YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Super Liga 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Şampiyonluk Grubu): 1. Milsami (21 puan), 2. Sheriff (20 puan), 3. FC Zimbru (20 puan).
Super Liga 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Şampiyonluk Grubu): 1. Milsami (21 puan), 2. Sheriff (20 puan), 3. FC Zimbru (20 puan).
Moldova
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 25 - 8 | 17 | 21 | |||
2 | 10 | 5 | 5 | 0 | 17 - 6 | 11 | 20 | |||
3 | 10 | 6 | 2 | 2 | 22 - 9 | 13 | 20 | |||
4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 - 17 | 3 | 14 | |||
5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 - 24 | -15 | 5 | |||
6 | 10 | 0 | 2 | 8 | 9 - 38 | -29 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | 11 | 3 | 0 | 33 - 6 | 27 | 36 | |||
2 | 14 | 8 | 1 | 5 | 32 - 16 | 16 | 25 | |||
3 | 14 | 6 | 5 | 3 | 20 - 9 | 11 | 23 | |||
4 | 14 | 6 | 5 | 3 | 18 - 9 | 9 | 23 | |||
5 | 14 | 6 | 3 | 5 | 30 - 18 | 12 | 21 | |||
6 | 14 | 3 | 5 | 6 | 12 - 17 | -5 | 14 | |||
7 | 14 | 2 | 5 | 7 | 8 - 19 | -11 | 11 | |||
8 | 14 | 0 | 1 | 13 | 0 - 59 | -59 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 - 3 | 15 | 19 | |||
| 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 - 6 | 11 | 15 | |||
| 3 | 7 | 4 | 3 | 0 | 10 - 1 | 9 | 15 | |||
| 4 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11 - 4 | 7 | 15 | |||
| 5 | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 - 9 | 10 | 12 | |||
| 6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 8 | -2 | 6 | |||
| 7 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 - 7 | -2 | 6 | |||
| 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 - 29 | -29 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 15 - 3 | 12 | 17 | |||
| 2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 - 10 | 5 | 10 | |||
| 3 | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 - 9 | 2 | 9 | |||
| 4 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 - 5 | 4 | 8 | |||
| 5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 - 8 | 0 | 8 | |||
| 6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 9 | -3 | 8 | |||
| 7 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 - 12 | -9 | 5 | |||
| 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 - 30 | -30 | 0 |
| 10 | 4 | |
| 3 | 3 | |
| 4 | 2 | |
| 14 | 2 | |
| 2 | 2 |
|
|
2.97
|
|
|
8.33
|
|
|
3.69
|
|
|
%45.35
|
|
|
|
%25.58
|
|
|
|
%29.07
|
|
|
|
%47.67
|
|
|
|
%52.33
|
|
|
|
%36.05
|
|
|
|
%39.53
|
|
|
|
%24.42
|
|
|
|
%38.37
|
|
|
|
%61.63
|
|
|
|
%23.26
|
|
|
|
%38.37
|
|
|
|
%26.74
|
|
|
|
%11.63
|
|
| 2026 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 2026 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2013 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 |
| 1 | 12 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
13/14
12/13
11/12
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 2 | 11 |
|
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
|
|
| 3 | 6 |
|
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 4 | 5 |
|
1996
1995
1994
1993
1992
|
|
| 5 | 5 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
| 1 | 12 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
