1. MFL 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Shkendija (70 puan), 2. Sileks (67 puan), 3. Rabotnicki (56 puan).

1. MFL 24-25

1. MFL
Tüm Ligler
Search
Kuzey Makedonya
33. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
31. Hafta
32. Hafta
33. Hafta
Takvim 24/25
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
1. MFL maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
332010359 - 302970
2
331910457 - 193867
3
331511738 - 211756
4
331312841 - 37451
5
331291239 - 37245
6
331091426 - 38-1239
7
331081547 - 47038
8
337131325 - 33-834
9
33971741 - 56-1534
10
33961834 - 53-1933
11
331212936 - 34230
12
33572125 - 63-384
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 17124139 - 172240
2 17113322 - 91336
3 1797130 - 92134
4 1795322 - 16632
5 1776422 - 18427
6 1666413 - 12124
7 1765626 - 21523
8 1665514 - 15-123
9 1672720 - 23-323
10 1663724 - 23121
11 1646617 - 20-318
12 1635812 - 24-1214
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 16103327 - 101733
2 1686220 - 13730
3 1783622 - 17527
4 1656514 - 16-221
5 1648416 - 12420
6 1647519 - 21-219
7 1643921 - 26-515
8 17431013 - 26-1315
9 17341017 - 33-1613
10 1718811 - 18-711
11 17241114 - 30-1610
12 17221313 - 39-268
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.28
Korner
6.55
Sarı Kart
5.22
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%41.92
83
X
%30.81
61
2
%27.27
54
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%59.09
117
Üst
%40.40
80
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%31.82
63
X
%52.02
103
2
%16.16
32
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%43.43
86
KG Yok
%56.57
112
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%35.86
71
2-3 Gol
%39.39
78
4-5 Gol
%20.71
41
6+ Gol
%3.54
7
Fikstür
Final
Fikstür
1. MFL Skor Anketi
En Popüler İY Skorları
0-0 %57
1-0 %21
2-0 %9
En Popüler MS Skorları
0-0 %45
1-1 %12
1-2 %9
Son 30 günde 2983 kişi 129948 ankete katıldı.
Oy Ver

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026
2024-2025 Arvid Bregasi
2024-2025 Festim Ademi
2024-2025 Jeton Bekjiri
2024-2025 Saladin Mustafi
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026
2024-2025 Arvid Bregasi
2024-2025 Festim Ademi
2024-2025 Jeton Bekjiri
2024-2025 Saladin Mustafi
2023-2024
2022-2023
2021-2022 Goce Sedloski
2020-2021 Festim Ademi
2020-2021 Ernest Gjoka
2019-2020 Aleksandar Vasoski
2019-2020 Sasa Ilic
2018-2019 Festim Ademi
2017-2018 Festim Ademi
2016-2017 Sasa Ilic
2016-2017 Goce Sedloski
2015-2016 Goce Sedloski
2015-2016 Sasa Ilic
2014-2015 Sergey Andreev
2014-2015 Sasa Ilic
2013-2014 Igor Angelovski
2012-2013 Blagoja Milevski
2011-2012 Dobrinko Ilievski
2010-2011
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003 Gjoko Hadzievski
2001-2002 Gjoko Hadzievski
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995 Gjoko Hadzievski
1993-1994
1992-1993 Gjoko Hadzievski
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
12
5
4
3
2
2
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 6
FK Shkendija logosu FC Struga Trim Lum logosu
24/25 23/24 22/23 20/21 18/19 17/18
2 5
FK Shkendija logosu FK Vardar Üsküp logosu
20/21 18/19 17/18 12/13 11/12
3 5
FC Struga Trim Lum logosu FK Shkupi logosu FK Shkendija logosu
23/24 22/23 21/22 18/19 17/18
4 4
FC Struga Trim Lum logosu FK Shkendija logosu
23/24 22/23 18/19 17/18
5 4
FC Struga Trim Lum logosu FK Shkendija logosu
23/24 22/23 20/21 10/11
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 6
FK Shkendija logosu FC Struga Trim Lum logosu
24/25 23/24 22/23 20/21 18/19 17/18
2 5
FK Shkendija logosu FK Vardar Üsküp logosu
20/21 18/19 17/18 12/13 11/12
3 5
FC Struga Trim Lum logosu FK Shkupi logosu FK Shkendija logosu
23/24 22/23 21/22 18/19 17/18
4 4
FC Struga Trim Lum logosu FK Shkendija logosu
23/24 22/23 18/19 17/18
5 4
FC Struga Trim Lum logosu FK Shkendija logosu
23/24 22/23 20/21 10/11
6 4
FK Shkupi logosu FK Vardar Üsküp logosu
21/22 19/20 16/17 15/16
7 4
FK Shkendija logosu FC Struga Trim Lum logosu
24/25 22/23 20/21 18/19
8 4
FK Vardar Üsküp logosu
15/16 14/15 12/13 11/12
9 3
FK Vardar Üsküp logosu
15/16 14/15 12/13
10 3
FK Shkendija logosu
20/21 18/19 17/18
11 3
FK Shkendija logosu
20/21 18/19 17/18
12 3
FK Shkendija logosu
20/21 18/19 17/18
13 3
FK Vardar Üsküp logosu Rabotnicki logosu
16/17 15/16 13/14
14 3
FK Vardar Üsküp logosu
16/17 15/16 14/15
15 3
FK Shkendija logosu
20/21 18/19 17/18
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 19 7
24/25 25 8
Gol Kralları — Tümü
25/26 19 7
24/25 25 8
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2027 51 15
2024-2027 50 9
2024-2027 38 9
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2027 63
2023-2027 63
2023-2027 61
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2027 1
2025-2027 1
2024-2025 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.28
Korner
6.55
Sarı Kart
5.22
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%41.92
83
X
%30.81
61
2
%27.27
54
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%59.09
117
Üst
%40.40
80
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%31.82
63
X
%52.02
103
2
%16.16
32
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%43.43
86
KG Yok
%56.57
112
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%35.86
71
2-3 Gol
%39.39
78
4-5 Gol
%20.71
41
6+ Gol
%3.54
7
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-0
%15.66
31
1-0
%13.13
26
1-1
%12.12
24
0-1
%7.07
14
0-2
%6.57
13
2-1
%6.57
13
3-1
%6.06
12
2-0
%4.55
9
1-2
%4.04
8
0-3
%3.03
6
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%25.76
51
X/X
%23.23
46
X/1
%15.15
30
X/2
%13.64
27
2/2
%12.12
24
1/X
%4.55
9
2/X
%3.03
6
1/2
%1.52
3
2/1
%1.01
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%11.06
50
16-30
%13.05
59
31-45
%16.59
75
46-60
%12.83
58
61-75
%19.47
88
76-90
%24.34
110
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
56 30 2.7 4 10.7 4.4 52.3 4.3 108.0 57.3
54 19 2.0 - 9.4 4.1 38.4 3.3 80.2 41.9
44 47 2.8 5 9.0 3.7 45.5 3.8 107.5 57.3
41 37 2.1 1 8.1 3.5 38.6 4.1 95.2 55.8
38 56 2.2 4 7.8 3.5 39.4 3.0 81.3 40.6
36 19 2.4 4 9.9 3.3 45.5 4.6 93.2 51.9
35 21 2.1 - 7.9 3.8 46.1 3.4 109.4 48.9
31 55 2.7 1 7.4 2.9 38.6 2.9 88.4 41.7
30 37 1.8 - 6.8 3.1 40.0 3.0 97.3 46.4
25 45 2.4 3 6.1 2.3 36.6 2.4 101.4 50.3
22 30 2.5 1 7.7 3.0 40.3 3.7 77.8 41.8
20 38 2.3 6 5.4 2.2 37.0 2.7 93.1 43.0
2 - - - - - - - - -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

1. MFL 24-25 Puan Durumu ve Sezon Özeti

1. MFL 24-25 sezonunda zirvede Shkendija bulunuyor: 33 maçta 70 puan. Attığı gol 59, yediği gol 30; averajı 29. Takipçileri Sileks (67 puan) ve Rabotnicki (56 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 10 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Shkendija (59 gol), en az gol yiyen takımı Sileks (19 gol). Son maçlarda en iyi formu Shkendija yakaladı: son 33 maçta 70 puan. Ligde şu ana kadar toplam 468 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Shkendija (40 puan), deplasman tablosunda ise Sileks (33 puan).

Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Shkendija. Konferans Ligi Eleme hattında Sileks. Küme Düşme Play-off hattında KF Besa Doberdoll. Küme Düşme hattında KF Gostivari, Voska Sport.

Gol krallığında Besart Ibraimi (FK Shkendija) 8 golle önde. Onu Adi Alic (5) ve Remzifaik Selmani (4) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı