YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
QFA Cup 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Al Shahaniya (7 puan), 2. Al Mesaimeer (7 puan), 3. Muaither SC U21 (3 puan).
QFA Cup 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Al Shahaniya (7 puan), 2. Al Mesaimeer (7 puan), 3. Muaither SC U21 (3 puan).
Katar
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 - 1 | 9 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 1 | 5 | 7 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 9 | -8 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 8 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 - 1 | 9 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 3 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 9 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 3 | 4 | 6 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 3 | 3 | 6 | |||
3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 5 | -1 | 6 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 9 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 3 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 4 | -2 | 3 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 3 | 10 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 5 | 0 | 3 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 3 | |||
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 9 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 - 1 | 9 | 6 | |||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 0 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 8 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 - 1 | 11 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 8 | -4 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 6 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 6 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 7 | -4 | 3 | |||
| 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 3 | 5 | 7 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 - 7 | 3 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 3 | |||
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 11 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 - 4 | 5 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 | |||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 11 | -8 | 0 |
|
|
3.41
|
|
|
0.00
|
|
|
0.38
|
|
|
%48.65
|
|
|
|
%18.92
|
|
|
|
%32.43
|
|
|
|
%37.84
|
|
|
|
%62.16
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%91.89
|
|
|
|
%2.70
|
|
|
|
%62.16
|
|
|
|
%37.84
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%45.95
|
|
|
|
%32.43
|
|
|
|
%10.81
|
|
| 2023-2024 | 1 | 0 | |
| 2023-2024 | 1 | 0 | |
| 2023-2024 | 1 | 0 |
| 2023-2024 | 1 | |
| 2023-2024 | 1 | |
| 2023-2024 | 1 |
| 2023-2024 | 0 | |
| 2023-2024 | 0 | |
| 2023-2024 | 0 |
|
|
3.41
|
|
|
0.00
|
|
|
0.38
|
|
|
%48.65
|
|
|
|
%18.92
|
|
|
|
%32.43
|
|
|
|
%37.84
|
|
|
|
%62.16
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%91.89
|
|
|
|
%2.70
|
|
|
|
%62.16
|
|
|
|
%37.84
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%45.95
|
|
|
|
%32.43
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%8.11
|
|
|
|
%8.11
|
|
|
|
%8.11
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%45.95
|
|
|
|
%29.73
|
|
|
|
%16.22
|
|
|
|
%2.70
|
|
|
|
%2.70
|
|
|
|
%2.70
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2 | 0.6 | - | - | 0.2 | 5.2Mn € | 11.4 | 1.6 | 22.4 | 13.2 | - | |
| 14 | 6 | - | - | - | - | 8.7Mn € | - | 0.8 | - | - | - | |
| 13 | 4 | 0.5 | - | 4.7 | 2.2 | 11.8Mn € | 19.7 | 3.2 | 54.5 | 21.8 | - | |
| 11 | 9 | 1.2 | - | - | - | 49.5Mn € | - | 3.0 | - | - | - | |
| 10 | 3 | 0.8 | - | 1.8 | 0.8 | 1.8Mn € | 9.0 | 2.6 | 32.8 | 12.6 | - | |
| 8 | 4 | 0.5 | - | - | - | 2.0Mn € | - | 0.2 | - | - | - | |
| 8 | 3 | 2.3 | 1 | - | - | 1.7Mn € | - | 2.7 | - | - | - | |
| 7 | 5 | - | - | - | - | 8.7Mn € | - | 1.0 | - | - | - | |
| 5 | 11 | 1.3 | - | - | - | - | - | 1.0 | - | - | - | |
| 5 | 5 | 0.3 | - | - | - | 8.0Mn € | - | 1.7 | - | - | - | |
| 4 | 8 | 1.3 | - | - | - | - | - | 1.7 | - | - | - | |
| 4 | 8 | 1.3 | 1 | 2.7 | 1.3 | - | - | 3.7 | - | - | - | |
| 4 | 5 | 0.3 | - | - | - | - | - | 2.0 | - | - | - | |
| 3 | 5 | 0.7 | - | - | - | - | - | 5.3 | - | - | - | |
| 3 | 9 | 1.0 | - | - | - | - | - | 1.3 | - | - | - | |
| 3 | 6 | 0.3 | - | 2.3 | 0.7 | - | - | 1.7 | - | - | 0.3 | |
| 3 | 2 | 2.0 | - | 2.0 | 0.7 | 100B € | 26.7 | 2.0 | 68.7 | 38.3 | - | |
| 2 | 5 | 1.3 | - | - | - | - | - | 4.0 | - | - | - | |
| 2 | 8 | 1.0 | - | - | - | - | - | 0.7 | - | - | - | |
| 2 | 9 | 2.0 | - | - | - | - | - | 2.3 | - | - | - | |
| 1 | 9 | 1.0 | - | - | - | - | - | 3.0 | - | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
QFA Cup 23-24 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Al Shahaniya bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 10, yediği gol 1; averajı 9. Takipçileri Al Mesaimeer (7 puan) ve Muaither SC U21 (3 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Al Shahaniya (10 gol), en az gol yiyen takımı Al Shahaniya (1 gol). Son maçlarda en iyi formu Al Shahaniya yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 19 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Al Shahaniya (6 puan), deplasman tablosunda ise Al Mesaimeer (3 puan).
Play-off hattında Al Shahaniya.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.