YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Liga Femenina 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. America de Cali Sa (K) (41 puan), 2. Independiente Santa Fe (K) (41 puan), 3. Asociacion Deportivo Cali (K) (37 puan).
Liga Femenina 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. America de Cali Sa (K) (41 puan), 2. Independiente Santa Fe (K) (41 puan), 3. Asociacion Deportivo Cali (K) (37 puan).
Kolombiya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 16 | 13 | 2 | 1 | 40 - 8 | 32 | 41 | |||
|
2
| 16 | 13 | 2 | 1 | 40 - 8 | 32 | 41 | |||
|
3
| 16 | 12 | 1 | 3 | 38 - 12 | 26 | 37 | |||
|
4
| 16 | 9 | 3 | 4 | 22 - 15 | 7 | 30 | |||
|
5
| 16 | 8 | 2 | 6 | 16 - 12 | 4 | 26 | |||
|
6
| 16 | 7 | 3 | 6 | 18 - 16 | 2 | 24 | |||
|
7
| 16 | 7 | 2 | 7 | 20 - 17 | 3 | 23 | |||
|
8
| 16 | 6 | 3 | 7 | 20 - 21 | -1 | 21 | |||
|
9
| 16 | 5 | 6 | 5 | 18 - 20 | -2 | 21 | |||
|
10
| 16 | 5 | 6 | 5 | 19 - 22 | -3 | 21 | |||
|
11
| 16 | 5 | 4 | 7 | 16 - 24 | -8 | 19 | |||
|
12
| 16 | 4 | 4 | 8 | 20 - 24 | -4 | 16 | |||
|
13
| 16 | 5 | 1 | 10 | 15 - 25 | -10 | 16 | |||
|
14
| 16 | 3 | 4 | 9 | 9 - 21 | -12 | 13 | |||
|
15
| 16 | 4 | 1 | 11 | 15 - 32 | -17 | 13 | |||
|
16
| 16 | 2 | 4 | 10 | 11 - 42 | -31 | 10 | |||
|
17
| 16 | 1 | 6 | 9 | 9 - 27 | -18 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 23 - 5 | 18 | 21 | |||
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 22 - 4 | 18 | 19 | |||
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 - 6 | 11 | 19 | |||
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 16 - 9 | 7 | 15 | |||
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 - 8 | 3 | 13 | |||
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 - 13 | -1 | 13 | |||
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 - 8 | 4 | 12 | |||
| 8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 - 5 | 3 | 12 | |||
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 - 10 | 2 | 11 | |||
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 - 7 | 0 | 11 | |||
| 11 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 - 9 | -2 | 10 | |||
| 12 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 9 | -1 | 9 | |||
| 13 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 - 11 | -2 | 9 | |||
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7 - 14 | -7 | 9 | |||
| 15 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 - 8 | -2 | 8 | |||
| 16 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13 - 16 | -3 | 7 | |||
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 - 10 | -6 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 23 - 2 | 21 | 22 | |||
| 2 | 8 | 7 | 1 | 0 | 18 - 4 | 14 | 22 | |||
| 3 | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 - 7 | 4 | 17 | |||
| 4 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 - 7 | 8 | 16 | |||
| 5 | 8 | 5 | 0 | 3 | 9 - 5 | 4 | 15 | |||
| 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 10 - 7 | 3 | 15 | |||
| 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 - 5 | 2 | 14 | |||
| 8 | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 - 17 | -6 | 9 | |||
| 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 - 12 | -6 | 9 | |||
| 10 | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 - 8 | -4 | 8 | |||
| 11 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 - 11 | -7 | 6 | |||
| 12 | 8 | 2 | 0 | 6 | 8 - 16 | -8 | 6 | |||
| 13 | 8 | 1 | 2 | 5 | 8 - 14 | -6 | 5 | |||
| 14 | 8 | 1 | 2 | 5 | 3 - 13 | -10 | 5 | |||
| 15 | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 - 21 | -15 | 4 | |||
| 16 | 8 | 0 | 3 | 5 | 5 - 17 | -12 | 3 | |||
| 17 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4 - 28 | -24 | 1 |
|
|
2.55
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%21.33
|
|
|
|
%35.33
|
|
|
|
%52.67
|
|
|
|
%47.33
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%44.67
|
|
|
|
%55.33
|
|
|
|
%27.33
|
|
|
|
%48.00
|
|
|
|
%18.67
|
|
|
|
%6.00
|
|
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2 | |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 2 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 3 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 4 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 5 | 2 |
|
2025
2024
|
| 1 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 2 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 3 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 4 | 3 |
|
2025
2024
2023
|
|
| 5 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 6 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 7 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 8 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 9 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 10 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 11 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 12 | 2 |
|
2023
2021
|
|
| 13 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 14 | 2 |
|
2025
2024
|
|
| 15 | 2 |
|
2025
2024
|
| 2025-2026 | 36 | 11 | |
| 2025-2026 | 30 | 10 | |
| 2025-2026 | 30 | 10 |
| 2024-2026 | 53 | |
| 2024-2026 | 50 | |
| 2024-2026 | 50 |
| 2026-2026 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2025-2026 | 1 |
|
|
2.55
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%21.33
|
|
|
|
%35.33
|
|
|
|
%52.67
|
|
|
|
%47.33
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%44.67
|
|
|
|
%55.33
|
|
|
|
%27.33
|
|
|
|
%48.00
|
|
|
|
%18.67
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%11.33
|
|
|
|
%10.67
|
|
|
|
%8.67
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%7.33
|
|
|
|
%7.33
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.67
|
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%35.33
|
|
|
|
%21.33
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 13 | 1.5 | 1 | 1.1 | 0.8 | 10.0 | 3.9 | 0.5 | |
| 52 | 10 | 0.8 | - | 1.0 | 0.5 | - | 2.4 | 0.2 | |
| 46 | 20 | 1.8 | - | 1.3 | 0.6 | 7.2 | 4.5 | 0.4 | |
| 22 | 23 | 1.6 | 1 | 0.8 | 0.4 | 7.9 | 2.4 | 0.3 | |
| 22 | 16 | 1.3 | - | 0.3 | 0.1 | 3.1 | 1.8 | 0.2 | |
| 20 | 31 | 1.1 | - | 0.2 | 0.1 | - | 2.2 | 0.1 | |
| 20 | 24 | 0.8 | - | - | - | - | 0.5 | - | |
| 19 | 18 | 1.4 | - | 0.2 | 0.1 | 2.3 | 3.4 | 0.1 | |
| 19 | 22 | 0.9 | - | - | - | - | 1.2 | - | |
| 18 | 20 | 1.0 | - | 0.1 | 0.1 | 2.5 | 1.1 | 0.1 | |
| 18 | 15 | 0.9 | - | 0.8 | 0.4 | 5.8 | 1.7 | 0.3 | |
| 16 | 24 | 1.2 | - | - | - | - | 3.2 | - | |
| 15 | 25 | 1.4 | 1 | - | - | - | 1.9 | - | |
| 15 | 32 | 0.9 | - | - | - | - | 1.9 | - | |
| 11 | 42 | 0.1 | - | - | - | - | 0.1 | - | |
| 9 | 27 | 0.6 | - | - | - | - | 0.8 | - | |
| 9 | 21 | 0.8 | - | 0.2 | 0.1 | 2.2 | 1.0 | 0.5 |
Liga Femenina 2022 sezonunda zirvede America de Cali Sa (K) bulunuyor: 16 maçta 41 puan. Attığı gol 40, yediği gol 8; averajı 32. Takipçileri Independiente Santa Fe (K) (41 puan) ve Asociacion Deportivo Cali (K) (37 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 17 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı America de Cali Sa (K) (40 gol), en az gol yiyen takımı America de Cali Sa (K) (8 gol). Son maçlarda en iyi formu America de Cali Sa (K) yakaladı: son 16 maçta 41 puan. Ligde şu ana kadar toplam 346 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Asociacion Deportivo Cali (K) (21 puan), deplasman tablosunda ise America de Cali Sa (K) (22 puan).
Play-off hattında America de Cali Sa (K), Independiente Santa Fe (K), Asociacion Deportivo Cali (K), Independ. Medellin (K), Millonarios FC (K), Csdc de Pereira (K), Cdp Junior FC (K), Llaneros FC (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.