NPFL 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Enyimba (70 puan), 2. Warri Wolves FC (66 puan), 3. Giwa FC (64 puan).

NPFL 2015

NPFL
Tüm Ligler
Search
Nijerya
Nijerya
Takvim 2015
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
NPFL maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
381913648 - 272170
2
381991062 - 293366
3
381713844 - 39564
4
381891145 - 36963
5
381871358 - 382061
6
3817101144 - 35961
7
381751646 - 40656
8
381671545 - 39655
9
381581539 - 39053
10
381651739 - 43-453
11
381481637 - 40-350
12
3813101546 - 51-549
13
381471738 - 56-1849
14
3811141334 - 39-547
15
381381733 - 43-1047
16
3811121538 - 40-245
17
3811121528 - 39-1145
18
381262032 - 46-1442
19
389101930 - 47-1737
20
387131828 - 48-2034
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.14
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%67.37
256
X
%24.47
93
2
%8.16
31
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%62.89
239
Üst
%37.11
141
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%0.26
1
2
%99.74
379
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%41.84
159
KG Yok
%58.16
221
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%38.16
145
2-3 Gol
%45.53
173
4-5 Gol
%14.21
54
6+ Gol
%2.11
8
Fikstür
38. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
24/25 18/19 14/15
2 3
13/14 12/13 11/12
3 3
13/14 12/13 11/12
4 2
79/80 75/76
5 2
21/22 15/16
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
24/25 18/19 14/15
2 3
13/14 12/13 11/12
3 3
13/14 12/13 11/12
4 2
79/80 75/76
5 2
21/22 15/16
6 2
25/26 23/24
7 2
25/26 16/17
8 2
2021 20/21
9 2
25/26 23/24
10 2
20/21 15/16
11 2
20/21 14/15
12 1
94/95
13 1
20/21
14 1
24/25
15 1
24/25
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 27 14
Gol Kralları — Tümü
25/26 27 14
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2012-2027 390 120
2015-2027 265 95
2012-2021 173 76
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2012-2027 390
2015-2027 284
2015-2027 280
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2015-2026 4
2012-2019 3
2012-2018 3

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Hakem
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.14
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%67.37
256
X
%24.47
93
2
%8.16
31
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%62.89
239
Üst
%37.11
141
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%0.26
1
2
%99.74
379
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%41.84
159
KG Yok
%58.16
221
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%38.16
145
2-3 Gol
%45.53
173
4-5 Gol
%14.21
54
6+ Gol
%2.11
8
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%25.00
95
2-0
%13.68
52
2-1
%13.68
52
1-1
%10.79
41
0-0
%10.26
39
3-1
%4.74
18
3-0
%3.68
14
1-2
%3.16
12
0-1
%2.89
11
2-2
%2.63
10
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
2/1
%67.37
256
2/X
%24.21
92
2/2
%8.16
31
X/X
%0.26
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%14.25
116
16-30
%16.46
134
31-45
%17.44
142
46-60
%16.58
135
61-75
%14.86
121
76-90
%18.67
152
Hakem
Hakem referee Maç total_match Ev Sahibi G. total_home_win Beraberlik total_draw Deplasman G. total_away_win Top. Sarı Kart total_yellow Top. Kırmızı Kart total_red Top. Penaltı total_penalty S.K./M S.K./M K.K./M K.K./M Pen./M Pen./M
1 0 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
1 0 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00

Fikstür

NPFL 2015 Puan Durumu ve Sezon Özeti

NPFL 2015 sezonunda zirvede Enyimba bulunuyor: 38 maçta 70 puan. Attığı gol 48, yediği gol 27; averajı 21. Takipçileri Warri Wolves FC (66 puan) ve Giwa FC (64 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 13 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Warri Wolves FC (62 gol), en az gol yiyen takımı Enyimba (27 gol). Son maçlarda en iyi formu Enyimba yakaladı: son 38 maçta 70 puan. Ligde şu ana kadar toplam 814 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Warri Wolves FC (54 puan), deplasman tablosunda ise Enyimba (23 puan).

Gol krallığında Gbolahan Salami (Warri Wolves FC) 17 golle önde. Onu Tunde Adeniji (16) ve Chisom Elvis Chikatara (13) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı