YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Divize D 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vrchovina (69 puan), 2. FC Kurim (64 puan), 3. Spartak Velká Bíteš (57 puan).
Divize D 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Vrchovina (69 puan), 2. FC Kurim (64 puan), 3. Spartak Velká Bíteš (57 puan).
Çekya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 22 | 3 | 5 | 66 - 23 | 43 | 69 | |||
|
2
| 30 | 20 | 4 | 6 | 67 - 23 | 44 | 64 | |||
|
3
| 30 | 18 | 3 | 9 | 68 - 41 | 27 | 57 | |||
|
4
| 30 | 17 | 6 | 7 | 61 - 34 | 27 | 57 | |||
|
5
| 30 | 16 | 7 | 7 | 66 - 28 | 38 | 55 | |||
|
6
| 30 | 12 | 7 | 11 | 44 - 38 | 6 | 43 | |||
|
7
| 30 | 12 | 7 | 11 | 49 - 51 | -2 | 43 | |||
|
8
| 30 | 11 | 8 | 11 | 48 - 44 | 4 | 41 | |||
|
9
| 30 | 11 | 6 | 13 | 43 - 45 | -2 | 39 | |||
|
10
| 30 | 11 | 5 | 14 | 39 - 53 | -14 | 38 | |||
|
11
| 30 | 9 | 9 | 12 | 34 - 45 | -11 | 36 | |||
|
12
| 30 | 9 | 8 | 13 | 47 - 41 | 6 | 35 | |||
|
13
| 30 | 9 | 5 | 16 | 35 - 66 | -31 | 32 | |||
|
14
| 30 | 8 | 6 | 16 | 36 - 54 | -18 | 30 | |||
|
15
| 30 | 7 | 7 | 16 | 39 - 61 | -22 | 28 | |||
|
16
| 30 | 2 | 1 | 27 | 20 - 115 | -95 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 2 | 1 | 35 - 12 | 23 | 38 | |||
| 2 | 15 | 12 | 1 | 2 | 36 - 12 | 24 | 37 | |||
| 3 | 15 | 10 | 3 | 2 | 37 - 17 | 20 | 33 | |||
| 4 | 15 | 10 | 2 | 3 | 33 - 21 | 12 | 32 | |||
| 5 | 15 | 9 | 4 | 2 | 33 - 9 | 24 | 31 | |||
| 6 | 15 | 8 | 3 | 4 | 28 - 17 | 11 | 27 | |||
| 7 | 15 | 8 | 2 | 5 | 21 - 20 | 1 | 26 | |||
| 8 | 15 | 7 | 4 | 4 | 21 - 17 | 4 | 25 | |||
| 9 | 15 | 7 | 3 | 5 | 34 - 21 | 13 | 24 | |||
| 10 | 15 | 7 | 3 | 5 | 28 - 25 | 3 | 24 | |||
| 11 | 15 | 7 | 2 | 6 | 29 - 21 | 8 | 23 | |||
| 12 | 15 | 6 | 4 | 5 | 24 - 19 | 5 | 22 | |||
| 13 | 15 | 6 | 4 | 5 | 25 - 21 | 4 | 22 | |||
| 14 | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 - 19 | 3 | 22 | |||
| 15 | 15 | 3 | 5 | 7 | 19 - 29 | -10 | 14 | |||
| 16 | 15 | 2 | 0 | 13 | 8 - 49 | -41 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 - 11 | 20 | 31 | |||
| 2 | 15 | 8 | 3 | 4 | 31 - 11 | 20 | 27 | |||
| 3 | 15 | 8 | 1 | 6 | 35 - 20 | 15 | 25 | |||
| 4 | 15 | 7 | 3 | 5 | 33 - 19 | 14 | 24 | |||
| 5 | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 - 17 | 7 | 24 | |||
| 6 | 15 | 6 | 3 | 6 | 22 - 19 | 3 | 21 | |||
| 7 | 15 | 5 | 4 | 6 | 21 - 26 | -5 | 19 | |||
| 8 | 15 | 4 | 6 | 5 | 19 - 23 | -4 | 18 | |||
| 9 | 15 | 4 | 2 | 9 | 20 - 32 | -12 | 14 | |||
| 10 | 15 | 3 | 5 | 7 | 10 - 26 | -16 | 14 | |||
| 11 | 15 | 3 | 3 | 9 | 15 - 28 | -13 | 12 | |||
| 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 18 - 33 | -15 | 12 | |||
| 13 | 15 | 2 | 5 | 8 | 13 - 20 | -7 | 11 | |||
| 14 | 15 | 2 | 2 | 11 | 11 - 33 | -22 | 8 | |||
| 15 | 15 | 2 | 1 | 12 | 14 - 49 | -35 | 7 | |||
| 16 | 15 | 0 | 1 | 14 | 12 - 66 | -54 | 1 |
|
|
3.16
|
|
|
1.27
|
|
|
0.61
|
|
|
%50.21
|
|
|
|
%18.88
|
|
|
|
%30.90
|
|
|
|
%37.34
|
|
|
|
%62.66
|
|
|
|
%38.20
|
|
|
|
%33.05
|
|
|
|
%28.76
|
|
|
|
%49.79
|
|
|
|
%50.21
|
|
|
|
%17.17
|
|
|
|
%43.35
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%12.02
|
|
|
|
3.16
|
|
|
1.27
|
|
|
0.61
|
|
|
%50.21
|
|
|
|
%18.88
|
|
|
|
%30.90
|
|
|
|
%37.34
|
|
|
|
%62.66
|
|
|
|
%38.20
|
|
|
|
%33.05
|
|
|
|
%28.76
|
|
|
|
%49.79
|
|
|
|
%50.21
|
|
|
|
%17.17
|
|
|
|
%43.35
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%12.02
|
|
|
|
%8.58
|
|
|
|
%7.30
|
|
|
|
%7.30
|
|
|
|
%7.30
|
|
|
|
%6.87
|
|
|
|
%6.87
|
|
|
|
%6.01
|
|
|
|
%5.58
|
|
|
|
%4.72
|
|
|
|
%4.29
|
|
|
|
%33.48
|
|
|
|
%21.03
|
|
|
|
%13.30
|
|
|
|
%11.59
|
|
|
|
%8.15
|
|
|
|
%4.29
|
|
|
|
%3.43
|
|
|
|
%3.00
|
|
|
|
%1.72
|
|
|
|
%0.14
|
1
|
|
|
%0.27
|
2
|
|
|
%0.14
|
1
|
|
|
%0.27
|
2
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66 | 28 | 0.6 | - | 2.9 | 1.3 | 15.2 | 1.7 | 31.0 | 20.6 | |
| 64 | 22 | 0.8 | 1 | 1.7 | 0.6 | 9.5 | 1.0 | 20.5 | 13.2 | |
| 64 | 41 | 0.1 | - | 0.3 | 0.3 | 2.2 | 0.0 | 2.7 | 2.2 | |
| 61 | 34 | 0.5 | 2 | 2.0 | 1.0 | 12.0 | 1.1 | 25.4 | 14.8 | |
| 60 | 23 | 0.3 | - | 0.8 | 0.5 | 5.0 | 0.6 | 12.0 | 7.4 | |
| 48 | 44 | 0.0 | - | 0.4 | 0.1 | 1.2 | 0.2 | 3.3 | 2.1 | |
| 43 | 41 | 0.4 | - | 1.6 | 0.4 | 9.9 | 1.0 | 22.6 | 13.8 | |
| 42 | 44 | 0.6 | - | 2.2 | 1.0 | 12.1 | 1.0 | 25.0 | 16.1 | |
| 39 | 54 | 0.1 | - | 0.5 | 0.3 | 2.1 | 0.1 | 3.6 | 2.9 | |
| 38 | 38 | 0.5 | 2 | 3.1 | 1.3 | 16.5 | 1.4 | 33.3 | 17.4 | |
| 38 | 51 | 0.2 | - | 1.0 | 0.6 | 5.7 | 0.8 | 12.6 | 7.6 | |
| 36 | 54 | 0.1 | - | 0.3 | 0.2 | 2.0 | 0.2 | 3.0 | 2.8 | |
| 35 | 62 | 0.4 | - | 2.2 | 0.8 | 9.4 | 1.1 | 20.2 | 14.1 | |
| 34 | 41 | 0.8 | 1 | 2.1 | 0.9 | 15.1 | 0.9 | 27.9 | 14.4 | |
| 26 | 17 | 0.1 | - | 1.8 | 0.9 | 8.0 | 0.7 | 18.8 | 13.1 | |
| 22 | 33 | 0.5 | - | 2.3 | 0.9 | 11.7 | 1.0 | 34.5 | 16.7 | |
| 20 | 109 | 0.1 | - | 0.4 | 0.2 | 2.8 | 0.2 | 7.5 | 3.9 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Divize D 24-25 sezonunda zirvede Vrchovina bulunuyor: 30 maçta 69 puan. Attığı gol 66, yediği gol 23; averajı 43. Takipçileri FC Kurim (64 puan) ve Spartak Velká Bíteš (57 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Spartak Velká Bíteš (68 gol), en az gol yiyen takımı Vrchovina (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Vrchovina yakaladı: son 30 maçta 69 puan. Ligde şu ana kadar toplam 762 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Vrchovina (38 puan), deplasman tablosunda ise Vrchovina (31 puan).
Yükselme hattında Vrchovina. Küme Düşme hattında Tatran Ždírec n. D., FS Trebic, Slavoj Polna.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.