League Cup A, Kadınlar 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Thor/KA (K) (12 puan), 2. Valur (K) (12 puan), 3. Throttur Reykjavik (K) (10 puan).

League Cup A, Kadınlar 2025

League Cup A, Kadınlar
Tüm Ligler
Search
İzlanda
1. Hafta
1. Hafta
Takvim 2025
2026
2025
2024
2023
2022
2021
League Cup A, Kadınlar maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup 1
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup 1
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
540122 - 31912
2
540116 - 31312
3
531119 - 41510
4
51134 - 14-104
5
51043 - 18-153
6
51043 - 25-223
Play-off
İç Saha — Grup 1
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1330016 - 1159
2330015 - 1149
321103 - 214
421012 - 203
521012 - 9-73
631022 - 12-103
Deplasman — Grup 1
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1321017 - 2157
221016 - 243
321011 - 2-13
420021 - 6-50
530031 - 12-110
630031 - 16-150
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
İç Saha — Grup 2
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122007 - 166
221106 - 154
321106 - 154
431114 - 5-14
531023 - 6-33
630031 - 12-110
Deplasman — Grup 2
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1330013 - 2119
221104 - 134
331113 - 4-14
431025 - 6-13
520111 - 6-51
620020 - 8-80
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.94
Korner
2.84
Sarı Kart
0.61
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%51.61
16
X
%16.13
5
2
%32.26
10
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%38.71
12
Üst
%61.29
19
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%25.81
8
X
%64.52
20
2
%9.68
3
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%45.16
14
KG Yok
%54.84
17
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%9.68
3
2-3 Gol
%45.16
14
4-5 Gol
%19.35
6
6+ Gol
%25.81
8
Fikstür
1. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2024
Şampiyonlar — Tümü
2024
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 1
Valur (K) logosu
2024
2 1
Valur (K) logosu
2024
3 1
Valur (K) logosu
2024
4 1
Valur (K) logosu
2024
5 1
Valur (K) logosu
2024
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 1
Valur (K) logosu
2024
2 1
Valur (K) logosu
2024
3 1
Valur (K) logosu
2024
4 1
Valur (K) logosu
2024
5 1
Valur (K) logosu
2024
6 1
Valur (K) logosu
2024
7 1
Valur (K) logosu
2024
8 1
Valur (K) logosu
2024
9 1
Valur (K) logosu
2024
10 1
Valur (K) logosu
2024
11 1
Valur (K) logosu
2024
12 1
Valur (K) logosu
2024
13 1
Valur (K) logosu
2024
14 1
Valur (K) logosu
2024
15 1
Valur (K) logosu
2024
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2025 4 0
2025-2025 4 0
2024-2025 6 0
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2024-2025 12
2024-2025 12
2024-2025 11
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 0
2025-2025 0
2024-2025 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.94
Korner
2.84
Sarı Kart
0.61
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%51.61
16
X
%16.13
5
2
%32.26
10
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%38.71
12
Üst
%61.29
19
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%25.81
8
X
%64.52
20
2
%9.68
3
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%45.16
14
KG Yok
%54.84
17
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%9.68
3
2-3 Gol
%45.16
14
4-5 Gol
%19.35
6
6+ Gol
%25.81
8
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%16.13
5
2-0
%9.68
3
1-0
%6.45
2
2-1
%6.45
2
4-1
%6.45
2
5-0
%6.45
2
5-1
%6.45
2
0-1
%3.23
1
0-2
%3.23
1
0-3
%3.23
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%29.03
9
X/2
%25.81
8
1/1
%22.58
7
X/X
%9.68
3
2/2
%6.45
2
1/X
%3.23
1
2/X
%3.23
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%8.20
10
16-30
%7.38
9
31-45
%3.28
4
46-60
%4.10
5
61-75
%5.74
7
76-90
%9.02
11
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
26 5 0.3 - 6.1 3.4 17.7 2.0 25.9 17.1
24 8 0.1 - 2.4 0.6 15.9 1.4 33.7 32.4
19 4 0.4 - 1.2 0.8 20.8 1.8 51.4 30.4
17 5 0.7 1 5.7 2.5 25.7 3.3 47.7 35.7
12 8 - - 4.3 2.2 19.7 2.0 15.2 8.7
8 6 0.2 - 2.6 1.4 12.6 0.8 18.4 13.2
4 7 0.2 - 2.2 1.2 9.3 1.0 19.0 8.0
4 5 1.0 - 2.8 2.0 21.5 1.5 14.2 7.0
3 18 - - 1.2 0.4 15.6 0.8 39.0 25.6
2 13 0.2 - 3.5 1.5 22.3 1.2 55.8 26.2
2 23 - - - - - - - -
1 20 - - 0.6 0.2 7.2 - 9.0 3.8

Fikstür