YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Super Liga 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Super Liga 23/24): 1. Sheriff (34 puan), 2. Petrocub (28 puan), 3. Milsami (28 puan).
Super Liga 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Super Liga 23/24): 1. Sheriff (34 puan), 2. Petrocub (28 puan), 3. Milsami (28 puan).
Moldova
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | 11 | 1 | 2 | 35 - 7 | 28 | 34 | |||
2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29 - 7 | 22 | 28 | |||
3 | 14 | 9 | 1 | 4 | 20 - 14 | 6 | 28 | |||
4 | 14 | 8 | 1 | 5 | 17 - 11 | 6 | 25 | |||
5 | 14 | 7 | 1 | 6 | 26 - 22 | 4 | 22 | |||
6 | 14 | 3 | 3 | 8 | 14 - 32 | -18 | 12 | |||
7 | 14 | 3 | 1 | 10 | 18 - 33 | -15 | 10 | |||
8 | 14 | 0 | 2 | 12 | 9 - 42 | -33 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 22 - 2 | 20 | 19 | |||
| 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 - 4 | 10 | 19 | |||
| 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 - 5 | 9 | 13 | |||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 - 8 | 4 | 13 | |||
| 5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 - 6 | 2 | 10 | |||
| 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 - 12 | -2 | 7 | |||
| 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 - 17 | -11 | 4 | |||
| 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 - 24 | -20 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 - 2 | 13 | 15 | |||
| 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 13 - 5 | 8 | 15 | |||
| 3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 9 - 5 | 4 | 15 | |||
| 4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 - 14 | 0 | 9 | |||
| 5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 - 10 | -4 | 9 | |||
| 6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 - 15 | -7 | 8 | |||
| 7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 - 21 | -13 | 3 | |||
| 8 | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 - 18 | -13 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 7 | 3 | 0 | 30 - 5 | 25 | 24 | |||
2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 - 9 | 7 | 18 | |||
3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 - 12 | 4 | 17 | |||
4 | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 - 12 | -1 | 10 | |||
5 | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 - 22 | -15 | 8 | |||
6 | 10 | 0 | 4 | 6 | 6 - 26 | -20 | 4 |
|
|
2.95
|
|
|
0.00
|
|
|
1.66
|
|
|
%51.16
|
|
|
|
%18.60
|
|
|
|
%30.23
|
|
|
|
%40.70
|
|
|
|
%59.30
|
|
|
|
%48.84
|
|
|
|
%31.40
|
|
|
|
%19.77
|
|
|
|
%46.51
|
|
|
|
%53.49
|
|
|
|
%17.44
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%25.58
|
|
|
|
%6.98
|
|
| 2026 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 2026 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2013 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 |
| 1 | 12 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
13/14
12/13
11/12
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 2 | 11 |
|
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
|
|
| 3 | 6 |
|
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 4 | 5 |
|
1996
1995
1994
1993
1992
|
|
| 5 | 5 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
| 1 | 12 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
13/14
12/13
11/12
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 2 | 11 |
|
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
|
|
| 3 | 6 |
|
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
|
|
| 4 | 5 |
|
1996
1995
1994
1993
1992
|
|
| 5 | 5 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
|
| 6 | 5 |
|
1996
1995
1994
1993
1992
|
|
| 7 | 5 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
|
| 8 | 4 |
|
2004
2003
2002
2001
|
|
| 9 | 4 |
|
21/22
20/21
18/19
17/18
|
|
| 10 | 4 |
|
13/14
12/13
09/10
08/09
|
|
| 11 | 4 |
|
22/23
21/22
20/21
18/19
|
|
| 12 | 4 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 13 | 4 |
|
21/22
13/14
12/13
11/12
|
|
| 14 | 4 |
|
2019
2018
2017
2016
|
|
| 15 | 4 |
|
2013
2012
2010
2009
|
| 25/26 | 25 | 6 | |
| 25/26 | 28 | 6 |
| 25/26 | 25 | 6 | |
| 25/26 | 28 | 6 |
| 2025-2027 | 17 | 13 | |
| 2023-2027 | 61 | 9 | |
| 2024-2027 | 36 | 7 |
| 2023-2027 | 61 | |
| 2023-2027 | 53 | |
| 2023-2027 | 50 |
| 2024-2027 | 1 | |
| 2024-2027 | 1 | |
| 2023-2027 | 1 |
|
|
2.95
|
|
|
0.00
|
|
|
1.66
|
|
|
%51.16
|
|
|
|
%18.60
|
|
|
|
%30.23
|
|
|
|
%40.70
|
|
|
|
%59.30
|
|
|
|
%48.84
|
|
|
|
%31.40
|
|
|
|
%19.77
|
|
|
|
%46.51
|
|
|
|
%53.49
|
|
|
|
%17.44
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%25.58
|
|
|
|
%6.98
|
|
|
|
%11.63
|
|
|
|
%10.47
|
|
|
|
%10.47
|
|
|
|
%8.14
|
|
|
|
%8.14
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%3.49
|
|
|
|
%41.86
|
|
|
|
%16.28
|
|
|
|
%11.63
|
|
|
|
%10.47
|
|
|
|
%9.30
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%3.49
|
|
|
|
%2.33
|
|
|
|
%5.91
|
15
|
|
|
%9.84
|
25
|
|
|
%11.02
|
28
|
|
|
%14.57
|
37
|
|
|
%6.69
|
17
|
|
|
%13.78
|
35
|
|
|
%0.39
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 12 | 2.1 | 1 | 2.2 | 2.7 | 25.0 | 4.8 | 46.3 | 31.6 | |
| 51 | 16 | 1.4 | - | 2.3 | 1.7 | 25.8 | 5.7 | 49.8 | 31.5 | |
| 33 | 44 | 1.9 | 1 | 0.5 | 1.1 | 19.0 | 4.8 | 37.7 | 18.5 | |
| 33 | 23 | 1.6 | 1 | 0.5 | 1.5 | 18.7 | 3.6 | 35.8 | 19.4 | |
| 31 | 26 | 1.8 | 2 | 0.6 | 1.9 | 23.4 | 3.5 | 61.2 | 28.6 | |
| 20 | 58 | 1.4 | 3 | 0.5 | 0.6 | 13.7 | 2.6 | 25.3 | 12.6 | |
| 18 | 33 | 2.1 | - | 0.6 | 0.2 | 6.1 | 3.1 | 19.6 | 8.5 | |
| 9 | 42 | 0.9 | - | - | - | - | 1.8 | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Super Liga 23-24 sezonunda Super Liga 23/24 grubunun zirvesinde Sheriff bulunuyor: 14 maçta 34 puan. Attığı gol 35, yediği gol 7; averajı 28. Takipçileri Petrocub (28 puan) ve Milsami (28 puan). Sezon karnesi 11 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Sheriff (35 gol), en az gol yiyen takımı Sheriff (7 gol). Son maçlarda en iyi formu Sheriff yakaladı: son 14 maçta 34 puan. Ligde şu ana kadar toplam 168 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sheriff (19 puan), deplasman tablosunda ise Petrocub (15 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Sheriff, Petrocub, Milsami, FC Zimbru, FC Balti, Dacia Buiucani. Küme Düşme hattında Floreşti, Spartanii Selemet.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.