Divize E 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vsechovice (12 puan), 2. FC Strani (10 puan), 3. Kozlovice (10 puan).

Divize E 26-27

Divize E
Tüm Ligler
Search
Çekya
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
Divize E maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 22008 - 176
2 22008 - 356
3 22006 - 156
4 22006 - 156
5 211011 - 294
6 21105 - 234
7 21015 - 413
8 21014 - 313
9 20205 - 502
10 20110 - 1-11
11 20114 - 7-31
12 20021 - 3-20
13 20023 - 6-30
14 20022 - 5-30
15 20021 - 4-30
16 20023 - 7-40
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 22006 - 246
2 22006 - 246
3 22005 - 236
4 22005 - 326
5 21103 - 214
6 21102 - 114
7 21014 - 403
8 21014 - 5-13
9 21012 - 3-13
10 21015 - 7-23
11 20205 - 502
12 20204 - 402
13 20021 - 4-30
14 20021 - 6-50
15 20021 - 7-60
16 20021 - 15-140
Yükselme
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.97
Korner
5.19
Sarı Kart
2.06
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%37.50
12
X
%18.75
6
2
%43.75
14
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%25.00
8
Üst
%75.00
24
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%34.38
11
X
%34.38
11
2
%31.25
10
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%65.62
21
KG Yok
%34.38
11
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.75
6
2-3 Gol
%25.00
8
4-5 Gol
%28.12
9
6+ Gol
%28.12
9
Fikstür
6. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.97
Korner
5.19
Sarı Kart
2.06
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%37.50
12
X
%18.75
6
2
%43.75
14
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%25.00
8
Üst
%75.00
24
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%34.38
11
X
%34.38
11
2
%31.25
10
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%65.62
21
KG Yok
%34.38
11
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.75
6
2-3 Gol
%25.00
8
4-5 Gol
%28.12
9
6+ Gol
%28.12
9
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-1
%12.50
4
1-2
%9.38
3
1-3
%6.25
2
2-2
%6.25
2
2-4
%6.25
2
3-0
%6.25
2
3-1
%6.25
2
3-3
%6.25
2
4-1
%6.25
2
0-0
%3.12
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%31.25
10
2/2
%21.88
7
X/2
%18.75
6
2/X
%9.38
3
X/X
%9.38
3
X/1
%6.25
2
1/2
%3.12
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%7.87
10
16-30
%6.30
8
31-45
%4.72
6
46-60
%11.02
14
61-75
%7.87
10
76-90
%9.45
12
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
17 4 1.2 - 16.8 9.8 250B € 51.3 6.8 104.0 66.2
13 3 1.5 - 13.8 5.2 - 63.3 4.2 106.2 66.8
11 7 0.2 - 5.5 1.5 - 15.0 2.0 23.0 22.5
11 6 0.5 - 2.0 1.5 - 12.0 1.2 20.2 7.8
10 6 1.2 - 6.0 3.2 - 26.8 2.8 46.0 25.2
9 3 1.8 1 7.0 3.0 - 43.3 2.0 72.2 42.8
9 8 2.0 - 9.0 3.8 - 34.5 3.5 65.5 39.8
8 9 1.8 - 11.8 5.8 - 36.5 3.5 65.5 42.5
8 14 0.5 - 13.2 6.0 - 47.3 5.5 78.5 36.2
8 12 0.8 - 5.8 3.2 - 23.8 2.8 42.8 20.8
6 6 1.5 1 5.8 3.2 - 19.8 2.0 49.2 28.2
6 4 0.5 - 1.8 1.5 - 14.3 2.0 28.8 17.2
5 8 1.5 - 7.8 4.0 146B € 33.8 2.5 59.2 23.5
3 20 1.5 - 8.0 2.5 50B € 40.0 1.5 102.2 38.2
2 9 - - - - - - - - -
1 8 0.8 1 2.5 1.2 - 13.8 1.0 20.2 8.8

Fikstür

Divize E 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Divize E 26-27 sezonunda zirvede Vsechovice bulunuyor: 4 maçta 12 puan. Attığı gol 13, yediği gol 3; averajı 10. Takipçileri FC Strani (10 puan) ve Kozlovice (10 puan). Sezon karnesi 4 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı FC Strani (17 gol), en az gol yiyen takımı Vsechovice (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Vsechovice yakaladı: son 4 maçta 12 puan. Ligde şu ana kadar toplam 127 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vsechovice (6 puan), deplasman tablosunda ise 1. SK Prostejov B (6 puan).

Yükselme hattında Vsechovice. Küme Düşme hattında SK Hs Kromeriz B, SK Batov 1930, Nove Sady.

Takımlar