YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Pro Liga 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Lokomotif Tashkent (48 puan), 2. Dinamo Samarqand (41 puan), 3. Kokand 1912 (40 puan).
Pro Liga 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Lokomotif Tashkent (48 puan), 2. Dinamo Samarqand (41 puan), 3. Kokand 1912 (40 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 20 | 15 | 3 | 2 | 40 - 11 | 29 | 48 | |||
|
2
| 20 | 11 | 8 | 1 | 35 - 11 | 24 | 41 | |||
|
3
| 20 | 11 | 7 | 2 | 43 - 22 | 21 | 40 | |||
|
4
| 20 | 10 | 4 | 6 | 26 - 20 | 6 | 34 | |||
|
5
| 20 | 7 | 5 | 8 | 29 - 25 | 4 | 26 | |||
|
6
| 20 | 6 | 8 | 6 | 18 - 15 | 3 | 26 | |||
|
7
| 20 | 5 | 7 | 8 | 16 - 19 | -3 | 22 | |||
|
8
| 20 | 4 | 6 | 10 | 24 - 34 | -10 | 18 | |||
|
9
| 20 | 5 | 3 | 12 | 21 - 32 | -11 | 18 | |||
|
10
| 20 | 4 | 4 | 12 | 21 - 52 | -31 | 16 | |||
|
11
| 20 | 3 | 3 | 14 | 22 - 54 | -32 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 20 - 2 | 18 | 26 | |||
| 2 | 10 | 7 | 3 | 0 | 23 - 5 | 18 | 24 | |||
| 3 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 - 8 | 10 | 24 | |||
| 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 20 - 12 | 8 | 21 | |||
| 5 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 - 11 | 9 | 20 | |||
| 6 | 10 | 5 | 4 | 1 | 12 - 4 | 8 | 19 | |||
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 - 16 | 0 | 15 | |||
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 - 14 | 0 | 14 | |||
| 9 | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 - 20 | -7 | 12 | |||
| 10 | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 - 7 | 1 | 11 | |||
| 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 - 20 | -8 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 - 9 | 11 | 22 | |||
| 2 | 10 | 5 | 4 | 1 | 23 - 10 | 13 | 19 | |||
| 3 | 10 | 4 | 5 | 1 | 12 - 6 | 6 | 17 | |||
| 4 | 10 | 3 | 2 | 5 | 8 - 12 | -4 | 11 | |||
| 5 | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 - 12 | -4 | 10 | |||
| 6 | 10 | 1 | 4 | 5 | 6 - 11 | -5 | 7 | |||
| 7 | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 - 14 | -5 | 6 | |||
| 8 | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 - 18 | -11 | 4 | |||
| 9 | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 - 32 | -24 | 4 | |||
| 10 | 10 | 0 | 3 | 7 | 8 - 18 | -10 | 3 | |||
| 11 | 10 | 0 | 1 | 9 | 10 - 34 | -24 | 1 |
|
|
2.68
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.91
|
|
|
|
%26.36
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%47.27
|
|
|
|
%52.73
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%47.27
|
|
|
|
%52.73
|
|
|
|
%30.91
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%21.82
|
|
|
|
%7.27
|
|
|
|
2.68
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.91
|
|
|
|
%26.36
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%47.27
|
|
|
|
%52.73
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%47.27
|
|
|
|
%52.73
|
|
|
|
%30.91
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%21.82
|
|
|
|
%7.27
|
|
|
|
%12.73
|
|
|
|
%12.73
|
|
|
|
%11.82
|
|
|
|
%8.18
|
|
|
|
%6.36
|
|
|
|
%6.36
|
|
|
|
%5.45
|
|
|
|
%5.45
|
|
|
|
%3.64
|
|
|
|
%3.64
|
|
|
|
%50.91
|
|
|
|
%26.36
|
|
|
|
%22.73
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 22 | 1.8 | - | 3.8 | |
| 40 | 11 | 1.6 | 2 | 5.2 | |
| 35 | 11 | 2.4 | - | 3.4 | |
| 29 | 25 | 2.6 | 1 | 4.0 | |
| 26 | 20 | 1.6 | 2 | 2.4 | |
| 24 | 34 | 1.8 | 2 | 2.2 | |
| 22 | 54 | 1.4 | 2 | 2.8 | |
| 21 | 52 | 1.1 | 2 | 1.4 | |
| 21 | 32 | 1.8 | 1 | 3.4 | |
| 18 | 15 | 0.8 | - | 1.2 | |
| 16 | 19 | 1.4 | - | 2.8 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Pro Liga 2023 sezonunda zirvede Lokomotif Tashkent bulunuyor: 20 maçta 48 puan. Attığı gol 40, yediği gol 11; averajı 29. Takipçileri Dinamo Samarqand (41 puan) ve Kokand 1912 (40 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 11 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Kokand 1912 (43 gol), en az gol yiyen takımı Lokomotif Tashkent (11 gol). Son maçlarda en iyi formu Lokomotif Tashkent yakaladı: son 20 maçta 48 puan. Ligde şu ana kadar toplam 295 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Lokomotif Tashkent (26 puan), deplasman tablosunda ise Lokomotif Tashkent (22 puan).
Yükselme hattında Lokomotif Tashkent, Dinamo Samarqand. Yükselme Play-off hattında Kokand 1912, PFK Mashal Mubarek, PFC Shurtan. Küme Düşme hattında FK Andijon-2.