YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Divize E 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. FC Vsetin (73 puan), 2. SK Hranice (61 puan), 3. TJ Slovan Bzenec (50 puan).
Divize E 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. FC Vsetin (73 puan), 2. SK Hranice (61 puan), 3. TJ Slovan Bzenec (50 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 28 | 23 | 4 | 1 | 75 - 22 | 53 | 73 | |||
|
2
| 28 | 19 | 4 | 5 | 61 - 29 | 32 | 61 | |||
|
3
| 28 | 16 | 2 | 10 | 59 - 50 | 9 | 50 | |||
|
4
| 28 | 13 | 9 | 6 | 54 - 34 | 20 | 48 | |||
|
5
| 28 | 14 | 6 | 8 | 52 - 44 | 8 | 48 | |||
|
6
| 28 | 13 | 4 | 11 | 50 - 40 | 10 | 43 | |||
|
7
| 28 | 10 | 6 | 12 | 48 - 57 | -9 | 36 | |||
|
8
| 28 | 9 | 8 | 11 | 34 - 41 | -7 | 35 | |||
|
9
| 28 | 9 | 6 | 13 | 41 - 50 | -9 | 33 | |||
|
10
| 28 | 7 | 9 | 12 | 33 - 49 | -16 | 30 | |||
|
11
| 28 | 9 | 2 | 17 | 46 - 49 | -3 | 29 | |||
|
12
| 28 | 6 | 9 | 13 | 42 - 56 | -14 | 27 | |||
|
13
| 28 | 8 | 3 | 17 | 37 - 51 | -14 | 27 | |||
|
14
| 28 | 8 | 3 | 17 | 34 - 63 | -29 | 27 | |||
|
15
| 28 | 7 | 3 | 18 | 35 - 66 | -31 | 24 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 12 | 1 | 1 | 46 - 12 | 34 | 37 | |||
| 2 | 14 | 10 | 1 | 3 | 36 - 14 | 22 | 31 | |||
| 3 | 14 | 9 | 3 | 2 | 33 - 12 | 21 | 30 | |||
| 4 | 14 | 8 | 5 | 1 | 33 - 15 | 18 | 29 | |||
| 5 | 14 | 8 | 3 | 3 | 29 - 21 | 8 | 27 | |||
| 6 | 14 | 8 | 1 | 5 | 28 - 18 | 10 | 25 | |||
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 27 - 21 | 6 | 25 | |||
| 8 | 14 | 6 | 3 | 5 | 25 - 24 | 1 | 21 | |||
| 9 | 14 | 6 | 2 | 6 | 22 - 17 | 5 | 20 | |||
| 10 | 14 | 6 | 1 | 7 | 30 - 23 | 7 | 19 | |||
| 11 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 - 21 | -3 | 18 | |||
| 12 | 14 | 4 | 5 | 5 | 24 - 23 | 1 | 17 | |||
| 13 | 14 | 5 | 1 | 8 | 19 - 23 | -4 | 16 | |||
| 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 18 - 25 | -7 | 14 | |||
| 15 | 14 | 4 | 1 | 9 | 15 - 29 | -14 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 3 | 0 | 29 - 10 | 19 | 36 | |||
| 2 | 14 | 10 | 1 | 3 | 28 - 17 | 11 | 31 | |||
| 3 | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 - 23 | 0 | 21 | |||
| 4 | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 - 19 | 2 | 19 | |||
| 5 | 14 | 6 | 1 | 7 | 23 - 36 | -13 | 19 | |||
| 6 | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 - 22 | 0 | 18 | |||
| 7 | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 - 24 | -9 | 16 | |||
| 8 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 - 29 | -6 | 15 | |||
| 9 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 - 33 | -10 | 15 | |||
| 10 | 14 | 4 | 2 | 8 | 19 - 34 | -15 | 14 | |||
| 11 | 14 | 3 | 2 | 9 | 18 - 28 | -10 | 11 | |||
| 12 | 14 | 3 | 1 | 10 | 16 - 26 | -10 | 10 | |||
| 13 | 14 | 2 | 4 | 8 | 7 - 20 | -13 | 10 | |||
