YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Süper Lig 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Johor Darul (70 puan), 2. Selangor FA (52 puan), 3. Sabah (40 puan).
Süper Lig 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Johor Darul (70 puan), 2. Selangor FA (52 puan), 3. Sabah (40 puan).
Malezya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 24 | 23 | 1 | 0 | 90 - 8 | 82 | 70 | |||
|
2
| 24 | 16 | 4 | 4 | 44 - 16 | 28 | 52 | |||
|
3
| 24 | 11 | 7 | 6 | 41 - 33 | 8 | 40 | |||
|
4
| 24 | 11 | 4 | 9 | 40 - 33 | 7 | 37 | |||
|
5
| 23 | 9 | 9 | 5 | 35 - 28 | 7 | 36 | |||
|
6
| 24 | 9 | 8 | 7 | 35 - 26 | 9 | 35 | |||
|
7
| 24 | 8 | 6 | 10 | 36 - 36 | 0 | 30 | |||
|
8
| 24 | 7 | 8 | 9 | 35 - 39 | -4 | 29 | |||
|
9
| 24 | 7 | 6 | 11 | 25 - 36 | -11 | 27 | |||
|
10
| 24 | 6 | 8 | 10 | 31 - 38 | -7 | 26 | |||
|
11
| 23 | 6 | 6 | 11 | 21 - 48 | -27 | 24 | |||
|
12
| 23 | 3 | 4 | 16 | 21 - 48 | -27 | 13 | |||
|
13
| 23 | 2 | 1 | 20 | 15 - 80 | -65 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 12 | 0 | 0 | 48 - 2 | 46 | 36 | |||
| 2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 23 - 5 | 18 | 31 | |||
| 3 | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 - 16 | 9 | 23 | |||
| 4 | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 - 13 | 7 | 19 | |||
| 5 | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 - 14 | 6 | 19 | |||
| 6 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 - 12 | 4 | 19 | |||
| 7 | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 - 13 | 3 | 17 | |||
| 8 | 12 | 4 | 2 | 6 | 21 - 23 | -2 | 14 | |||
| 9 | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 - 16 | -3 | 14 | |||
| 10 | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 - 19 | -4 | 14 | |||
| 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 17 - 22 | -5 | 9 | |||
| 12 | 12 | 2 | 0 | 10 | 9 - 27 | -18 | 6 | |||
| 13 | 11 | 1 | 1 | 9 | 9 - 35 | -26 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 11 | 1 | 0 | 42 - 6 | 36 | 34 | |||
| 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 21 - 11 | 10 | 21 | |||
| 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 - 14 | 5 | 21 | |||
| 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 21 - 19 | 2 | 21 | |||
| 5 | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 - 15 | 4 | 19 | |||
| 6 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 - 13 | 2 | 16 | |||
| 7 | 12 | 3 | 6 | 3 | 14 - 16 | -2 | 15 | |||
| 8 | 12 | 4 | 2 | 6 | 15 - 17 | -2 | 14 | |||
| 9 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 - 22 | -4 | 12 | |||
| 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 6 - 29 | -23 | 10 | |||
| 11 | 12 | 2 | 2 | 8 | 9 - 24 | -15 | 8 | |||
| 12 | 11 | 1 | 4 | 6 | 12 - 21 | -9 | 7 | |||
| 13 | 12 | 1 | 0 | 11 | 6 - 45 | -39 | 3 |
| 14 | 8 | |
| 15 | 7 | |
| 15 | 7 | |
| 15 | 6 | |
| 14 | 6 |
| 14 | 5 | |
| 13 | 2 | |
| 6 | 1 | |
| 11 | 1 | |
| 14 | 1 |
|
|
3.05
|
|
|
7.43
|
|
|
3.61
|
|
|
%40.65
|
|
|
|
%23.23
|
|
|
|
%36.13
|
|
|
|
%43.87
|
|
|
|
%56.13
|
|
|
|
%36.77
|
|
|
|
%30.32
|
|
|
|
%32.90
|
|
|
|
%50.32
|
|
|
|
%49.68
|
|
|
|
%19.35
|
|
|
|
%45.16
|
|
|
|
%25.16
|
|
|
|
%10.32
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1989-1990 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1986-1987 | ||
| 1985-1986 | ||
| 1983-1984 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1979-1980 |
| 12 | |
| 7 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 |
| 1 | 9 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 2 | 9 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 3 | 9 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 4 | 8 |
|
20/21
19/20
18/19
17/18
15/16
14/15
13/14
12/13
|
|
| 5 | 8 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
| 1 | 9 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 2 | 9 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 3 | 9 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 4 | 8 |
|
20/21
19/20
18/19
17/18
15/16
14/15
13/14
12/13
|
|
| 5 | 8 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 6 | 7 |
|
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 7 | 7 |
|
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
05/06
|
|
| 8 | 7 |
|
25/26
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 9 | 7 |
|
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 10 | 6 |
|
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 11 | 6 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
|
|
| 12 | 6 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
|
|
| 13 | 6 |
|
25/26
24/25
22/23
21/22
20/21
19/20
|
|
| 14 | 6 |
|
24/25
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 15 | 6 |
|
22/23
21/22
20/21
18/19
17/18
16/17
|
| 2023-2027 | 43 | 24 | |
| 2024-2027 | 37 | 12 | |
| 2025-2027 | 10 | 12 |
| 2023-2027 | 43 | |
| 2023-2027 | 42 | |
| 2023-2027 | 41 |
| 2024-2027 | 2 | |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2024-2027 | 1 |
|
|
3.05
|
|
|
7.43
|
|
|
3.61
|
|
|
%40.65
|
|
|
|
%23.23
|
|
|
|
%36.13
|
|
|
|
%43.87
|
|
|
|
%56.13
|
|
|
|
%36.77
|
|
|
|
%30.32
|
|
|
|
%32.90
|
|
|
|
%50.32
|
|
|
|
%49.68
|
|
|
|
%19.35
|
|
|
|
%45.16
|
|
|
|
%25.16
|
|
|
|
%10.32
|
|
|
|
%13.55
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%5.16
|
|
|
|
%5.16
|
|
|
|
%3.87
|
|
|
|
%28.39
|
|
|
|
%27.10
|
|
|
|
%11.61
|
|
|
|
%11.61
|
|
|
|
%7.10
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%5.16
|
|
|
|
%1.94
|
|
|
|
%0.65
|
|
|
|
%11.86
|
56
|
|
|
%13.56
|
64
|
|
|
%15.89
|
75
|
|
|
%15.25
|
72
|
|
|
%14.41
|
68
|
|
|
%19.28
|
91
|
|
|
%4.45
|
21
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 87 | 8 | 1.3 | - | 16.1 | 7.3 | 54.1 | 7.7 | 88.5 | 76.9 | |
| 44 | 13 | 1.8 | 1 | 8.0 | 3.6 | 48.3 | 4.5 | 73.1 | 49.2 | |
| 41 | 33 | 1.5 | 4 | 6.4 | 3.0 | 45.5 | 4.2 | 64.6 | 39.1 | |
| 40 | 33 | 2.1 | 1 | 9.8 | 3.8 | 48.0 | 4.4 | 77.7 | 51.0 | |
| 36 | 36 | 1.4 | 2 | 8.5 | 4.0 | 45.7 | 5.0 | 70.7 | 49.0 | |
| 35 | 26 | 1.1 | 1 | 8.6 | 3.5 | 44.9 | 5.0 | 71.5 | 50.7 | |
| 35 | 28 | 1.5 | 2 | 8.6 | 4.1 | 41.4 | 4.1 | 73.3 | 50.1 | |
| 35 | 39 | 2.2 | 2 | 9.4 | 4.2 | 47.6 | 4.9 | 81.0 | 47.0 | |
| 31 | 38 | 2.1 | 1 | 7.0 | 3.5 | 45.9 | 4.0 | 66.9 | 39.1 | |
| 25 | 36 | 1.9 | 4 | 6.8 | 3.0 | 44.5 | 3.2 | 75.7 | 43.0 | |
| 23 | 49 | 1.6 | 4 | 6.7 | 2.7 | 42.9 | 3.0 | 68.2 | 38.4 | |
| 21 | 48 | 1.4 | - | 5.7 | 2.7 | 41.0 | 3.0 | 76.3 | 42.0 | |
| 16 | 82 | 1.2 | 1 | 4.5 | 1.9 | 34.0 | 2.2 | 63.0 | 26.6 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Süper Lig 2024 sezonunda zirvede Johor Darul bulunuyor: 24 maçta 70 puan. Attığı gol 90, yediği gol 8; averajı 82. Takipçileri Selangor FA (52 puan) ve Sabah (40 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 13 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Johor Darul (90 gol), en az gol yiyen takımı Johor Darul (8 gol). Son maçlarda en iyi formu Johor Darul yakaladı: son 24 maçta 70 puan. Ligde şu ana kadar toplam 469 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Johor Darul (36 puan), deplasman tablosunda ise Johor Darul (34 puan).
AFC Şampiyonlar Ligi Elit hattında Johor Darul. Challenge League 2 hattında Selangor FA.
Gol krallığında Bergson (Johor Darul Ta'zim FC) 8 golle önde. Onu Dias Rodrigo (7) ve Clayton (7) izliyor.