YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig, Kadınlar 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Roa (K) (44 puan), 2. Asane (K) (36 puan), 3. Oevrevoll Hosle IL (K) (35 puan).
1. Lig, Kadınlar 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Roa (K) (44 puan), 2. Asane (K) (36 puan), 3. Oevrevoll Hosle IL (K) (35 puan).
Norveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 18 | 13 | 5 | 0 | 54 - 6 | 48 | 44 | |||
|
2
| 18 | 11 | 3 | 4 | 33 - 19 | 14 | 36 | |||
|
3
| 18 | 10 | 5 | 3 | 39 - 25 | 14 | 35 | |||
|
4
| 18 | 10 | 2 | 6 | 24 - 20 | 4 | 32 | |||
|
5
| 18 | 7 | 3 | 8 | 31 - 27 | 4 | 24 | |||
|
6
| 18 | 7 | 2 | 9 | 24 - 35 | -11 | 23 | |||
|
7
| 18 | 7 | 1 | 10 | 24 - 42 | -18 | 22 | |||
|
8
| 18 | 5 | 2 | 11 | 27 - 32 | -5 | 17 | |||
|
9
| 18 | 4 | 2 | 12 | 18 - 33 | -15 | 14 | |||
|
10
| 18 | 2 | 3 | 13 | 17 - 52 | -35 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 35 - 3 | 32 | 23 | |||
| 2 | 9 | 7 | 2 | 0 | 26 - 9 | 17 | 23 | |||
| 3 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 - 10 | 12 | 22 | |||
| 4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 13 - 7 | 6 | 19 | |||
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17 - 10 | 7 | 16 | |||
| 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | 13 - 9 | 4 | 16 | |||
| 7 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 - 22 | -9 | 10 | |||
| 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 - 14 | -3 | 8 | |||
| 9 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 - 17 | -7 | 6 | |||
| 10 | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 - 21 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 19 - 3 | 16 | 21 | |||
| 2 | 9 | 3 | 4 | 2 | 17 - 15 | 2 | 13 | |||
| 3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 - 13 | -2 | 13 | |||
| 4 | 9 | 4 | 1 | 4 | 7 - 10 | -3 | 13 | |||
| 5 | 9 | 4 | 0 | 5 | 11 - 20 | -9 | 12 | |||
| 6 | 9 | 3 | 0 | 6 | 16 - 18 | -2 | 9 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 18 - 18 | 0 | 8 | |||
| 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 - 12 | -3 | 8 | |||
| 9 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 - 25 | -18 | 7 | |||
| 10 | 9 | 1 | 0 | 8 | 7 - 35 | -28 | 3 |
|
|
3.23
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%15.56
|
|
|
|
%34.44
|
|
|
|
%37.78
|
|
|
|
%62.22
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%51.11
|
|
|
|
%48.89
|
|
|
|
%21.11
|
|
|
|
%38.89
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%12.22
|
|
| 2025 | 20 | 4 | |
| 2025 | 22 | 4 |
| 2025 | 20 | 4 | |
| 2025 | 22 | 4 |
| 2025-2025 | 22 | 4 | |
| 2025-2025 | 20 | 4 | |
| 2025-2025 | 21 | 3 |
| 2025-2025 | 22 | |
| 2025-2025 | 22 | |
| 2025-2025 | 22 |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
3.23
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%15.56
|
|
|
|
%34.44
|
|
|
|
%37.78
|
|
|
|
%62.22
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%51.11
|
|
|
|
%48.89
|
|
|
|
%21.11
|
|
|
|
%38.89
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%12.22
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%8.89
|
|
|
|
%7.78
|
|
|
|
%7.78
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%34.44
|
|
|
|
%15.56
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 54 | 6 | |
| 39 | 25 | |
| 33 | 19 | |
| 31 | 27 | |
| 27 | 32 | |
| 24 | 35 | |
| 24 | 20 | |
| 24 | 42 | |
| 18 | 33 | |
| 17 | 52 |
1. Lig, Kadınlar 2021 sezonunda zirvede Roa (K) bulunuyor: 18 maçta 44 puan. Attığı gol 54, yediği gol 6; averajı 48. Takipçileri Asane (K) (36 puan) ve Oevrevoll Hosle IL (K) (35 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 5 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Roa (K) (54 gol), en az gol yiyen takımı Roa (K) (6 gol). Son maçlarda en iyi formu Roa (K) yakaladı: son 18 maçta 44 puan. Ligde şu ana kadar toplam 291 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Roa (K) (23 puan), deplasman tablosunda ise Roa (K) (21 puan).
Yükselme hattında Roa (K). Yükselme Play-off hattında Asane (K). Küme Düşme hattında Grei Kvinner Elite FK (K), FL Fart (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.