13/14
12/13
11/12
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 2 | 11 |
|
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
|
|
| 3 | 6 |
|
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 4 | 5 |
|
1996
1995
1994
1993
1992
|
|
| 5 | 5 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
|
| 6 | 5 |
|
1996
1995
1994
1993
1992
|
|
| 7 | 5 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
|
| 8 | 4 |
|
2004
2003
2002
2001
|
|
| 9 | 4 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
|
|
| 10 | 4 |
|
13/14
12/13
09/10
08/09
|
|
| 11 | 4 |
|
22/23
21/22
20/21
18/19
|
|
| 12 | 4 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 13 | 4 |
|
21/22
13/14
12/13
11/12
|
|
| 14 | 4 |
|
2019
2018
2017
2016
|
|
| 15 | 4 |
|
2013
2012
2010
2009
|
| 25/26 | 25 | 6 | |
| 25/26 | 28 | 6 |
| 25/26 | 25 | 6 | |
| 25/26 | 28 | 6 |
| 2025-2027 | 17 | 13 | |
| 2023-2027 | 61 | 9 | |
| 2024-2027 | 36 | 7 |
| 2023-2027 | 61 | |
| 2023-2027 | 53 | |
| 2023-2027 | 50 |
| 2024-2027 | 1 | |
| 2024-2027 | 1 | |
| 2023-2027 | 1 |
|
|
2.97
|
|
|
8.33
|
|
|
3.69
|
|
|
%45.35
|
|
|
|
%25.58
|
|
|
|
%29.07
|
|
|
|
%47.67
|
|
|
|
%52.33
|
|
|
|
%36.05
|
|
|
|
%39.53
|
|
|
|
%24.42
|
|
|
|
%38.37
|
|
|
|
%61.63
|
|
|
|
%23.26
|
|
|
|
%38.37
|
|
|
|
%26.74
|
|
|
|
%11.63
|
|
|
|
%11.63
|
|
|
|
%10.47
|
|
|
|
%8.14
|
|
|
|
%8.14
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%3.49
|
|
|
|
%3.49
|
|
|
|
%31.40
|
|
|
|
%19.77
|
|
|
|
%17.44
|
|
|
|
%12.79
|
|
|
|
%9.30
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%3.49
|
|
|
|
%1.16
|
|
|
|
%13.73
|
35
|
|
|
%9.41
|
24
|
|
|
%21.18
|
54
|
|
|
%12.55
|
32
|
|
|
%10.98
|
28
|
|
|
%21.96
|
56
|
|
|
%4.71
|
12
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 26 | 1.6 | 4 | 7.8 | 4.0 | 41.5 | 4.5 | 84.6 | 53.1 | |
| 54 | 25 | 2.0 | - | 8.2 | 3.9 | 50.6 | 4.1 | 101.9 | 51.6 | |
| 50 | 12 | 1.5 | - | 11.2 | 4.8 | 43.4 | 4.3 | 85.8 | 54.2 | |
| 37 | 26 | 2.1 | 4 | 8.8 | 3.6 | 51.0 | 5.3 | 83.3 | 54.6 | |
| 27 | 33 | 2.0 | 5 | 6.2 | 2.8 | 40.0 | 4.5 | 72.6 | 45.6 | |
| 21 | 55 | 1.7 | 3 | 7.3 | 2.5 | 40.9 | 3.9 | 65.2 | 31.4 | |
| 8 | 19 | 1.7 | 2 | 4.4 | 2.1 | 36.1 | 3.1 | 87.9 | 44.9 | |
| - | 56 | 0.5 | - | 3.0 | 0.8 | 17.5 | 1.2 | 40.5 | 13.9 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Super Liga 24-25 sezonunda Şampiyonluk Grubu grubunun zirvesinde Milsami bulunuyor: 10 maçta 21 puan. Attığı gol 25, yediği gol 8; averajı 17. Takipçileri Sheriff (20 puan) ve FC Zimbru (20 puan). Sezon karnesi 6 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 6 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Milsami (25 gol), en az gol yiyen takımı Sheriff (6 gol). Son maçlarda en iyi formu Milsami yakaladı: son 10 maçta 21 puan. Ligde şu ana kadar toplam 102 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sheriff (15 puan), deplasman tablosunda ise Milsami (11 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Milsami. Konferans Ligi Eleme hattında Sheriff, FC Zimbru.
Gol krallığında Rasheed Akanbi (FC Sheriff Tiraspol) 4 golle önde. Onu Eugeniu Rebenja (3) ve Joao Paulo (2) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.