YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
III Liga, Group 1 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. LKS Lodz II (68 puan), 2. Legionowo (64 puan), 3. Grodzisk M (64 puan).
III Liga, Group 1 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. LKS Lodz II (68 puan), 2. Legionowo (64 puan), 3. Grodzisk M (64 puan).
Polonya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 34 | 20 | 8 | 6 | 76 - 41 | 35 | 68 | |||
|
2
| 34 | 18 | 10 | 6 | 71 - 43 | 28 | 64 | |||
|
3
| 34 | 18 | 10 | 6 | 62 - 39 | 23 | 64 | |||
|
4
| 34 | 18 | 7 | 9 | 66 - 45 | 21 | 61 | |||
|
5
| 34 | 15 | 10 | 9 | 66 - 48 | 18 | 55 | |||
|
6
| 34 | 15 | 10 | 9 | 51 - 43 | 8 | 55 | |||
|
7
| 34 | 15 | 8 | 11 | 41 - 38 | 3 | 53 | |||
|
8
| 34 | 15 | 7 | 12 | 83 - 71 | 12 | 52 | |||
|
9
| 34 | 13 | 10 | 11 | 65 - 54 | 11 | 49 | |||
|
10
| 34 | 12 | 9 | 13 | 53 - 55 | -2 | 45 | |||
|
11
| 34 | 12 | 9 | 13 | 56 - 52 | 4 | 45 | |||
|
12
| 34 | 10 | 6 | 18 | 49 - 71 | -22 | 36 | |||
|
13
| 34 | 9 | 9 | 16 | 40 - 63 | -23 | 36 | |||
|
14
| 34 | 9 | 8 | 17 | 60 - 76 | -16 | 35 | |||
|
15
| 34 | 8 | 10 | 16 | 39 - 53 | -14 | 34 | |||
|
16
| 34 | 8 | 9 | 17 | 38 - 61 | -23 | 33 | |||
|
17
| 34 | 8 | 6 | 20 | 35 - 68 | -33 | 30 | |||
|
18
| 34 | 5 | 10 | 19 | 42 - 72 | -30 | 25 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 12 | 3 | 2 | 38 - 19 | 19 | 39 | |||
| 2 | 17 | 10 | 3 | 4 | 38 - 20 | 18 | 33 | |||
| 3 | 17 | 9 | 4 | 4 | 29 - 17 | 12 | 31 | |||
| 4 | 17 | 8 | 6 | 3 | 35 - 20 | 15 | 30 | |||
| 5 | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 - 17 | 9 | 29 | |||
| 6 | 17 | 7 | 6 | 4 | 39 - 26 | 13 | 27 | |||
| 7 | 17 | 7 | 6 | 4 | 23 - 18 | 5 | 27 | |||
| 8 | 17 | 8 | 3 | 6 | 20 - 18 | 2 | 27 | |||
| 9 | 17 | 7 | 5 | 5 | 40 - 31 | 9 | 26 | |||
| 10 | 17 | 6 | 6 | 5 | 28 - 21 | 7 | 24 | |||
| 11 | 17 | 6 | 5 | 6 | 46 - 38 | 8 | 23 | |||
| 12 | 17 | 6 | 5 | 6 | 21 - 21 | 0 | 23 | |||
| 13 | 17 | 6 | 4 | 7 | 30 - 32 | -2 | 22 | |||
| 14 | 17 | 6 | 1 | 10 | 30 - 40 | -10 | 19 | |||
| 15 | 17 | 5 | 3 | 9 | 19 - 31 | -12 | 18 | |||
| 16 | 17 | 4 | 5 | 8 | 19 - 24 | -5 | 17 | |||
| 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 28 - 37 | -9 | 17 | |||
| 18 | 17 | 4 | 3 | 10 | 18 - 36 | -18 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 10 | 4 | 3 | 36 - 23 | 13 | 34 | |||
| 2 | 17 | 9 | 6 | 2 | 33 - 22 | 11 | 33 | |||
| 3 | 17 | 8 | 5 | 4 | 38 - 22 | 16 | 29 | |||
| 4 | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 - 17 | 9 | 29 | |||
| 5 | 17 | 9 | 2 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 | |||
| 6 | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 - 25 | 3 | 28 | |||
| 7 | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 - 25 | 3 | 28 | |||
| 8 | 17 | 7 | 5 | 5 | 21 - 20 | 1 | 26 | |||
| 9 | 17 | 6 | 4 | 7 | 26 - 28 | -2 | 22 | |||
| 10 | 17 | 6 | 3 | 8 | 28 - 31 | -3 | 21 | |||
| 11 | 17 | 4 | 6 | 7 | 21 - 32 | -11 | 18 | |||
| 12 | 17 | 4 | 5 | 8 | 20 - 29 | -9 | 17 | |||
| 13 | 17 | 4 | 5 | 8 | 19 - 31 | -12 | 17 | |||
| 14 | 17 | 4 | 4 | 9 | 27 - 38 | -11 | 16 | |||
| 15 | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 - 32 | -15 | 15 | |||
| 16 | 17 | 3 | 4 | 10 | 30 - 44 | -14 | 13 | |||
| 17 | 17 | 2 | 4 | 11 | 17 - 40 | -23 | 10 | |||
| 18 | 17 | 1 | 5 | 11 | 14 - 35 | -21 | 8 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
1.33
|
|
|
%40.20
|
|
|
|
%25.49
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%39.87
|
|
|
|
%60.13
|
|
|
|
%33.99
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%32.68
|
|
|
|
%60.13
|
|
|
|
%39.87
|
|
|
|
%17.32
|
|
|
|
%39.22
|
|
|
|
%32.03
|
|
|
|
%11.44
|
|
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
1.33
|
|
|
%40.20
|
|
|
|
%25.49
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%39.87
|
|
|
|
%60.13
|
|
|
|
%33.99
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%32.68
|
|
|
|
%60.13
|
|
|
|
%39.87
|
|
|
|
%17.32
|
|
|
|
%39.22
|
|
|
|
%32.03
|
|
|
|
%11.44
|
|
|
|
%9.80
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%8.17
|
|
|
|
%7.52
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.23
|
|
|
|
%4.90
|
|
|
|
%4.25
|
|
|
|
%24.84
|
|
|
|
%21.24
|
|
|
|
%12.42
|
|
|
|
%10.78
|
|
|
|
%10.13
|
|
|
|
%6.86
|
|
|
|
%6.21
|
|
|
|
%5.23
|
|
|
|
%2.29
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 83 | 71 | 0.5 | - | 1.0 | |
| 76 | 41 | 1.8 | - | 3.6 | |
| 71 | 43 | 1.0 | 2 | 2.9 | |
| 66 | 45 | 1.2 | - | 2.4 | |
| 66 | 48 | 1.6 | - | 3.8 | |
| 65 | 54 | 1.9 | 2 | 3.6 | |
| 62 | 39 | 1.6 | 3 | 4.5 | |
| 60 | 76 | 0.9 | 1 | 2.1 | |
| 56 | 52 | 1.9 | 3 | 4.2 | |
| 53 | 55 | 1.0 | 2 | 2.3 | |
| 51 | 43 | 1.6 | 1 | 3.4 | |
| 49 | 71 | 1.6 | - | 2.3 | |
| 42 | 72 | 1.7 | - | 2.9 | |
| 41 | 38 | 1.2 | - | 2.2 | |
| 40 | 63 | 1.1 | 2 | 2.4 | |
| 39 | 53 | 1.2 | - | 3.4 | |
| 38 | 61 | 1.0 | 2 | 1.8 | |
| 35 | 68 | 1.3 | 1 | 3.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
III Liga, Group 1 22-23 sezonunda zirvede LKS Lodz II bulunuyor: 34 maçta 68 puan. Attığı gol 76, yediği gol 41; averajı 35. Takipçileri Legionowo (64 puan) ve Grodzisk M (64 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 8 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 18 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı MKS Mlawianka Mlawa (83 gol), en az gol yiyen takımı Skierniewice (38 gol). Son maçlarda en iyi formu LKS Lodz II yakaladı: son 34 maçta 68 puan. Ligde şu ana kadar toplam 993 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra LKS Lodz II (39 puan), deplasman tablosunda ise Legionowo (34 puan).
Yükselme hattında LKS Lodz II. Küme Düşme hattında Concordia Elblag, KS Blonianka Blonie, Ursus Warszawa.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.