2024
2023
22/23
21/22
20/21
Gençlik Ligi maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.11
Korner
7.74
Sarı Kart
3.12
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%44.67
109
X
%19.26
47
2
%36.07
88
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%43.85
107
Üst
%56.15
137
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%34.84
85
X
%42.21
103
2
%22.95
56
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%47.54
116
KG Yok
%52.46
128
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%26.23
64
2-3 Gol
%34.84
85
4-5 Gol
%25.00
61
6+ Gol
%13.93
34
Fikstür
0. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22 20/21
2 3
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22 20/21
3 3
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21 18/19
4 3
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21 18/19
5 3
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22 20/21
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22 20/21
2 3
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22 20/21
3 3
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21 18/19
4 3
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21 18/19
5 3
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22 20/21
6 2
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21
7 2
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21
8 2
CSKA Moskova U19 logosu
20/21 18/19
9 2
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21
10 2
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21
11 2
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 20/21
12 2
CSKA Moskova U19 logosu
20/21 18/19
13 2
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22
14 2
CSKA Moskova U19 logosu
21/22 18/19
15 2
CSKA Moskova U19 logosu
23/24 21/22
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.11
Korner
7.74
Sarı Kart
3.12
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%44.67
109
X
%19.26
47
2
%36.07
88
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%43.85
107
Üst
%56.15
137
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%34.84
85
X
%42.21
103
2
%22.95
56
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%47.54
116
KG Yok
%52.46
128
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%26.23
64
2-3 Gol
%34.84
85
4-5 Gol
%25.00
61
6+ Gol
%13.93
34
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%11.07
27
0-0
%7.79
19
0-1
%7.38
18
1-1
%6.56
16
2-1
%6.56
16
2-0
%5.74
14
0-2
%5.33
13
1-3
%4.10
10
2-2
%4.10
10
3-0
%4.10
10
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%27.87
68
2/2
%19.67
48
X/1
%14.75
36
X/X
%14.34
35
X/2
%13.11
32
1/X
%3.69
9
1/2
%3.28
8
2/1
%2.05
5
2/X
%1.23
3
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%10.67
81
16-30
%13.31
101
31-45
%17.79
135
46-60
%15.81
120
61-75
%14.23
108
76-90
%20.29
154
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
89 29 1.7 5 8.7 3.9 43.7 5.0 62.6 42.7
87 36 1.9 1 7.7 3.5 47.7 5.9 70.1 50.2
65 30 1.7 2 8.4 3.9 48.2 5.7 71.8 49.6
51 47 1.6 2 6.2 2.3 39.8 3.8 66.1 41.7
51 17 2.0 4 8.0 3.4 48.1 5.7 64.7 40.6
48 29 1.6 2 5.7 2.6 43.8 4.2 70.1 50.5
46 38 1.1 1 6.8 2.9 37.1 3.7 57.1 35.8
45 69 1.8 4 7.1 3.0 40.7 3.8 65.1 39.8
42 60 1.7 3 5.7 2.7 41.9 3.6 61.9 39.4
40 77 1.8 5 6.0 2.9 38.4 3.0 52.7 27.8
37 39 1.5 3 4.8 1.9 44.2 3.7 65.4 40.2
36 42 1.4 1 5.7 2.4 40.3 3.3 55.4 36.4
35 54 1.7 2 2.9 1.5 35.6 2.9 43.1 19.4
33 55 1.7 1 3.7 1.7 38.3 3.3 51.9 33.3
23 62 2.0 6 3.8 1.5 34.1 2.5 58.1 35.5
22 70 1.1 4 4.1 1.9 33.4 3.3 54.1 38.2
5 3 2.0 - 5.5 2.0 21.5 4.5 74.5 67.5
4 2 1.5 - - - 22.0 4.0 21.0 7.5

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Gençlik Ligi 2025 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Gençlik Ligi 2025 sezonunda zirvede Zenit U19 bulunuyor: 30 maçta 67 puan. Attığı gol 89, yediği gol 29; averajı 60. Takipçileri CSKA Moskova U19 (66 puan) ve FC Krasnodar U19 (64 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 1 beraberlik, 7 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Zenit U19 (89 gol), en az gol yiyen takımı Lokomotiv Moskova U19 (17 gol). Son maçlarda en iyi formu Zenit U19 yakaladı: son 30 maçta 67 puan. Ligde şu ana kadar toplam 745 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FC Krasnodar U19 (35 puan), deplasman tablosunda ise Zenit U19 (33 puan).

Küme Düşme hattında Akhmat Grozny U19, FC Baltika Kaliningrad U19.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Gençlik Ligi maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut