Copa Bicentenario 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Sporting Cristal (7 puan), 2. Grau (4 puan), 3. Universidad Cesar Vallejo Reserve (4 puan).

Copa Bicentenario 2019

Copa Bicentenario
Tüm Ligler
Search
Peru
3. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
Takvim 2019
2021
2019
Copa Bicentenario maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32106 - 247
2
31114 - 404
3
31114 - 404
4
30122 - 6-41
Play-off
İç Saha — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111003 - 123
221013 - 303
310101 - 101
420111 - 3-21
Deplasman — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 146
210101 - 101
320111 - 3-21
410011 - 3-20
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
22002 - 026
2
20110 - 1-11
3
20110 - 1-11
Play-off
İç Saha — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111001 - 013
210100 - 001
310010 - 1-10
Deplasman — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111001 - 013
210100 - 001
310010 - 1-10
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup C
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
31204 - 135
2
31112 - 3-14
3
30303 - 303
4
30214 - 6-22
Play-off
İç Saha — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121104 - 134
211002 - 023
320200 - 002
410103 - 301
Deplasman — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
110103 - 301
210100 - 001
320111 - 3-21
420110 - 3-31
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup D
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32107 - 527
2
31204 - 225
3
31025 - 6-13
4
30122 - 5-31
Play-off
İç Saha — Grup D
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121104 - 314
210100 - 001
310011 - 3-20
420022 - 5-30
Deplasman — Grup D
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121104 - 224
211003 - 123
311003 - 213
420111 - 2-11
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup E
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
21104 - 044
2
21012 - 5-33
3
20111 - 2-11
Play-off
İç Saha — Grup E
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111004 - 043
211002 - 113
310100 - 001
Deplasman — Grup E
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
110100 - 001
210011 - 2-10
310010 - 4-40
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup F
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
33007 - 259
2
31113 - 4-14
3
30214 - 6-22
4
30124 - 6-21
Play-off
İç Saha — Grup F
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 146
211002 - 113
320203 - 302
410011 - 2-10
Deplasman — Grup F
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111002 - 113
220113 - 4-11
320111 - 3-21
410011 - 3-20
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup G
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
33008 - 269
2
32015 - 416
3
31026 - 423
4
30031 - 10-90
Play-off
İç Saha — Grup G
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121016 - 243
211003 - 123
311002 - 023
420021 - 5-40
Deplasman — Grup G
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 146
221013 - 4-13
310010 - 2-20
410010 - 5-50
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup H
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32017 - 436
2
31115 - 234
3
31114 - 5-14
4
31023 - 8-53
Play-off
İç Saha — Grup H
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111004 - 133
221014 - 133
321013 - 4-13
410101 - 101
Deplasman — Grup H
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121013 - 303
221013 - 4-13
310101 - 101
410010 - 4-40
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.73
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%35.59
21
X
%35.59
21
2
%28.81
17
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.46
28
Üst
%52.54
31
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
59
2
%0.00
0
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%54.24
32
KG Yok
%45.76
27
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.64
11
2-3 Gol
%45.76
27
4-5 Gol
%32.20
19
6+ Gol
%3.39
2
Fikstür
Final
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.73
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%35.59
21
X
%35.59
21
2
%28.81
17
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.46
28
Üst
%52.54
31
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
59
2
%0.00
0
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%54.24
32
KG Yok
%45.76
27
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.64
11
2-3 Gol
%45.76
27
4-5 Gol
%32.20
19
6+ Gol
%3.39
2
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%13.56
8
0-0
%11.86
7
1-2
%8.47
5
2-0
%8.47
5
0-2
%6.78
4
2-2
%6.78
4
1-3
%5.08
3
2-1
%5.08
3
3-1
%5.08
3
4-0
%5.08
3
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%35.59
21
X/X
%35.59
21
X/2
%28.81
17
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Ofsayt Ofsayt
17 2 1.8 - 7.9 3.0 21.0 6.6 1.0
14 9 2.6 - 2.4 0.9 11.8 3.5 0.1
10 7 2.2 - 4.2 1.8 - 3.8 0.5
10 4 2.0 1 2.6 1.0 11.0 2.0 0.2
9 9 2.4 - - - - 4.1 -
9 5 2.6 1 2.2 1.4 - 3.4 0.2
8 10 1.9 2 1.7 0.9 6.4 2.9 -
7 7 3.8 1 - - - 2.8 -
6 4 1.8 - 3.5 1.2 13.0 7.2 1.0
6 4 2.0 - 14.3 6.0 34.3 6.3 0.7
5 3 1.5 1 - - - 5.0 -
5 2 2.0 - 5.7 3.3 20.7 3.3 0.3
5 9 1.4 - 2.0 0.6 9.2 1.6 -
5 6 2.0 1 - - - 6.7 -
5 4 2.0 - 2.2 0.8 11.0 5.2 -
4 6 0.7 - 2.7 1.0 13.7 - 1.0
4 6 1.0 - 6.3 2.0 - 3.7 1.0
4 4 1.7 - - - - 2.0 -
4 5 1.7 - 14.0 6.0 35.3 5.0 2.0
4 2 0.7 1 - - - 4.7 -
4 6 1.3 - - - - 3.7 -
3 3 3.0 - - - - 4.7 -
3 8 - - 2.7 1.0 14.0 3.0 -
2 9 2.0 1 2.3 0.7 12.7 3.3 -
2 6 2.7 - 7.3 1.7 17.0 7.0 2.0
2 5 1.7 - - - - 4.0 -
2 3 1.7 - - - - 7.0 -
1 10 1.7 - 1.0 - 14.0 - 0.7
1 2 3.5 1 - - - 5.5 -
- 1 2.0 - - - - 0.5 -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Copa Bicentenario 2019 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Copa Bicentenario 2019 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Sporting Cristal bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 6, yediği gol 2; averajı 4. Takipçileri Grau (4 puan) ve Universidad Cesar Vallejo Reserve (4 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Sporting Cristal (6 gol), en az gol yiyen takımı Sporting Cristal (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Sporting Cristal yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 16 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Universidad Cesar Vallejo Reserve (3 puan), deplasman tablosunda ise Sporting Cristal (6 puan).

Play-off hattında Sporting Cristal, Grau.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Copa Bicentenario maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut