YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Arnett Gardens (55 puan), 2. Cavalier (52 puan), 3. Mount Pleasant (46 puan).
Premier Lig 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Arnett Gardens (55 puan), 2. Cavalier (52 puan), 3. Mount Pleasant (46 puan).
Jamaika
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 16 | 7 | 3 | 48 - 21 | 27 | 55 | |||
|
2
| 26 | 16 | 4 | 6 | 47 - 22 | 25 | 52 | |||
|
3
| 26 | 12 | 10 | 4 | 48 - 19 | 29 | 46 | |||
|
4
| 26 | 12 | 8 | 6 | 34 - 21 | 13 | 44 | |||
|
5
| 26 | 11 | 9 | 6 | 27 - 15 | 12 | 42 | |||
|
6
| 26 | 12 | 6 | 8 | 27 - 19 | 8 | 42 | |||
|
7
| 26 | 12 | 5 | 9 | 44 - 31 | 13 | 41 | |||
|
8
| 26 | 9 | 13 | 4 | 29 - 17 | 12 | 40 | |||
|
9
| 26 | 8 | 6 | 12 | 37 - 48 | -11 | 30 | |||
|
10
| 26 | 5 | 11 | 10 | 22 - 40 | -18 | 26 | |||
|
11
| 26 | 5 | 7 | 14 | 29 - 42 | -13 | 22 | |||
|
12
| 26 | 3 | 12 | 11 | 15 - 32 | -17 | 21 | |||
|
13
| 26 | 1 | 10 | 15 | 23 - 55 | -32 | 13 | |||
|
14
| 26 | 3 | 6 | 17 | 14 - 62 | -48 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 4 | 1 | 22 - 9 | 13 | 28 | |||
| 2 | 13 | 7 | 5 | 1 | 25 - 7 | 18 | 26 | |||
| 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 - 10 | 14 | 25 | |||
| 4 | 13 | 6 | 5 | 2 | 15 - 6 | 9 | 23 | |||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 12 - 9 | 3 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 26 - 19 | 7 | 20 | |||
| 7 | 13 | 5 | 5 | 3 | 16 - 12 | 4 | 20 | |||
| 8 | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 - 9 | 4 | 17 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 - 28 | -10 | 17 | |||
| 10 | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 - 20 | -5 | 14 | |||
| 11 | 13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 14 | -1 | 13 | |||
| 12 | 13 | 1 | 6 | 6 | 4 - 19 | -15 | 9 | |||
| 13 | 13 | 2 | 1 | 10 | 6 - 32 | -26 | 7 | |||
| 14 | 13 | 0 | 6 | 7 | 14 - 27 | -13 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 - 12 | 14 | 27 | |||
| 2 | 13 | 8 | 3 | 2 | 23 - 12 | 11 | 27 | |||
| 3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 18 - 9 | 9 | 24 | |||
| 4 | 13 | 6 | 5 | 2 | 16 - 8 | 8 | 23 | |||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 - 12 | 6 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 15 - 10 | 5 | 21 | |||
| 7 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 - 12 | 11 | 20 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 12 - 9 | 3 | 19 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 - 20 | -1 | 13 | |||
| 10 | 13 | 2 | 6 | 5 | 11 - 13 | -2 | 12 | |||
| 11 | 13 | 2 | 6 | 5 | 7 - 20 | -13 | 12 | |||
| 12 | 13 | 2 | 3 | 8 | 16 - 28 | -12 | 9 | |||
| 13 | 13 | 1 | 5 | 7 | 8 - 30 | -22 | 8 | |||
| 14 | 13 | 1 | 4 | 8 | 9 - 28 | -19 | 7 |
|
|
2.45
|
|
|
0.00
|
|
|
1.16
|
|
|
%34.90
|
|
|
|
%30.73
|
|
|
|
%34.38
|
|
|
|
%55.21
|
|
|
|
%44.79
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%42.71
|
|
|
|
%57.29
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%38.54
|
|
|
|
%19.27
|
|
|
|
%6.77
|
|
| 2025-2026 |
| 2025-2026 |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
24/25
23/24
20/21
|
|
| 2 | 3 |
|
24/25
23/24
20/21
|
|
| 3 | 3 |
|
25/26
18/19
17/18
|
|
| 4 | 2 |
|
24/25
23/24
|
|
| 5 | 2 |
|
24/25
23/24
|
| 1 | 3 |
|
24/25
23/24
20/21
|
|
| 2 | 3 |
|
24/25
23/24
20/21
|
|
| 3 | 3 |
|
25/26
18/19
17/18
|
|
| 4 | 2 |
|
24/25
23/24
|
|
| 5 | 2 |
|
24/25
23/24
|
|
| 6 | 2 |
|
22/23
17/18
|
|
| 7 | 2 |
|
25/26
18/19
|
|
| 8 | 2 |
|
18/19
17/18
|
|
| 9 | 2 |
|
23/24
20/21
|
|
| 10 | 2 |
|
22/23
20/21
|
|
| 11 | 2 |
|
21/22
18/19
|
|
| 12 | 2 |
|
18/19
17/18
|
|
| 13 | 2 |
|
24/25
23/24
|
|
| 14 | 1 |
|
21/22
|
|
| 15 | 1 |
|
15/16
|
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 2 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 3 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 3 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 2 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 2 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 2 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 3 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 2 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 2 | 0 | |
| 25/26 | 3 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 3 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 0 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 | |
| 25/26 | 1 | 0 |
| 2023-2026 | 25 | 7 | |
| 2023-2026 | 38 | 7 | |
| 2023-2025 | 30 | 7 |
| 2023-2025 | 43 | |
| 2023-2026 | 42 | |
| 2023-2025 | 40 |
| 2023-2026 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
2.45
|
|
|
0.00
|
|
|
1.16
|
|
|
%34.90
|
|
|
|
%30.73
|
|
|
|
%34.38
|
|
|
|
%55.21
|
|
|
|
%44.79
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%42.71
|
|
|
|
%57.29
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%38.54
|
|
|
|
%19.27
|
|
|
|
%6.77
|
|
|
|
%14.58
|
|
|
|
%10.94
|
|
|
|
%10.42
|
|
|
|
%9.90
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.73
|
|
|
|
%5.73
|
|
|
|
%4.69
|
|
|
|
%3.65
|
|
|
|
%3.65
|
|
|
|
%34.90
|
|
|
|
%34.38
|
|
|
|
%30.73
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 24 | 1.3 | 2 | - | - | - | 2.7 | - | |
| 52 | 26 | 1.6 | 2 | - | - | - | 3.8 | - | |
| 51 | 24 | 1.5 | 1 | - | - | - | 4.7 | - | |
| 45 | 35 | 1.4 | 1 | - | - | - | 3.5 | - | |
| 38 | 28 | 1.9 | 2 | 0.6 | 0.2 | 1.5 | 3.5 | 0.2 | |
| 37 | 48 | 1.7 | 3 | - | - | - | 3.2 | - | |
| 30 | 19 | 1.2 | 2 | - | - | - | 2.0 | - | |
| 29 | 17 | 0.9 | - | - | - | - | 2.5 | - | |
| 29 | 42 | 1.1 | - | - | - | - | 3.1 | - | |
| 27 | 19 | 0.9 | - | 0.5 | 0.2 | 2.0 | 2.3 | 0.1 | |
| 23 | 55 | 0.8 | - | - | - | - | 0.6 | - | |
| 22 | 40 | 0.6 | 1 | - | - | - | 1.1 | - | |
| 15 | 32 | 0.7 | 1 | - | - | - | 1.5 | - | |
| 14 | 59 | 0.8 | - | - | - | - | 1.4 | - |
Premier Lig 22-23 sezonunda zirvede Arnett Gardens bulunuyor: 26 maçta 55 puan. Attığı gol 48, yediği gol 21; averajı 27. Takipçileri Cavalier (52 puan) ve Mount Pleasant (46 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Arnett Gardens (48 gol), en az gol yiyen takımı Humble Lions (15 gol). Son maçlarda en iyi formu Arnett Gardens yakaladı: son 26 maçta 55 puan. Ligde şu ana kadar toplam 444 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Arnett Gardens (28 puan), deplasman tablosunda ise Arnett Gardens (27 puan).
Play-off hattında Arnett Gardens, Cavalier. Eleme Playoffları hattında Mount Pleasant, Harbour View, Humble Lions, Waterhouse. Küme Düşme hattında Faulkland SC, Chapelton Maroons FC.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.