| 14 | 14 | 2 | 4 | 8 | 18 - 33 | -15 | 10 | |||
| 15 | 14 | 1 | 1 | 12 | 13 - 49 | -36 | 4 |
|
|
3.35
|
|
|
1.96
|
|
|
0.70
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%18.63
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%64.71
|
|
|
|
%36.76
|
|
|
|
%32.84
|
|
|
|
%30.39
|
|
|
|
%64.22
|
|
|
|
%35.78
|
|
|
|
%12.25
|
|
|
|
%46.08
|
|
|
|
%28.43
|
|
|
|
%13.24
|
|
|
|
3.35
|
|
|
1.96
|
|
|
0.70
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%18.63
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%64.71
|
|
|
|
%36.76
|
|
|
|
%32.84
|
|
|
|
%30.39
|
|
|
|
%64.22
|
|
|
|
%35.78
|
|
|
|
%12.25
|
|
|
|
%46.08
|
|
|
|
%28.43
|
|
|
|
%13.24
|
|
|
|
%12.25
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%7.84
|
|
|
|
%6.86
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.39
|
|
|
|
%4.41
|
|
|
|
%3.92
|
|
|
|
%3.92
|
|
|
|
%31.37
|
|
|
|
%22.06
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%10.78
|
|
|
|
%10.29
|
|
|
|
%4.41
|
|
|
|
%3.92
|
|
|
|
%3.43
|
|
|
|
%1.96
|
|
|
|
%0.15
|
1
|
|
|
%0.29
|
2
|
|
|
%0.73
|
5
|
|
|
%0.44
|
3
|
|
|
%0.44
|
3
|
|
|
%0.44
|
3
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71 | 19 | 0.3 | 1 | 0.7 | 0.3 | 3.8 | 0.4 | 7.1 | 4.3 | |
| 61 | 29 | 0.7 | 1 | 4.2 | 2.0 | 20.4 | 2.8 | 47.8 | 26.3 | |
| 56 | 46 | 0.7 | - | 1.8 | 0.6 | 10.0 | 0.7 | 21.4 | 13.6 | |
| 53 | 34 | 0.7 | - | 3.3 | 1.7 | 16.7 | 2.6 | 35.7 | 22.9 | |
| 52 | 44 | 0.3 | - | 2.2 | 0.5 | 8.8 | 1.2 | 27.2 | 15.2 | |
| 50 | 40 | 0.9 | - | 4.8 | 2.1 | 18.0 | 2.1 | 38.0 | 22.0 | |
| 46 | 56 | 0.1 | 1 | 0.9 | 0.5 | 5.8 | 0.5 | 11.0 | 5.5 | |
| 45 | 47 | 0.1 | - | 0.9 | 0.3 | 3.8 | 0.6 | 8.9 | 5.8 | |
| 42 | 56 | 0.6 | - | 1.6 | 0.8 | 9.4 | 0.8 | 19.6 | 10.4 | |
| 40 | 48 | 0.1 | - | 0.4 | 0.4 | 2.1 | 0.3 | 3.4 | 2.4 | |
| 36 | 49 | 0.3 | - | 2.1 | 0.9 | 11.0 | 0.7 | 23.8 | 12.7 | |
| 35 | 66 | 0.1 | - | 0.7 | 0.3 | 3.2 | 0.4 | 8.0 | 4.0 | |
| 34 | 40 | 0.2 | - | 0.9 | 0.4 | 3.5 | 0.3 | 7.0 | 4.2 | |
| 32 | 62 | 0.6 | - | 1.6 | 0.8 | 11.3 | 1.6 | 27.1 | 17.8 | |
| 31 | 48 | 0.3 | - | 0.4 | 0.2 | 3.7 | 0.2 | 7.7 | 3.6 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Divize E 24-25 sezonunda zirvede FC Vsetin bulunuyor: 28 maçta 73 puan. Attığı gol 75, yediği gol 22; averajı 53. Takipçileri SK Hranice (61 puan) ve TJ Slovan Bzenec (50 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 15 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı FC Vsetin (75 gol), en az gol yiyen takımı FC Vsetin (22 gol). Son maçlarda en iyi formu FC Vsetin yakaladı: son 28 maçta 73 puan. Ligde şu ana kadar toplam 701 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FC Vsetin (37 puan), deplasman tablosunda ise FC Vsetin (36 puan).
Yükselme hattında FC Vsetin. Küme Düşme hattında SK Batov 1930, 1 HFK Olomouc.