YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Besta deild, Kadınlar 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Besta deild, Women 2024): 1. Valur (K) (49 puan), 2. Breidablik (K) (48 puan), 3. Thor/KA (K) (30 puan).
Besta deild, Kadınlar 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Besta deild, Women 2024): 1. Valur (K) (49 puan), 2. Breidablik (K) (48 puan), 3. Thor/KA (K) (30 puan).
İzlanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | 16 | 1 | 1 | 48 - 16 | 32 | 49 | |||
2 | 18 | 16 | 0 | 2 | 46 - 9 | 37 | 48 | |||
3 | 18 | 9 | 3 | 6 | 40 - 28 | 12 | 30 | |||
4 | 18 | 8 | 5 | 5 | 28 - 29 | -1 | 29 | |||
5 | 18 | 8 | 1 | 9 | 30 - 36 | -6 | 25 | |||
6 | 18 | 7 | 2 | 9 | 23 - 27 | -4 | 23 | |||
7 | 18 | 6 | 3 | 9 | 22 - 34 | -12 | 21 | |||
8 | 18 | 3 | 4 | 11 | 20 - 41 | -21 | 13 | |||
9 | 18 | 2 | 4 | 12 | 17 - 34 | -17 | 10 | |||
10 | 18 | 3 | 1 | 14 | 16 - 36 | -20 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 28 - 4 | 24 | 27 | |||
| 2 | 9 | 9 | 0 | 0 | 26 - 6 | 20 | 27 | |||
| 3 | 9 | 5 | 0 | 4 | 17 - 16 | 1 | 15 | |||
| 4 | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 - 13 | 3 | 14 | |||
| 5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 - 12 | 5 | 13 | |||
| 6 | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 - 18 | -4 | 13 | |||
| 7 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 - 16 | -5 | 10 | |||
| 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 - 16 | -4 | 9 | |||
| 9 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 - 13 | -3 | 7 | |||
| 10 | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 - 16 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 - 10 | 12 | 22 | |||
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 - 5 | 13 | 21 | |||
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 23 - 16 | 7 | 17 | |||
| 4 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 - 16 | -4 | 15 | |||
| 5 | 9 | 4 | 0 | 5 | 16 - 18 | -2 | 12 | |||
| 6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 - 18 | -7 | 11 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 - 11 | -5 | 8 | |||
| 8 | 9 | 2 | 0 | 7 | 10 - 28 | -18 | 6 | |||
| 9 | 9 | 1 | 1 | 7 | 7 - 20 | -13 | 4 | |||
| 10 | 9 | 0 | 1 | 8 | 5 - 18 | -13 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | 20 | 1 | 2 | 64 - 13 | 51 | 61 | |||
2 | 23 | 19 | 3 | 1 | 54 - 18 | 36 | 60 | |||
3 | 23 | 10 | 6 | 7 | 34 - 36 | -2 | 36 | |||
4 | 23 | 10 | 4 | 9 | 42 - 36 | 6 | 34 | |||
5 | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 - 33 | -4 | 29 | |||
6 | 23 | 8 | 1 | 14 | 32 - 49 | -17 | 25 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 12 | 0 | 0 | 42 - 7 | 35 | 36 | |||
| 2 | 12 | 10 | 2 | 0 | 29 - 7 | 22 | 32 | |||
| 3 | 12 | 5 | 1 | 6 | 18 - 14 | 4 | 16 | |||
| 4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 - 20 | -2 | 16 | |||
| 5 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 - 16 | 2 | 15 | |||
| 6 | 11 | 4 | 1 | 6 | 14 - 24 | -10 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 25 - 11 | 14 | 28 | |||
| 2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 - 6 | 16 | 25 | |||
| 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 - 20 | -4 | 21 | |||
| 4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 24 - 22 | 2 | 18 | |||
| 5 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11 - 13 | -2 | 13 | |||
| 6 | 12 | 4 | 0 | 8 | 18 - 25 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | 7 | 4 | 10 | 29 - 41 | -12 | 25 | |||
2 | 21 | 5 | 4 | 12 | 26 - 44 | -18 | 19 | |||
3 | 21 | 4 | 2 | 15 | 25 - 43 | -18 | 14 | |||
4 | 21 | 3 | 4 | 14 | 20 - 42 | -22 | 13 |
| 6 | 2 | |
| 2 | 1 | |
| 1 | 0 | |
| 17 | 0 | |
| 9 | 0 |
|
|
3.16
|
|
|
4.71
|
|
|
2.15
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%16.52
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%37.39
|
|
|
|
%62.61
|
|
|
|
%35.65
|
|
|
|
%32.17
|
|
|
|
%32.17
|
|
|
|
%53.04
|
|
|
|
%46.96
|
|
|
|
%24.35
|
|
|
|
%38.26
|
|
|
|
%22.61
|
|
|
|
%14.78
|
|
| 2025 | 21 | 8 |
| 2025 | 21 | 8 |
| 2024-2026 | 33 | 11 | |
| 2025-2026 | 25 | 10 | |
| 2025-2026 | 22 | 9 |
| 2024-2026 | 53 | |
| 2024-2026 | 43 | |
| 2024-2026 | 42 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
3.16
|
|
|
4.71
|
|
|
2.15
|
|
|
%43.48
|
|
|
|
%16.52
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%37.39
|
|
|
|
%62.61
|
|
|
|
%35.65
|
|
|
|
%32.17
|
|
|
|
%32.17
|
|
|
|
%53.04
|
|
|
|
%46.96
|
|
|
|
%24.35
|
|
|
|
%38.26
|
|
|
|
%22.61
|
|
|
|
%14.78
|
|
|
|
%9.57
|
|
|
|
%9.57
|
|
|
|
%8.70
|
|
|
|
%6.96
|
|
|
|
%6.09
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%4.35
|
|
|
|
%26.96
|
|
|
|
%25.22
|
|
|
|
%13.04
|
|
|
|
%11.30
|
|
|
|
%7.83
|
|
|
|
%5.22
|
|
|
|
%3.48
|
|
|
|
%3.48
|
|
|
|
%3.48
|
|
|
|
%1.93
|
7
|
|
|
%1.93
|
7
|
|
|
%2.75
|
10
|
|
|
%1.38
|
5
|
|
|
%1.38
|
5
|
|
|
%0.55
|
2
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 68 | 15 | 0.6 | - | 11.3 | 5.4 | 47.8 | 6.3 | 93.1 | 60.8 | |
| 56 | 18 | 0.9 | - | 11.2 | 6.3 | 51.6 | 6.0 | 116.2 | 79.7 | |
| 42 | 36 | 1.0 | 1 | 9.4 | 5.0 | 45.5 | 4.7 | 85.8 | 47.9 | |
| 34 | 36 | 1.0 | - | 9.1 | 4.7 | 48.6 | 5.1 | 105.4 | 64.5 | |
| 32 | 49 | 1.5 | 2 | 8.9 | 4.6 | 46.7 | 5.1 | 96.7 | 54.4 | |
| 31 | 37 | 0.9 | 2 | 8.8 | 4.6 | 46.6 | 4.7 | 106.0 | 58.5 | |
| 29 | 41 | 0.9 | - | 8.8 | 5.3 | 46.0 | 4.9 | 90.7 | 51.9 | |
| 26 | 44 | 0.8 | - | 8.2 | 4.7 | 38.0 | 4.0 | 73.9 | 37.7 | |
| 25 | 43 | 0.8 | - | 8.0 | 4.0 | 44.6 | 6.0 | 81.7 | 45.9 | |
| 20 | 44 | 1.6 | - | 5.4 | 2.9 | 40.5 | 3.3 | 92.6 | 47.6 |
Besta deild, Kadınlar 2024 sezonunda Besta deild, Women 2024 grubunun zirvesinde Valur (K) bulunuyor: 18 maçta 49 puan. Attığı gol 48, yediği gol 16; averajı 32. Takipçileri Breidablik (K) (48 puan) ve Thor/KA (K) (30 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Valur (K) (48 gol), en az gol yiyen takımı Breidablik (K) (9 gol). Son maçlarda en iyi formu Valur (K) yakaladı: son 18 maçta 49 puan. Ligde şu ana kadar toplam 290 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Breidablik (K) (27 puan), deplasman tablosunda ise Valur (K) (22 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Valur (K), Breidablik (K), Thor/KA (K), Vikingur Reykjavik (K), FH Hafnarfjordur (K), Throttur Reykjavik (K). Küme Düşme Turu hattında Valur (K), Breidablik (K), Thor/KA (K), Vikingur Reykjavik (K).
Gol krallığında Shaina Ashouri (Víkingur Reykjavik (K)) 2 golle önde. Onu Linda Boama (1) izliyor.