Yıldızlar Kupası 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Al Rayyan (25 puan), 2. Umm Salal (20 puan), 3. Muaither (20 puan).

Yıldızlar Kupası 25-26

Yıldızlar Kupası
Tüm Ligler
Search
Katar
10. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
Takvim 25/26
25/26
2024
23/24
2022
21/22
20/21
Yıldızlar Kupası maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
Eleme Playoffları
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.55
Korner
8.28
Sarı Kart
3.65
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%39.82
45
X
%22.12
25
2
%38.05
43
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%28.32
32
Üst
%71.68
81
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%38.94
44
X
%30.09
34
2
%30.97
35
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%64.60
73
KG Yok
%35.40
40
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%14.16
16
2-3 Gol
%36.28
41
4-5 Gol
%36.28
41
6+ Gol
%13.27
15
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Vicente Moreno
2024-2025 Christophe Galtier
2023-2024 Patrice Carteron
2022-2023 Sebastian Dominguez
2022-2023 Hernan Crespo
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Vicente Moreno
2024-2025 Christophe Galtier
2023-2024 Patrice Carteron
2022-2023 Sebastian Dominguez
2022-2023 Hernan Crespo
2021-2022 Sami Trabelsi
2020-2021 Sami Trabelsi
2019-2020 Xavi
2018-2019
2017-2018
2013-2014 Sebastiao Lazaroni
2011-2012
2009-2010 Cosmin Olaroiu
2008-2009 Marcos Paqueta
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
3
2
2
2
1
1
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
Al Rayyan logosu Al Sailiya logosu
25/26 21/22 20/21
2 3
Umm Salal logosu Al Sailiya logosu
23/24 21/22 20/21
3 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
4 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
5 2
Al Duhail logosu
24/25 22/23
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
Al Rayyan logosu Al Sailiya logosu
25/26 21/22 20/21
2 3
Umm Salal logosu Al Sailiya logosu
23/24 21/22 20/21
3 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
4 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
5 2
Al Duhail logosu
24/25 22/23
6 2
Al Rayyan logosu Al Sailiya logosu
25/26 20/21
7 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
8 2
Umm Salal logosu Al Duhail logosu
23/24 22/23
9 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
10 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
11 2
Al Rayyan logosu Al Sadd SC logosu
25/26 19/20
12 2
Al Sailiya logosu
21/22 20/21
13 2
Al Sadd SC logosu
19/20 09/10
14 2
Umm Salal logosu Al Sadd SC logosu
23/24 19/20
15 2
Al Duhail logosu
24/25 22/23
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 4 3
Gol Kralları — Tümü
25/26 4 3
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2024 4 3
2024-2026 5 3
2025-2026 4 3
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2026 11
2023-2026 10
2023-2026 9
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2023-2026 1
2024-2024 1
2024-2026 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.55
Korner
8.28
Sarı Kart
3.65
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%39.82
45
X
%22.12
25
2
%38.05
43
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%28.32
32
Üst
%71.68
81
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%38.94
44
X
%30.09
34
2
%30.97
35
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%64.60
73
KG Yok
%35.40
40
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%14.16
16
2-3 Gol
%36.28
41
4-5 Gol
%36.28
41
6+ Gol
%13.27
15
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%7.96
9
1-2
%7.96
9
1-3
%6.19
7
3-0
%6.19
7
0-1
%5.31
6
2-0
%5.31
6
2-2
%5.31
6
2-3
%5.31
6
3-1
%5.31
6
0-0
%4.42
5
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%27.43
31
2/2
%23.89
27
X/X
%11.50
13
X/1
%10.62
12
X/2
%7.96
9
1/2
%6.19
7
1/X
%5.31
6
2/X
%5.31
6
2/1
%1.77
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%10.72
43
16-30
%14.96
60
31-45
%14.96
60
46-60
%15.96
64
61-75
%14.21
57
76-90
%14.71
59
90+
%0.25
1
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Pas Pas Pas İsabeti Pas İsabeti Faul Faul Ofsayt Ofsayt
40 20 2.1 1 11.5 5.0 57.1Mn € 46.3 5.5 77.5 55.4 90.2 79.0 2.1 0.2
35 22 1.6 - 11.5 5.5 20.9Mn € 50.8 5.3 88.6 59.2 103.6 88.2 1.9 0.3
31 20 1.2 1 9.2 4.8 6.1Mn € 35.8 3.3 68.0 38.1 21.4 13.8 0.8 0.1
29 20 2.0 1 9.9 4.8 2.3Mn € 45.4 4.9 92.1 55.4 83.6 64.6 2.2 0.4
25 25 1.6 1 7.5 4.9 11.9Mn € 44.8 3.5 88.8 45.1 - - 1.9 -
20 15 1.7 - 8.0 3.1 2.0Mn € 44.4 4.2 93.5 44.7 23.0 17.9 1.2 0.1
19 19 1.1 3 8.6 4.0 5.0Mn € 45.2 3.4 88.9 52.5 - - - -
19 20 1.5 - 10.1 5.5 1.8Mn € 52.5 5.4 101.7 56.9 - - - -
19 12 2.2 2 10.9 4.5 19.0Mn € 50.6 5.0 90.7 57.3 - - - -
19 22 2.4 1 9.5 5.2 8.4Mn € 48.1 3.5 101.6 55.3 - - - -
18 31 1.8 - 7.5 3.3 64.4Mn € 50.4 4.4 93.7 55.5 - - - -
18 17 1.8 3 6.4 3.4 1.7Mn € 44.0 4.6 83.3 47.2 - - - -
17 16 1.9 2 7.2 3.1 3.8Mn € 49.4 3.9 66.6 38.2 29.4 22.7 0.5 0.2
17 20 2.1 - 10.0 5.1 8.7Mn € 51.9 3.9 70.3 44.2 - - - -
17 22 1.9 2 11.3 5.5 17.6Mn € 54.8 4.0 91.8 52.3 - - - -
15 26 2.4 - 7.2 3.8 8.0Mn € 52.4 4.2 80.8 41.3 - - - -
14 14 2.0 1 5.1 2.3 11.3Mn € 40.7 2.8 81.3 44.8 - - - -
13 21 2.1 1 7.7 3.9 17.0Mn € 46.2 2.6 95.6 45.6 - - - -
12 22 1.4 - 7.5 3.4 19.0Mn € 41.3 3.8 75.8 42.2 - - - -
4 17 1.6 - 6.2 2.1 49.5Mn € 45.4 4.1 81.9 52.2 - - - -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Yıldızlar Kupası 25-26 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Yıldızlar Kupası 25-26 sezonunda zirvede Al Rayyan bulunuyor: 10 maçta 25 puan. Attığı gol 32, yediği gol 17; averajı 15. Takipçileri Umm Salal (20 puan) ve Muaither (20 puan). Sezon karnesi 8 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Al Rayyan (32 gol), en az gol yiyen takımı AL Waab (11 gol). Son maçlarda en iyi formu Al Rayyan yakaladı: son 10 maçta 25 puan. Ligde şu ana kadar toplam 355 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Al Rayyan (13 puan), deplasman tablosunda ise Al Rayyan (12 puan).

Play-off hattında Al Rayyan, Umm Salal. Eleme Playoffları hattında Muaither, Al Arabi, AL Waab, Al Markhiya, Al-Sailiya, Al Shahaniya, Al-Shamal, AL Bidda SC, Al-Khor SC, Al Mesaimeer, Qatar SC, Al Kharaitiyat.

Gol krallığında Pablo Sarabia (Al Arabi SC) 3 golle önde. Onu Albert Luque (2) ve Marc Marruecos Sáez (2) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı