NPFL 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Kano Pillars (65 puan), 2. Enyimba (64 puan), 3. Warri Wolves FC (61 puan).

NPFL 2014

NPFL
Tüm Ligler
Search
Nijerya
Nijerya
Takvim 2014
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
NPFL maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
381981157 - 411665
2
3818101050 - 272364
3
381871349 - 381161
4
381791245 - 331260
5
381781342 - 37559
6
381921740 - 46-659
7
381771451 - 401158
8
381771445 - 37858
9
3815101345 - 341155
10
3814131136 - 27955
11
3814121251 - 47454
12
381651733 - 40-753
13
3814101442 - 39352
14
381491543 - 35851
15
381631950 - 54-451
16
381491527 - 32-551
17
381481642 - 41150
18
381162130 - 56-2639
19
381152233 - 55-2238
20
386102222 - 74-5228
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.19
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%72.89
277
X
%20.79
79
2
%6.32
24
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%63.16
240
Üst
%36.84
140
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%0.00
0
2
%100.00
380
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%35.53
135
KG Yok
%64.47
245
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%36.58
139
2-3 Gol
%46.84
178
4-5 Gol
%13.68
52
6+ Gol
%2.89
11
Fikstür
38. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
24/25 18/19 14/15
2 3
13/14 12/13 11/12
3 3
13/14 12/13 11/12
4 2
79/80 75/76
5 2
21/22 15/16
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
24/25 18/19 14/15
2 3
13/14 12/13 11/12
3 3
13/14 12/13 11/12
4 2
79/80 75/76
5 2
21/22 15/16
6 2
25/26 23/24
7 2
25/26 16/17
8 2
2021 20/21
9 2
25/26 23/24
10 2
20/21 15/16
11 2
20/21 14/15
12 1
94/95
13 1
20/21
14 1
24/25
15 1
24/25
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 27 14
Gol Kralları — Tümü
25/26 27 14
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2012-2027 390 120
2015-2027 265 95
2012-2021 173 76
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2012-2027 390
2015-2027 284
2015-2027 280
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2015-2026 4
2012-2017 3
2012-2018 3

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Hakem
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.19
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%72.89
277
X
%20.79
79
2
%6.32
24
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%63.16
240
Üst
%36.84
140
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%0.00
0
2
%100.00
380
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%35.53
135
KG Yok
%64.47
245
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%36.58
139
2-3 Gol
%46.84
178
4-5 Gol
%13.68
52
6+ Gol
%2.89
11
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%25.79
98
2-0
%16.84
64
2-1
%10.79
41
1-1
%9.47
36
0-0
%8.42
32
3-0
%7.11
27
3-1
%5.53
21
0-1
%2.37
9
2-2
%2.11
8
4-0
%1.84
7
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
2/1
%72.89
277
2/X
%20.79
79
2/2
%6.32
24
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%13.93
116
16-30
%16.57
138
31-45
%17.05
142
46-60
%14.41
120
61-75
%12.48
104
76-90
%19.81
165
Hakem
Hakem referee Maç total_match Ev Sahibi G. total_home_win Beraberlik total_draw Deplasman G. total_away_win Top. Sarı Kart total_yellow Top. Kırmızı Kart total_red Top. Penaltı total_penalty S.K./M S.K./M K.K./M K.K./M Pen./M Pen./M
1 0 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
1 1 0 0 0 1 0 0.00 1.00 0.00

Fikstür

NPFL 2014 Puan Durumu ve Sezon Özeti

NPFL 2014 sezonunda zirvede Kano Pillars bulunuyor: 38 maçta 65 puan. Attığı gol 57, yediği gol 41; averajı 16. Takipçileri Enyimba (64 puan) ve Warri Wolves FC (61 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 8 beraberlik, 11 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Kano Pillars (57 gol), en az gol yiyen takımı Enyimba (27 gol). Son maçlarda en iyi formu Kano Pillars yakaladı: son 38 maçta 65 puan. Ligde şu ana kadar toplam 833 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Kano Pillars (53 puan), deplasman tablosunda ise Enyimba (14 puan).

Gol krallığında Mfon Udoh (Enyimba) 22 golle önde. Onu Samuel Eduok (20) ve Peter Ebimobowei (18) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI NPFL maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut