YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Federasyon Kupası 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Al Nasar (11 puan), 2. AI Jahra (11 puan), 3. Kazma (11 puan).
Federasyon Kupası 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Al Nasar (11 puan), 2. AI Jahra (11 puan), 3. Kazma (11 puan).
Kuveyt
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 5 | 4 | 11 | |||
2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 21 - 15 | 6 | 11 | |||
3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 19 - 14 | 5 | 11 | |||
4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 - 10 | 6 | 8 | |||
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 - 14 | -2 | 3 | |||
6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 14 - 23 | -9 | 3 | |||
7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 - 21 | -10 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 28 - 27 | 1 | 10 | |||
2 | 6 | 2 | 4 | 0 | 36 - 31 | 5 | 10 | |||
3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 - 20 | 0 | 9 | |||
4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 - 16 | 0 | 9 | |||
5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 23 - 20 | 3 | 8 | |||
6 | 6 | 0 | 4 | 2 | 25 - 26 | -1 | 6 | |||
7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 - 19 | -7 | 6 | |||
8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 26 - 27 | -1 | 4 |
|
|
3.52
|
|
|
0.00
|
|
|
0.88
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%45.24
|
|
|
|
%54.76
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%95.24
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%11.90
|
|
|
|
%38.10
|
|
|
|
%30.95
|
|
|
|
%19.05
|
|
| 2021-2022 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 |
| 2021-2022 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2009-2010 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1977-1978 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 |
| 5 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 5 |
|
18/19
12/13
10/11
08/09
07/08
|
|
| 2 | 1 |
|
17/18
|
|
|
3.52
|
|
|
0.00
|
|
|
0.88
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%45.24
|
|
|
|
%54.76
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%95.24
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%66.67
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%11.90
|
|
|
|
%38.10
|
|
|
|
%30.95
|
|
|
|
%19.05
|
|
|
|
%19.05
|
|
|
|
%9.52
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%2.38
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%30.95
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%4.76
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 11 | 0.7 | - | 0.5 | 0.5 | - | 1.5 | - | |
| 15 | 9 | 1.5 | - | - | - | - | 0.5 | - | |
| 13 | 14 | 1.0 | - | 3.0 | 1.8 | - | 3.0 | - | |
| 12 | 8 | 1.4 | - | 5.6 | 3.0 | 11.8 | 4.2 | 0.8 | |
| 12 | 10 | 0.5 | - | 1.2 | 0.2 | 7.3 | 2.0 | 0.3 | |
| 12 | 11 | 1.2 | 1 | - | - | - | 0.7 | - | |
| 12 | 7 | 1.2 | 1 | 4.8 | 2.3 | 16.8 | 1.5 | 0.8 | |
| 12 | 6 | - | 1 | - | - | - | 2.0 | - | |
| 11 | 14 | 1.8 | - | - | - | - | 2.5 | - | |
| 8 | 15 | 0.4 | 1 | 1.4 | 1.0 | - | 0.8 | 0.4 | |
| 7 | 12 | 0.8 | - | 1.0 | 0.3 | 9.2 | 1.5 | 0.7 | |
| 6 | 5 | 0.6 | - | 2.2 | 0.6 | 8.2 | 1.8 | 0.6 | |
| 5 | 3 | 1.4 | 2 | - | - | - | 1.8 | - | |
| 5 | 8 | 0.8 | 1 | - | - | - | 2.8 | - | |
| 3 | 15 | 0.8 | 1 | - | - | - | 1.4 | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Federasyon Kupası 19-20 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Al Nasar bulunuyor: 5 maçta 11 puan. Attığı gol 9, yediği gol 5; averajı 4. Takipçileri AI Jahra (11 puan) ve Kazma (11 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 7 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı AI Jahra (21 gol), en az gol yiyen takımı Al Nasar (5 gol). Son maçlarda en iyi formu Al Nasar yakaladı: son 5 maçta 11 puan. Ligde şu ana kadar toplam 102 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra AI Jahra (8 puan), deplasman tablosunda ise Al Qadisiya (3 puan).
Play-off hattında Al Nasar, AI Jahra.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.