YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Divize A 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SK Benesov (78 puan), 2. FA Povltavska (69 puan), 3. FK Spartak Sobeslav (62 puan).
Divize A 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SK Benesov (78 puan), 2. FA Povltavska (69 puan), 3. FK Spartak Sobeslav (62 puan).
Çekya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 25 | 3 | 2 | 86 - 13 | 73 | 78 | |||
|
2
| 30 | 21 | 6 | 3 | 74 - 30 | 44 | 69 | |||
|
3
| 30 | 18 | 8 | 4 | 73 - 47 | 26 | 62 | |||
|
4
| 30 | 17 | 4 | 9 | 62 - 29 | 33 | 55 | |||
|
5
| 30 | 15 | 8 | 7 | 66 - 40 | 26 | 53 | |||
|
6
| 30 | 14 | 7 | 9 | 39 - 33 | 6 | 49 | |||
|
7
| 30 | 13 | 5 | 12 | 49 - 50 | -1 | 44 | |||
|
8
| 30 | 12 | 5 | 13 | 45 - 46 | -1 | 41 | |||
|
9
| 30 | 13 | 2 | 15 | 57 - 59 | -2 | 41 | |||
|
10
| 30 | 10 | 7 | 13 | 58 - 74 | -16 | 37 | |||
|
11
| 30 | 10 | 6 | 14 | 53 - 62 | -9 | 36 | |||
|
12
| 30 | 9 | 9 | 12 | 43 - 57 | -14 | 36 | |||
|
13
| 30 | 5 | 7 | 18 | 42 - 67 | -25 | 22 | |||
|
14
| 30 | 6 | 4 | 20 | 37 - 70 | -33 | 22 | |||
|
15
| 30 | 3 | 6 | 21 | 24 - 75 | -51 | 15 | |||
|
16
| 30 | 2 | 7 | 21 | 17 - 73 | -56 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 14 | 1 | 0 | 53 - 7 | 46 | 43 | |||
| 2 | 15 | 11 | 3 | 1 | 38 - 16 | 22 | 36 | |||
| 3 | 15 | 9 | 5 | 1 | 36 - 17 | 19 | 32 | |||
| 4 | 15 | 9 | 3 | 3 | 38 - 18 | 20 | 30 | |||
| 5 | 15 | 8 | 2 | 5 | 30 - 20 | 10 | 26 | |||
| 6 | 15 | 8 | 1 | 6 | 36 - 16 | 20 | 25 | |||
| 7 | 15 | 7 | 4 | 4 | 17 - 14 | 3 | 25 | |||
| 8 | 15 | 7 | 3 | 5 | 20 - 16 | 4 | 24 | |||
| 9 | 15 | 7 | 2 | 6 | 36 - 30 | 6 | 23 | |||
| 10 | 15 | 6 | 4 | 5 | 30 - 30 | 0 | 22 | |||
| 11 | 15 | 6 | 3 | 6 | 29 - 32 | -3 | 21 | |||
| 12 | 15 | 5 | 3 | 7 | 23 - 28 | -5 | 18 | |||
| 13 | 15 | 5 | 2 | 8 | 26 - 27 | -1 | 17 | |||
| 14 | 15 | 3 | 3 | 9 | 21 - 28 | -7 | 12 | |||
| 15 | 15 | 2 | 5 | 8 | 14 - 30 | -16 | 11 | |||
| 16 | 15 | 1 | 3 | 11 | 9 - 40 | -31 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 - 6 | 27 | 35 | |||
| 2 | 15 | 10 | 3 | 2 | 36 - 14 | 22 | 33 | |||
| 3 | 15 | 9 | 3 | 3 | 26 - 13 | 13 | 30 | |||
| 4 | 15 | 9 | 3 | 3 | 37 - 30 | 7 | 30 | |||
| 5 | 15 | 7 | 3 | 5 | 22 - 19 | 3 | 24 | |||
| 6 | 15 | 8 | 0 | 7 | 31 - 32 | -1 | 24 | |||
| 7 | 15 | 6 | 5 | 4 | 28 - 22 | 6 | 23 | |||
| 8 | 15 | 5 | 3 | 7 | 19 - 30 | -11 | 18 | |||
| 9 | 15 | 5 | 2 | 8 | 25 - 30 | -5 | 17 | |||
| 10 | 15 | 4 | 4 | 7 | 29 - 42 | -13 | 16 | |||
| 11 | 15 | 3 | 5 | 7 | 13 - 27 | -14 | 14 | |||
| 12 | 15 | 3 | 4 | 8 | 17 - 32 | -15 | 13 | |||
| 13 | 15 | 2 | 4 | 9 | 21 - 39 | -18 | 10 | |||
| 14 | 15 | 1 | 4 | 10 | 8 - 33 | -25 | 7 | |||
| 15 | 15 | 1 | 1 | 13 | 14 - 42 | -28 | 4 | |||
| 16 | 15 | 1 | 1 | 13 | 10 - 45 | -35 | 4 |
|
|
3.44
|
|
|
1.20
|
|
|
0.43
|
|
|
%45.19
|
|
|
|
%19.67
|
|
|
|
%35.15
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%65.69
|
|
|
|
%36.40
|
|
|
|
%35.56
|
|
|
|
%28.03
|
|
|
|
%56.90
|
|
|
|
%43.10
|
|
|
|
%14.64
|
|
|
|
%41.84
|
|
|
|
%28.03
|
|
|
|
%15.48
|
|
|
|
3.44
|
|
|
1.20
|
|
|
0.43
|
|
|
%45.19
|
|
|
|
%19.67
|
|
|
|
%35.15
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%65.69
|
|
|
|
%36.40
|
|
|
|
%35.56
|
|
|
|
%28.03
|
|
|
|
%56.90
|
|
|
|
%43.10
|
|
|
|
%14.64
|
|
|
|
%41.84
|
|
|
|
%28.03
|
|
|
|
%15.48
|
|
|
|
%9.62
|
|
|
|
%7.53
|
|
|
|
%6.69
|
|
|
|
%6.28
|
|
|
|
%5.02
|
|
|
|
%5.02
|
|
|
|
%5.02
|
|
|
|
%4.60
|
|
|
|
%4.18
|
|
|
|
%4.18
|
|
|
|
%28.87
|
|
|
|
%23.85
|
|
|
|
%15.06
|
|
|
|
%11.72
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%5.02
|
|
|
|
%2.93
|
|
|
|
%2.51
|
|
|
|
%1.26
|
|
|
|
%0.85
|
7
|
|
|
%1.34
|
11
|
|
|
%0.36
|
3
|
|
|
%0.85
|
7
|
|
|
%1.34
|
11
|
|
|
%1.34
|
11
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 86 | 13 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 74 | 30 | 0.4 | 1 | 3.6 | 1.6 | 13.4 | 1.5 | 21.8 | 12.4 | |
| 73 | 47 | 0.1 | - | 1.4 | 0.7 | 6.3 | 0.7 | 11.3 | 5.8 | |
| 66 | 40 | 0.5 | 2 | 3.0 | 1.7 | 14.9 | 1.9 | 29.7 | 18.5 | |
| 59 | 29 | 0.4 | - | 2.2 | 1.1 | 9.3 | 0.6 | 17.9 | 8.8 | |
| 58 | 71 | 0.0 | - | 0.2 | 0.1 | 2.0 | 0.1 | 0.4 | 0.4 | |
| 57 | 59 | - | - | 0.4 | 0.1 | 2.8 | 0.2 | 3.0 | 1.7 | |
| 53 | 62 | 0.2 | 1 | 0.9 | 0.3 | 5.9 | 0.6 | 11.6 | 6.1 | |
| 49 | 50 | 0.7 | - | 2.7 | 1.2 | 10.5 | 1.5 | 20.9 | 11.2 | |
| 45 | 46 | 0.0 | - | 0.3 | 0.2 | 1.5 | 0.2 | 3.9 | 1.5 | |
| 43 | 57 | - | - | 0.1 | 0.0 | 1.5 | 0.3 | 2.1 | 1.1 | |
| 42 | 67 | 0.2 | - | 0.7 | 0.2 | 4.3 | 0.4 | 7.8 | 5.4 | |
| 39 | 33 | 0.2 | 1 | 1.6 | 0.7 | 9.6 | 0.6 | 15.8 | 9.9 | |
| 37 | 70 | 0.2 | 1 | 1.1 | 0.4 | 6.4 | 0.3 | 12.0 | 6.8 | |
| 24 | 75 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 17 | 73 | 0.4 | - | 0.8 | 0.3 | 5.4 | 0.3 | 11.2 | 5.5 |
Divize A 25-26 sezonunda zirvede SK Benesov bulunuyor: 30 maçta 78 puan. Attığı gol 86, yediği gol 13; averajı 73. Takipçileri FA Povltavska (69 puan) ve FK Spartak Sobeslav (62 puan). Sezon karnesi 25 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı SK Benesov (86 gol), en az gol yiyen takımı SK Benesov (13 gol). Son maçlarda en iyi formu SK Benesov yakaladı: son 30 maçta 78 puan. Ligde şu ana kadar toplam 825 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra SK Benesov (43 puan), deplasman tablosunda ise SK Benesov (35 puan).
Yükselme hattında SK Benesov. Küme Düşme hattında Tj Ligmet Milin, SK Petrin Plzen B, FK Tachov.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.