YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Pro Liga 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. PFK Mashal Mubarek (56 puan), 2. FK Buxoro (52 puan), 3. Kokand 1912 (46 puan).
Pro Liga 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. PFK Mashal Mubarek (56 puan), 2. FK Buxoro (52 puan), 3. Kokand 1912 (46 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 28 | 16 | 8 | 4 | 41 - 15 | 26 | 56 | |||
|
2
| 28 | 15 | 7 | 6 | 40 - 18 | 22 | 52 | |||
|
3
| 28 | 12 | 10 | 6 | 30 - 21 | 9 | 46 | |||
|
4
| 28 | 11 | 8 | 9 | 34 - 30 | 4 | 41 | |||
|
5
| 28 | 10 | 8 | 10 | 33 - 34 | -1 | 38 | |||
|
6
| 28 | 6 | 11 | 11 | 18 - 30 | -12 | 29 | |||
|
7
| 28 | 5 | 9 | 14 | 25 - 49 | -24 | 24 | |||
|
8
| 28 | 4 | 5 | 19 | 23 - 47 | -24 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 1 | 2 | 27 - 5 | 22 | 34 | |||
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 - 8 | 13 | 28 | |||
| 3 | 14 | 7 | 6 | 1 | 20 - 8 | 12 | 27 | |||
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 27 - 9 | 18 | 26 | |||
| 5 | 14 | 7 | 2 | 5 | 16 - 13 | 3 | 23 | |||
| 6 | 14 | 4 | 6 | 4 | 9 - 10 | -1 | 18 | |||
| 7 | 14 | 2 | 7 | 5 | 15 - 18 | -3 | 13 | |||
| 8 | 14 | 2 | 2 | 10 | 13 - 25 | -12 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 2 | 4 | 13 - 9 | 4 | 26 | |||
| 2 | 14 | 5 | 8 | 1 | 14 - 8 | 6 | 23 | |||
| 3 | 14 | 5 | 7 | 2 | 14 - 10 | 4 | 22 | |||
| 4 | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 - 22 | -9 | 13 | |||
| 5 | 14 | 2 | 5 | 7 | 9 - 20 | -11 | 11 | |||
| 6 | 14 | 3 | 2 | 9 | 13 - 26 | -13 | 11 | |||
| 7 | 14 | 3 | 2 | 9 | 10 - 31 | -21 | 11 | |||
| 8 | 14 | 2 | 3 | 9 | 10 - 22 | -12 | 9 |
|
|
2.15
|
|
|
3.23
|
|
|
2.29
|
|
|
%41.96
|
|
|
|
%30.36
|
|
|
|
%27.68
|
|
|
|
%59.82
|
|
|
|
%40.18
|
|
|
|
%29.46
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%20.54
|
|
|
|
%41.96
|
|
|
|
%58.04
|
|
|
|
%39.29
|
|
|
|
%41.07
|
|
|
|
%16.96
|
|
|
|
%2.68
|
|
|
|
2.15
|
|
|
3.23
|
|
|
2.29
|
|
|
%41.96
|
|
|
|
%30.36
|
|
|
|
%27.68
|
|
|
|
%59.82
|
|
|
|
%40.18
|
|
|
|
%29.46
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%20.54
|
|
|
|
%41.96
|
|
|
|
%58.04
|
|
|
|
%39.29
|
|
|
|
%41.07
|
|
|
|
%16.96
|
|
|
|
%2.68
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%13.39
|
|
|
|
%13.39
|
|
|
|
%11.61
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.36
|
|
|
|
%4.46
|
|
|
|
%3.57
|
|
|
|
%25.89
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%15.18
|
|
|
|
%13.39
|
|
|
|
%11.61
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%2.68
|
|
|
|
%2.68
|
|
|
|
%0.89
|
|
|
|
%3.32
|
8
|
|
|
%1.24
|
3
|
|
|
%4.15
|
10
|
|
|
%4.98
|
12
|
|
|
%5.39
|
13
|
|
|
%6.22
|
15
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41 | 15 | 1.8 | 4 | 4.4 | 2.6 | 34.2 | 2.8 | 77.7 | 53.2 | |
| 40 | 18 | 2.0 | 2 | 4.5 | 2.3 | 32.9 | 3.5 | 58.4 | 38.6 | |
| 34 | 30 | 2.0 | 4 | 3.9 | 1.6 | 32.2 | 2.6 | 68.2 | 47.5 | |
| 32 | 33 | 1.5 | 2 | 2.4 | 1.4 | 28.8 | 3.0 | 60.3 | 33.3 | |
| 30 | 21 | 1.4 | - | 4.9 | 2.8 | 32.4 | 2.8 | 68.4 | 45.4 | |
| 22 | 47 | 1.2 | 4 | 3.3 | 1.9 | 17.0 | 2.3 | 57.4 | 31.6 | |
| 18 | 30 | 1.6 | 2 | 3.8 | 1.8 | 32.7 | 3.4 | 80.9 | 49.8 | |
| 15 | 28 | 1.2 | 1 | 3.9 | 2.1 | 30.7 | 1.6 | 57.8 | 33.5 | |
| 9 | 19 | 0.7 | - | 0.2 | 0.2 | 3.8 | 0.2 | 11.1 | 3.6 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Pro Liga 2024 sezonunda zirvede PFK Mashal Mubarek bulunuyor: 28 maçta 56 puan. Attığı gol 41, yediği gol 15; averajı 26. Takipçileri FK Buxoro (52 puan) ve Kokand 1912 (46 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 8 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı PFK Mashal Mubarek (41 gol), en az gol yiyen takımı PFK Mashal Mubarek (15 gol). Son maçlarda en iyi formu PFK Mashal Mubarek yakaladı: son 28 maçta 56 puan. Ligde şu ana kadar toplam 244 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra PFK Mashal Mubarek (34 puan), deplasman tablosunda ise FK Buxoro (26 puan).
Yükselme hattında PFK Mashal Mubarek, FK Buxoro. Yükselme Play-off hattında Kokand 1912, PFC Shurtan. Küme Düşme hattında FC Do Stlik.