MSFL 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Sigma Olomouc B (80 puan), 2. Hanacka Slavia (70 puan), 3. FC Hlucin (63 puan).

MSFL 21-22

MSFL
Tüm Ligler
Search
Çekya
Takvim 21/22
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
MSFL maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.22
Korner
0.00
Sarı Kart
1.22
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%44.48
133
X
%20.07
60
2
%35.45
106
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%35.79
107
Üst
%64.21
192
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%36.79
110
X
%34.11
102
2
%29.10
87
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%51.84
155
KG Yok
%48.16
144
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.73
56
2-3 Gol
%41.14
123
4-5 Gol
%27.09
81
6+ Gol
%13.04
39
Fikstür
33. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 33 11
25/26 15 11
Gol Kralları — Tümü
25/26 33 11
25/26 15 11
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2026 77 17
2024-2026 38 12
2025-2026 15 11
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2027 84
2023-2027 84
2023-2027 82
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2023-2027 1
2024-2027 1
2024-2026 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.22
Korner
0.00
Sarı Kart
1.22
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%44.48
133
X
%20.07
60
2
%35.45
106
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%35.79
107
Üst
%64.21
192
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%36.79
110
X
%34.11
102
2
%29.10
87
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%51.84
155
KG Yok
%48.16
144
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.73
56
2-3 Gol
%41.14
123
4-5 Gol
%27.09
81
6+ Gol
%13.04
39
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-1
%9.03
27
0-0
%8.03
24
2-0
%6.35
19
0-1
%6.02
18
1-1
%5.69
17
3-0
%5.69
17
0-2
%5.02
15
1-2
%5.02
15
1-0
%4.68
14
3-1
%4.68
14
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%30.77
92
2/2
%23.08
69
X/1
%11.71
35
X/X
%11.71
35
X/2
%10.70
32
1/X
%4.35
13
2/X
%4.01
12
2/1
%2.01
6
1/2
%1.67
5
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Korner Korner
88 24 1.3 2 5.2
78 31 1.0 3 4.1
74 41 1.2 1 4.7
73 34 1.2 - 3.7
71 49 1.3 - 4.8
64 76 1.6 2 3.8
56 52 1.3 - 4.2
55 55 1.5 - 2.7
54 67 1.4 2 3.6
53 53 1.6 1 4.5
51 37 1.6 - 4.7
44 72 1.4 2 3.2
42 49 0.9 - 1.8
42 75 0.6 - 1.4
39 57 1.5 - 3.3
32 90 1.5 1 3.5
28 63 1.7 1 3.5
15 34 1.2 1 3.8

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

MSFL 21-22 Puan Durumu ve Sezon Özeti

MSFL 21-22 sezonunda zirvede Sigma Olomouc B bulunuyor: 32 maçta 80 puan. Attığı gol 86, yediği gol 24; averajı 62. Takipçileri Hanacka Slavia (70 puan) ve FC Hlucin (63 puan). Sezon karnesi 25 galibiyet, 5 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 17 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Sigma Olomouc B (86 gol), en az gol yiyen takımı Sigma Olomouc B (24 gol). Son maçlarda en iyi formu Sigma Olomouc B yakaladı: son 32 maçta 80 puan. Ligde şu ana kadar toplam 913 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sigma Olomouc B (42 puan), deplasman tablosunda ise Sigma Olomouc B (38 puan).

Yükselme hattında Sigma Olomouc B. Küme Düşme hattında FC Vysocina Jihlava B.

Takımlar