YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3. Lig Grup 4 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Bjarg (73 puan), 2. Forde (53 puan), 3. Fana (51 puan).
3. Lig Grup 4 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Bjarg (73 puan), 2. Forde (53 puan), 3. Fana (51 puan).
Norveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 24 | 1 | 1 | 92 - 20 | 72 | 73 | |||
|
2
| 26 | 16 | 5 | 5 | 74 - 41 | 33 | 53 | |||
|
3
| 26 | 15 | 6 | 5 | 79 - 46 | 33 | 51 | |||
|
4
| 26 | 14 | 2 | 10 | 85 - 46 | 39 | 44 | |||
|
5
| 26 | 13 | 1 | 12 | 50 - 61 | -11 | 40 | |||
|
6
| 26 | 12 | 2 | 12 | 57 - 70 | -13 | 38 | |||
|
7
| 26 | 9 | 7 | 10 | 56 - 55 | 1 | 34 | |||
|
8
| 26 | 9 | 6 | 11 | 44 - 52 | -8 | 33 | |||
|
9
| 26 | 10 | 1 | 15 | 63 - 65 | -2 | 31 | |||
|
10
| 26 | 9 | 3 | 14 | 52 - 78 | -26 | 30 | |||
|
11
| 26 | 8 | 4 | 14 | 53 - 68 | -15 | 28 | |||
|
12
| 26 | 8 | 3 | 15 | 49 - 79 | -30 | 27 | |||
|
13
| 26 | 6 | 4 | 16 | 39 - 58 | -19 | 22 | |||
|
14
| 26 | 5 | 3 | 18 | 42 - 96 | -54 | 18 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 1 | 1 | 43 - 7 | 36 | 34 | |||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 44 - 23 | 21 | 29 | |||
| 3 | 13 | 8 | 3 | 2 | 39 - 15 | 24 | 27 | |||
| 4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 35 - 31 | 4 | 25 | |||
| 5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 51 - 23 | 28 | 24 | |||
| 6 | 13 | 7 | 0 | 6 | 41 - 28 | 13 | 21 | |||
| 7 | 13 | 7 | 0 | 6 | 28 - 29 | -1 | 21 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 27 - 26 | 1 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 25 - 25 | 0 | 18 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 28 - 31 | -3 | 18 | |||
| 11 | 13 | 6 | 0 | 7 | 27 - 34 | -7 | 18 | |||
| 12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 35 - 36 | -1 | 15 | |||
| 13 | 13 | 4 | 2 | 7 | 22 - 20 | 2 | 14 | |||
| 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 29 - 33 | -4 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 49 - 13 | 36 | 39 | |||
| 2 | 13 | 7 | 3 | 3 | 30 - 18 | 12 | 24 | |||
| 3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 40 - 31 | 9 | 24 | |||
| 4 | 13 | 7 | 1 | 5 | 23 - 27 | -4 | 22 | |||
| 5 | 13 | 6 | 2 | 5 | 34 - 23 | 11 | 20 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 29 - 29 | 0 | 15 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 27 | -8 | 15 | |||
| 8 | 13 | 4 | 1 | 8 | 18 - 32 | -14 | 13 | |||
| 9 | 13 | 4 | 1 | 8 | 22 - 39 | -17 | 13 | |||
| 10 | 13 | 4 | 0 | 9 | 24 - 47 | -23 | 12 | |||
| 11 | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 - 37 | -15 | 10 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 17 - 38 | -21 | 8 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 21 - 50 | -29 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 13 - 63 | -50 | 4 |
|
|
4.59
|
|
|
4.11
|
|
|
1.05
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%36.81
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%84.62
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%76.37
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
4.59
|
|
|
4.11
|
|
|
1.05
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%36.81
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%84.62
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%76.37
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%34.62
|
|
|
|
%21.98
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%12.69
|
106
|
|
|
%14.37
|
120
|
|
|
%16.05
|
134
|
|
|
%13.29
|
111
|
|
|
%14.49
|
121
|
|
|
%19.64
|
164
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92 | 20 | 0.3 | - | 6.2 | 2.6 | 20.4 | 3.3 | 37.6 | 26.4 | |
| 85 | 46 | 0.4 | - | 4.4 | 2.0 | 17.0 | 2.1 | 34.3 | 22.1 | |
| 79 | 47 | 0.4 | - | 4.3 | 2.2 | 19.4 | 2.0 | 33.2 | 22.3 | |
| 75 | 40 | 0.2 | 1 | 2.9 | 0.8 | 6.7 | 0.9 | 14.2 | 7.0 | |
| 63 | 65 | 0.8 | 2 | 7.8 | 3.3 | 27.3 | 3.3 | 46.5 | 29.1 | |
| 57 | 70 | 0.6 | 1 | 6.5 | 2.5 | 23.9 | 1.8 | 47.5 | 25.7 | |
| 55 | 55 | 0.7 | 2 | 4.2 | 2.1 | 20.5 | 2.0 | 30.7 | 19.3 | |
| 54 | 76 | 0.5 | - | 4.1 | 1.8 | 17.8 | 1.9 | 34.7 | 17.8 | |
| 53 | 68 | 1.3 | 1 | 7.5 | 3.6 | 37.7 | 4.0 | 70.5 | 36.8 | |
| 50 | 61 | 0.8 | 1 | 5.5 | 2.8 | 24.7 | 2.7 | 38.1 | 26.4 | |
| 49 | 79 | 0.3 | 1 | 2.2 | 1.1 | 9.0 | 0.8 | 15.5 | 8.9 | |
| 44 | 52 | 0.3 | - | 4.2 | 2.1 | 14.1 | 1.3 | 24.1 | 16.3 | |
| 42 | 96 | 0.7 | - | 3.2 | 1.4 | 17.0 | 1.7 | 31.1 | 15.3 | |
| 37 | 60 | 0.5 | - | 2.4 | 1.2 | 13.7 | 0.9 | 21.3 | 10.2 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
3. Lig Grup 4 2025 sezonunda zirvede Bjarg bulunuyor: 26 maçta 73 puan. Attığı gol 92, yediği gol 20; averajı 72. Takipçileri Forde (53 puan) ve Fana (51 puan). Sezon karnesi 24 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Bjarg (92 gol), en az gol yiyen takımı Bjarg (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Bjarg yakaladı: son 26 maçta 73 puan. Ligde şu ana kadar toplam 835 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Bjarg (34 puan), deplasman tablosunda ise Bjarg (39 puan).
Yükselme hattında Bjarg. Küme Düşme hattında Fjoera FK, Lyngbo, Loddefjord.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.