U19 Şampiyonası 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup North): 1. Porto U19 (53 puan), 2. Braga U19 (43 puan), 3. Vitoria Guimaraes U19 (39 puan).

U19 Şampiyonası 23-24

U19 Şampiyonası
Tüm Ligler
Search
Portekiz
14. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
Takvim 23/24
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
2021
U19 Şampiyonası maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup North
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup North
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
22172358 - 223653
2
22134540 - 261443
3
22123734 - 26839
4
22108431 - 171438
5
2296737 - 29833
6
2294927 - 25231
7
22841034 - 34028
8
22741130 - 35-525
9
22641222 - 33-1122
10
22641228 - 44-1622
11
22551220 - 51-3120
12
22361321 - 40-1915
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
Genel
İç Saha
Deplasman
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup North
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
1492332 - 23962
2
1475218 - 13557
3
1473429 - 191046
4
1453618 - 21-343
5
1443730 - 34-443
6
1453625 - 24140
7
1461722 - 18434
8
14221011 - 33-2228
Küme Düşme
Deplasman — Grup North
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1742113 - 10314
274218 - 5314
3731310 - 9110
4731311 - 11010
572239 - 11-28
672239 - 13-48
7701614 - 25-111
870073 - 24-210
Genel
İç Saha
Deplasman
Küme Düşme
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Şampiyonluk Grubu
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
14101328 - 21731
2
1492327 - 131429
3
1472527 - 28-123
4
1444625 - 27-216
5
1444630 - 27316
6
1436520 - 28-815
7
1435617 - 21-414
8
1424814 - 23-910
Kupa Galipleri Kupası
İç Saha — Şampiyonluk Grubu
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1760116 - 41218
2750211 - 10115
3733116 - 11512
4732215 - 15011
5722316 - 1338
672238 - 9-18
7713310 - 14-46
871249 - 11-25
Deplasman — Şampiyonluk Grubu
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1751117 - 11616
2740312 - 13-112
3732211 - 9211
4723210 - 14-49
5722314 - 1408
671339 - 12-36
771245 - 12-75
871159 - 16-74
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.67
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%40.74
176
X
%29.86
129
2
%29.40
127
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.92
207
Üst
%52.08
225
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%3.01
13
X
%94.21
407
2
%2.78
12
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.31
226
KG Yok
%47.69
206
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%28.24
122
2-3 Gol
%40.74
176
4-5 Gol
%23.61
102
6+ Gol
%7.41
32
Fikstür
14. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.67
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%40.74
176
X
%29.86
129
2
%29.40
127
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.92
207
Üst
%52.08
225
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%3.01
13
X
%94.21
407
2
%2.78
12
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.31
226
KG Yok
%47.69
206
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%28.24
122
2-3 Gol
%40.74
176
4-5 Gol
%23.61
102
6+ Gol
%7.41
32
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-0
%14.12
61
1-1
%8.56
37
1-2
%8.10
35
0-1
%7.87
34
2-1
%7.87
34
2-0
%7.41
32
1-0
%6.25
27
2-2
%5.79
25
3-0
%4.63
20
1-3
%4.40
19
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%38.89
168
X/X
%28.47
123
X/2
%26.85
116
2/2
%2.08
9
1/1
%1.85
8
1/X
%0.69
3
2/X
%0.69
3
1/2
%0.46
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%0.26
3
16-30
%0.09
1
46-60
%0.17
2
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Korner Korner
82 27 1.2 1 - - 3.9
74 44 1.2 - - - 3.9
65 49 1.2 3 - - 4.8
63 41 2.1 2 - - 4.2
61 40 1.4 3 - - 3.8
58 63 1.1 2 - - 2.8
56 55 1.5 1 - - 3.4
55 45 1.6 3 0.1 0.1 3.8
48 64 1.4 3 - - 4.3
48 53 1.2 2 - - 4.2
45 48 1.4 - - - 3.6
45 35 1.4 - - - 3.2
44 44 0.9 2 - - 3.1
42 36 2.0 2 - - 4.0
42 53 1.1 1 - - 3.8
41 35 1.1 1 - - 3.4
40 42 1.6 - - - 2.7
39 50 1.4 - - - 3.3
39 45 1.8 1 - - 3.9
37 66 1.6 2 - - 3.0
35 37 1.6 2 - - 2.8
34 55 1.8 2 - - 2.9
32 57 0.8 - - - 2.6
30 71 1.7 3 - - 2.7

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

U19 Şampiyonası 23-24 Puan Durumu ve Sezon Özeti

U19 Şampiyonası 23-24 sezonunda Grup North grubunun zirvesinde Porto U19 bulunuyor: 22 maçta 53 puan. Attığı gol 58, yediği gol 22; averajı 36. Takipçileri Braga U19 (43 puan) ve Vitoria Guimaraes U19 (39 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Porto U19 (58 gol), en az gol yiyen takımı Famalicao U19 (17 gol). Son maçlarda en iyi formu Porto U19 yakaladı: son 22 maçta 53 puan. Ligde şu ana kadar toplam 382 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Braga U19 (26 puan), deplasman tablosunda ise Porto U19 (28 puan).

Şampiyonluk Turu hattında Porto U19, Braga U19, Vitoria Guimaraes U19, Famalicao U19. Küme Düşme Turu hattında Gil Vicente U19, Rio Ave U19, Pacos Ferreira U19, Boavista U19, Chaves U19, F.C. Vizela U19, Lusitania FC Lourosa U19, Maritimo U19.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI U19 Şampiyonası maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut