A Lyga 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Zalgiris (84 puan), 2. Kauno Zalgiris (63 puan), 3. Panevezys (62 puan).

A Lyga 2022

A Lyga
Tüm Ligler
Search
Litvanya
36. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
31. Hafta
32. Hafta
33. Hafta
34. Hafta
35. Hafta
36. Hafta
Takvim 2022
2026
2025
2024
2023
2022
2021
A Lyga maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
36266485 - 275884
2
36189955 - 371863
3
361881050 - 311962
4
361613762 - 323061
5
361781153 - 411259
6
3615101148 - 40855
7
3613111239 - 39050
8
366121833 - 54-2130
9
365121934 - 67-3327
10
36033312 - 103-913
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 18123339 - 132639
2 18121530 - 161437
3 18106241 - 162536
4 18104427 - 19834
5 1895429 - 20932
6 1886428 - 19930
7 1886422 - 16630
8 1837816 - 24-816
9 1837816 - 25-916
10 1801175 - 50-451
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 18143146 - 143245
2 18103527 - 18933
3 1883724 - 21327
4 1867521 - 16525
5 1867520 - 15525
6 1856721 - 21021
7 1855817 - 23-620
8 18351017 - 30-1314
9 18251118 - 42-2411
10 1802167 - 53-462
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Küme Düşme Play-off
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.62
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%41.76
76
X
%25.27
46
2
%32.97
60
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.00
91
Üst
%50.00
91
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%30.77
56
X
%39.56
72
2
%29.67
54
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%44.51
81
KG Yok
%55.49
101
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.82
47
2-3 Gol
%47.25
86
4-5 Gol
%23.08
42
6+ Gol
%3.85
7
Fikstür
1. Eleme Turu
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025
2024
2023
2022
2021
Şampiyonlar — Tümü
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
1999
1992
1991
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
11
3
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 8
Vilnius FK Zalgiris logosu
2014 2013 2011 2006 2004 2001 2000 1999
2 8
2006 2004 2003 2002 2001 2000 1998 1997
3 7
Vilnius FK Zalgiris logosu
2022 2021 2020 2016 2015 2014 2013
4 6
Suduva logosu Vilnius FK Zalgiris logosu
2019 2018 2017 2015 2014 2013
5 6
Suduva logosu Vilnius FK Zalgiris logosu
2019 2018 2017 2015 2014 2013
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 8
Vilnius FK Zalgiris logosu
2014 2013 2011 2006 2004 2001 2000 1999
2 8
2006 2004 2003 2002 2001 2000 1998 1997
3 7
Vilnius FK Zalgiris logosu
2022 2021 2020 2016 2015 2014 2013
4 6
Suduva logosu Vilnius FK Zalgiris logosu
2019 2018 2017 2015 2014 2013
5 6
Suduva logosu Vilnius FK Zalgiris logosu
2019 2018 2017 2015 2014 2013
6 6
Vilnius FK Zalgiris logosu Suduva logosu
2024 2022 2021 2019 2018 2017
7 6
Suduva logosu Vilnius FK Zalgiris logosu
2017 2015 2014 2013 2009 2008
8 5
2010 2009 2008 1998 1997
9 5
Vilnius FK Zalgiris logosu Suduva logosu
2022 2021 2019 2018 2017
10 5
Suduva logosu Vilnius FK Zalgiris logosu
2019 2018 2017 2015 2014
11 4
Vilnius FK Zalgiris logosu
2016 2015 2014 2013
12 4
Vilnius FK Zalgiris logosu
2016 2015 2014 2013
13 4
Vilnius FK Zalgiris logosu Suduva logosu
2024 2019 2018 2017
14 4
Vilnius FK Zalgiris logosu
2016 2015 2014 2006
15 4
1936 1933 1926 1925
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 27 18
Gol Kralları — Tümü
2025 27 18
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2026 81 41
2021-2025 59 38
2021-2026 51 29
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2021-2026 128
2021-2026 123
2021-2026 118
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2023-2023 2
2022-2025 2
2021-2026 2

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.62
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%41.76
76
X
%25.27
46
2
%32.97
60
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.00
91
Üst
%50.00
91
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%30.77
56
X
%39.56
72
2
%29.67
54
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%44.51
81
KG Yok
%55.49
101
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.82
47
2-3 Gol
%47.25
86
4-5 Gol
%23.08
42
6+ Gol
%3.85
7
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-1
%12.09
22
1-1
%11.54
21
0-1
%10.99
20
2-0
%8.79
16
0-0
%8.24
15
1-0
%6.59
12
2-2
%4.95
9
0-2
%3.85
7
0-3
%3.85
7
1-2
%3.85
7
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%27.47
50
2/2
%22.53
41
X/X
%15.93
29
X/1
%13.19
24
X/2
%10.44
19
2/X
%6.04
11
1/X
%3.30
6
2/1
%1.10
2
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Korner Korner
85 27 1.6 1 5.5
62 32 1.3 1 7.9
55 37 2.1 1 6.2
53 41 1.9 - 5.1
50 31 1.5 - 5.6
48 40 2.0 1 4.4
39 67 2.0 - 4.1
39 39 1.8 - 4.6
33 54 2.3 4 3.5
12 103 2.1 3 2.3
- 5 2.5 - 2.0

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

A Lyga 2022 Puan Durumu ve Sezon Özeti

A Lyga 2022 sezonunda zirvede Zalgiris bulunuyor: 36 maçta 84 puan. Attığı gol 85, yediği gol 27; averajı 58. Takipçileri Kauno Zalgiris (63 puan) ve Panevezys (62 puan). Sezon karnesi 26 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Zalgiris (85 gol), en az gol yiyen takımı Zalgiris (27 gol). Son maçlarda en iyi formu Zalgiris yakaladı: son 36 maçta 84 puan. Ligde şu ana kadar toplam 471 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Zalgiris (39 puan), deplasman tablosunda ise Zalgiris (45 puan).

Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Zalgiris. Konferans Ligi Eleme hattında Kauno Zalgiris, Panevezys. Küme Düşme Play-off hattında Dziugas, FK Jonava.

Gol krallığında Renan Oliveira (Vilnius FK Zalgiris) 14 golle önde. Onu Vilius Armanavicius (13) ve Richard Kule Mbombo (10) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı