NB I 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ferencvaros (76 puan), 2. Fehervar (63 puan), 3. Puskas (54 puan).

NB I 19-20

NB I
Tüm Ligler
Search
Macaristan
Takvim 19/20
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
NB I maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
33237358 - 243476
2
33189656 - 292763
3
331412752 - 411154
4
331481142 - 311150
5
331281336 - 44-844
6
3311101251 - 44743
7
331271445 - 45043
8
331261542 - 43-142
9
331181446 - 53-741
10
331251640 - 52-1241
11
331161648 - 57-939
12
33422727 - 80-5314
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 17143030 - 62445
2 17103432 - 181433
3 1775530 - 26426
4 1674523 - 18525
5 1674527 - 23425
6 1674525 - 23225
7 1773718 - 16224
8 1672719 - 20-123
9 1657424 - 21322
10 1764724 - 22222
11 1764721 - 26-522
12 16311216 - 35-1910
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 1694328 - 181031
2 1686224 - 111330
3 1778225 - 18729
4 1675424 - 15926
5 1664615 - 18-322
6 1763827 - 23421
7 1663721 - 23-221
8 1753921 - 32-1118
9 17521019 - 25-617
10 1744921 - 30-916
11 16411118 - 31-1313
12 17111511 - 45-344
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Gol Krallığı
Gol Krallığı
Oyuncu Maç Gol
33 13
32 11
23 11
28 11
27 10
Asist Krallığı
Asist Krallığı
Oyuncu Maç Asist
29 11
30 9
33 9
30 8
29 8
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.74
Korner
0.00
Sarı Kart
5.49
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%43.43
86
X
%22.22
44
2
%34.34
68
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.51
100
Üst
%49.49
98
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%33.84
67
X
%37.88
75
2
%28.28
56
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.02
103
KG Yok
%47.98
95
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%23.23
46
2-3 Gol
%46.97
93
4-5 Gol
%22.73
45
6+ Gol
%7.07
14
Fikstür
33. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Balazs Borbely
2024-2025 Robbie Keane
2023-2024 Dejan Stankovic
2022-2023 Stanislav Cherchesov
2021-2022 Stanislav Cherchesov
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Balazs Borbely
2024-2025 Robbie Keane
2023-2024 Dejan Stankovic
2022-2023 Stanislav Cherchesov
2021-2022 Stanislav Cherchesov
2020-2021 Sergiy Rebrov
2019-2020 Sergiy Rebrov
2018-2019 Sergiy Rebrov
2017-2018 Marko Nikolic
2017-2018 Tamás Balogh
2016-2017 Marco Rossi
2015-2016 Ralf Zumdick
2014-2015 Joan Carrillo
2014-2015 Tamás Balogh
2013-2014 Elemer Kondas
2012-2013
2011-2012 Elemer Kondas
2010-2011 György Mezey
2010-2011 Tamas Bodog
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006 Attila Supka
2004-2005 Attila Supka
2003-2004
2002-2003 Sándor Egervári
2001-2002 Péter Bozsik
2000-2001 János Csank
1998-1999 Sándor Egervári
1997-1998 Péter Várhidi
1996-1997
1995-1996 Dezső Novák
1994-1995 Dezső Novák
1992-1993 Martti Kuusela
1991-1992 Tibor Nyilasi
1990-1991 György Mezey
1989-1990
1988-1989 Bertalan Bicskei
1987-1988 Bertalan Bicskei
1986-1987 József Verebes
1985-1986 Imre Komora
1984-1985 Imre Komora
1983-1984 Imre Komora
1982-1983 József Verebes
1981-1982 József Verebes
1980-1981 Dezső Novák
1979-1980 Lajos Tichy
1978-1979 Pál Várhidi
1977-1978 Pál Várhidi
1976-1977 Rudolf Illovszky
1975-1976 Jenő Dalnoki
1974-1975 Pál Várhidi
1973-1974 Pál Várhidi
1972-1973
1971-1972
1970-1971 Lajos Baróti
1969-1970 Lajos Baróti
1968-1969 Lajos Baróti
1967-1968 Károly Lakat
1966-1967 Károly Lakat
1965-1966 Rudolf Illovszky
1964-1965 Rudolf Illovszky
1963-1964
1962-1963
1962-1963 Nándor Hidegkuti
1961-1962 Rudolf Illovszky
1960-1961 Rudolf Illovszky
1959-1960
1957-1958 Márton Bukovi
1956-1957 Lajos Baróti
1954-1955 Jenő Kalmár
1953-1954 Jenő Kalmár
1952-1953 Márton Bukovi
1951-1952 Jenő Kalmár
1950-1951 Márton Bukovi
1950-1951
1949-1950 Jenő Kalmár
1948-1949
1946-1947 Béla Guttmann
1946-1947 Pál Jávor
1945-1946 Pál Jávor
1944-1945 Pál Jávor
1940-1941
1939-1940
1938-1939 Béla Guttmann
1937-1938
1936-1937 Alfréd Schaffer
1935-1936 Alfréd Schaffer
1934-1935
1933-1934
1932-1933 István Tóth-Potya
1931-1932 Zoltán Blum
1930-1931
1929-1930
1928-1929
1927-1928 István Tóth-Potya
1926-1927 István Tóth-Potya
1925-1926 István Tóth-Potya
1924-1925
1923-1924
1922-1923
1921-1922
1920-1921 Jimmy Hogan
1919-1920 Jimmy Hogan
1918-1919 Jimmy Hogan
1917-1918 Jimmy Hogan
1916-1917 Jimmy Hogan
1913-1914
1912-1913
1911-1912
1910-1911
1909-1910
1908-1909
1907-1908
1906-1907
1904-1905
1903-1904
1902-1903
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
36
23
20
14
7
6
5
3
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
2 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
3 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
4 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
5 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
2 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
3 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
4 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
5 9
Ujpest logosu
78/79 77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
6 8
Ferencvarosi TC logosu
24/25 23/24 22/23 21/22 20/21 19/20 18/19 15/16
7 8
Ferencvarosi TC logosu Honved FC logosu
24/25 23/24 22/23 21/22 20/21 19/20 18/19 16/17
8 8
Ujpest logosu
77/78 74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
9 7
Ujpest logosu
74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
10 7
Debrecen logosu
13/14 11/12 09/10 08/09 06/07 05/06 04/05
11 7
Ujpest logosu
74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
12 7
Ferencvarosi TC logosu Debrecen logosu
19/20 18/19 15/16 09/10 08/09 06/07 03/04
13 7
Ujpest logosu
74/75 73/74 72/73 71/72 70/71 69/70 68/69
14 7
Debrecen logosu
13/14 11/12 09/10 08/09 06/07 05/06 04/05
15 6
Ujpest logosu
72/73 71/72 70/71 69/70 68/69 59/60
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 33 19
24/25 32 15
Gol Kralları — Tümü
25/26 33 19
24/25 32 15
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2006-2027 500 170
2007-2022 248 136
2021-2026 130 81
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2006-2027 500
2011-2027 422
2008-2027 398
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2008-2019 7
2008-2014 5
2021-2026 4

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Hakem
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.74
Korner
0.00
Sarı Kart
5.49
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%43.43
86
X
%22.22
44
2
%34.34
68
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.51
100
Üst
%49.49
98
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%33.84
67
X
%37.88
75
2
%28.28
56
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.02
103
KG Yok
%47.98
95
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%23.23
46
2-3 Gol
%46.97
93
4-5 Gol
%22.73
45
6+ Gol
%7.07
14
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%12.12
24
1-0
%11.62
23
1-2
%8.59
17
2-0
%8.08
16
0-2
%7.07
14
0-1
%6.57
13
2-1
%6.57
13
0-0
%5.05
10
3-1
%4.55
9
1-3
%3.54
7
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%29.29
58
2/2
%22.22
44
X/X
%13.64
27
X/1
%13.13
26
X/2
%11.11
22
2/X
%5.05
10
1/X
%3.54
7
1/2
%1.01
2
2/1
%1.01
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%14.55
79
16-30
%12.89
70
31-45
%17.50
95
46-60
%17.50
95
61-75
%12.89
70
76-90
%24.68
134
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol
58 24
56 29
52 41
51 44
48 57
46 53
45 45
42 31
42 43
40 52
36 44
27 80
Hakem
Hakem referee Maç total_match Ev Sahibi G. total_home_win Beraberlik total_draw Deplasman G. total_away_win Top. Sarı Kart total_yellow Top. Kırmızı Kart total_red Top. Penaltı total_penalty S.K./M S.K./M K.K./M K.K./M Pen./M Pen./M
Bence Csonka profil resmi
Bence Csonka
Macaristan
6 3 1 2 29 0 2 4.83 0.00 0.33
Gergo Bogar profil resmi
Gergo Bogar
Macaristan
16 7 4 5 96 12 3 6.00 0.75 0.19
Peter Antal profil resmi
Peter Antal
Macaristan
1 1 0 0 3 0 0 3.00 0.00 0.00
17 8 4 5 59 2 3 3.47 0.12 0.18
6 1 2 3 42 2 3 7.00 0.33 0.50
Tamas Bognar profil resmi
Tamas Bognar
Macaristan
16 11 2 3 92 8 4 5.75 0.50 0.25
13 4 3 6 67 16 4 5.15 1.23 0.31
Adam Farkas profil resmi
Adam Farkas
Macaristan
12 4 3 5 72 4 1 6.00 0.33 0.08
20 10 1 9 144 10 3 7.20 0.50 0.15
Adam Pillok profil resmi
Adam Pillok
Macaristan
7 3 2 2 40 2 2 5.71 0.29 0.29
14 3 6 5 86 2 1 6.14 0.14 0.07
1 0 1 0 3 0 0 3.00 0.00 0.00
István Vad profil resmi
István Vad
Macaristan
9 4 0 5 35 3 1 3.89 0.33 0.11
Balazs Berke profil resmi
Balazs Berke
Macaristan
21 11 4 6 120 11 6 5.71 0.52 0.29
Csaba Pinter profil resmi
Csaba Pinter
Macaristan
21 8 6 7 116 17 1 5.52 0.81 0.05
Jozsef Erdos profil resmi
Jozsef Erdos
Macaristan
18 8 5 5 84 9 3 4.67 0.50 0.17

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

NB I 19-20 Puan Durumu ve Sezon Özeti

NB I 19-20 sezonunda zirvede Ferencvaros bulunuyor: 33 maçta 76 puan. Attığı gol 58, yediği gol 24; averajı 34. Takipçileri Fehervar (63 puan) ve Puskas (54 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Ferencvaros (58 gol), en az gol yiyen takımı Ferencvaros (24 gol). Son maçlarda en iyi formu Ferencvaros yakaladı: son 33 maçta 76 puan. Ligde şu ana kadar toplam 543 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Ferencvaros (45 puan), deplasman tablosunda ise Ferencvaros (31 puan).

Gol krallığında Andras Rado (Zalaegerszegi TE) 13 golle önde. Onu David Vanecek (11) ve Davide Lanzafame (11) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı