YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Winter Cup 2016 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Group A): 1. Jelgava (7 puan), 2. Skonto Riga (6 puan), 3. Spartaks (2 puan).
Winter Cup 2016 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Group A): 1. Jelgava (7 puan), 2. Skonto Riga (6 puan), 3. Spartaks (2 puan).
|
|
2.60
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%65.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%70.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%65.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
2.60
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%65.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%70.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%65.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 4 | 1.2 | 1 | 8.0 | 3.2 | 2.8Mn € | 31.4 | 5.8 | 1.0 | |
| 9 | 8 | 2.4 | - | 9.4 | 4.6 | 15.6Mn € | 32.2 | 6.8 | 1.8 | |
| 7 | 10 | 2.4 | - | 6.0 | 2.8 | - | 29.0 | 6.4 | 0.8 | |
| 7 | - | 2.0 | 1 | 6.6 | 2.6 | 5.1Mn € | 28.8 | 5.0 | 1.2 | |
| 6 | 4 | 2.0 | 1 | 6.6 | 2.0 | 25B € | 30.8 | 4.8 | 0.8 | |
| 3 | 10 | 1.6 | - | 5.0 | 1.8 | 2.8Mn € | 27.4 | 4.2 | 1.4 | |
| 3 | 4 | 2.6 | 1 | 5.8 | 2.0 | 150B € | 31.6 | 4.8 | 0.4 | |
| 3 | 12 | 2.4 | - | 5.4 | 2.0 | 300B € | 28.8 | 1.8 | 0.2 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Winter Cup 2016 sezonunda Group A grubunun zirvesinde Jelgava bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 8, yediği gol 2; averajı 6. Takipçileri Skonto Riga (6 puan) ve Spartaks (2 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Jelgava (8 gol), en az gol yiyen takımı Jelgava (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Jelgava yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 16 gol kaydedildi.
Play-off hattında Jelgava, Skonto Riga. Sıralama Maçları hattında Spartaks, Metta.