YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Besta deild, Kadınlar 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Besta deild, Women 2025): 1. Breidablik (K) (49 puan), 2. FH Hafnarfjordur (K) (38 puan), 3. Throttur Reykjavik (K) (36 puan).
Besta deild, Kadınlar 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Besta deild, Women 2025): 1. Breidablik (K) (49 puan), 2. FH Hafnarfjordur (K) (38 puan), 3. Throttur Reykjavik (K) (36 puan).
İzlanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | 16 | 1 | 1 | 77 - 15 | 62 | 49 | |||
2 | 18 | 12 | 2 | 4 | 44 - 21 | 23 | 38 | |||
3 | 18 | 11 | 3 | 4 | 34 - 22 | 12 | 36 | |||
4 | 18 | 8 | 3 | 7 | 30 - 27 | 3 | 27 | |||
5 | 18 | 8 | 1 | 9 | 40 - 39 | 1 | 25 | |||
6 | 18 | 8 | 1 | 9 | 31 - 36 | -5 | 25 | |||
7 | 18 | 7 | 0 | 11 | 31 - 41 | -10 | 21 | |||
8 | 18 | 7 | 0 | 11 | 24 - 43 | -19 | 21 | |||
9 | 18 | 5 | 2 | 11 | 22 - 44 | -22 | 17 | |||
10 | 18 | 1 | 1 | 16 | 11 - 56 | -45 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 46 - 6 | 40 | 27 | |||
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 25 - 12 | 13 | 21 | |||
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 - 11 | 9 | 20 | |||
| 4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 - 13 | 5 | 19 | |||
| 5 | 9 | 4 | 2 | 3 | 18 - 14 | 4 | 14 | |||
| 6 | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 - 12 | 1 | 12 | |||
| 7 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 - 20 | -8 | 12 | |||
| 8 | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 - 19 | -9 | 11 | |||
| 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 - 22 | -7 | 9 | |||
| 10 | 9 | 1 | 0 | 8 | 7 - 31 | -24 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 31 - 9 | 22 | 22 | |||
| 2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 - 9 | 10 | 17 | |||
| 3 | 9 | 5 | 1 | 3 | 25 - 17 | 8 | 16 | |||
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 14 - 11 | 3 | 16 | |||
| 5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 - 13 | -1 | 13 | |||
| 6 | 9 | 3 | 0 | 6 | 18 - 29 | -11 | 9 | |||
| 7 | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 - 23 | -11 | 9 | |||
| 8 | 9 | 2 | 0 | 7 | 13 - 23 | -10 | 6 | |||
| 9 | 9 | 2 | 0 | 7 | 12 - 25 | -13 | 6 | |||
| 10 | 9 | 0 | 1 | 8 | 4 - 25 | -21 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | 18 | 2 | 3 | 87 - 25 | 62 | 56 | |||
2 | 23 | 15 | 3 | 5 | 58 - 30 | 28 | 48 | |||
3 | 23 | 15 | 3 | 5 | 42 - 30 | 12 | 48 | |||
4 | 22 | 10 | 1 | 11 | 39 - 43 | -4 | 31 | |||
5 | 23 | 8 | 5 | 10 | 33 - 36 | -3 | 29 | |||
6 | 22 | 9 | 1 | 12 | 49 - 48 | 1 | 28 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 11 | 0 | 1 | 53 - 12 | 41 | 33 | |||
| 2 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27 - 15 | 12 | 29 | |||
| 3 | 12 | 9 | 1 | 2 | 33 - 15 | 18 | 28 | |||
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | 21 - 18 | 3 | 19 | |||
| 5 | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 - 18 | 2 | 15 | |||
| 6 | 10 | 4 | 0 | 6 | 18 - 22 | -4 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 34 - 13 | 21 | 23 | |||
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 25 - 15 | 10 | 20 | |||
| 3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 15 - 15 | 0 | 19 | |||
| 4 | 12 | 5 | 1 | 6 | 31 - 26 | 5 | 16 | |||
| 5 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 - 18 | -5 | 14 | |||
| 6 | 11 | 4 | 0 | 7 | 18 - 25 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | 9 | 1 | 11 | 38 - 44 | -6 | 28 | |||
2 | 21 | 8 | 2 | 11 | 32 - 47 | -15 | 26 | |||
3 | 21 | 6 | 3 | 12 | 30 - 52 | -22 | 21 | |||
4 | 21 | 1 | 1 | 19 | 15 - 68 | -53 | 4 |
| 21 | 8 | |
| 11 | 2 | |
| 6 | 2 | |
| 12 | 2 | |
| 12 | 2 |
|
|
3.83
|
|
|
10.66
|
|
|
2.32
|
|
|
%52.25
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%36.94
|
|
|
|
%25.23
|
|
|
|
%74.77
|
|
|
|
%42.34
|
|
|
|
%23.42
|
|
|
|
%34.23
|
|
|
|
%62.16
|
|
|
|
%37.84
|
|
|
|
%11.71
|
|
|
|
%35.14
|
|
|
|
%35.14
|
|
|
|
%18.02
|
|
| 2025 | 21 | 8 |
| 2025 | 21 | 8 |
| 2024-2026 | 33 | 11 | |
| 2025-2026 | 25 | 10 | |
| 2025-2026 | 22 | 9 |
| 2024-2026 | 53 | |
| 2024-2026 | 43 | |
| 2024-2026 | 42 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
3.83
|
|
|
10.66
|
|
|
2.32
|
|
|
%52.25
|
|
|
|
%10.81
|
|
|
|
%36.94
|
|
|
|
%25.23
|
|
|
|
%74.77
|
|
|
|
%42.34
|
|
|
|
%23.42
|
|
|
|
%34.23
|
|
|
|
%62.16
|
|
|
|
%37.84
|
|
|
|
%11.71
|
|
|
|
%35.14
|
|
|
|
%35.14
|
|
|
|
%18.02
|
|
|
|
%8.11
|
|
|
|
%7.21
|
|
|
|
%6.31
|
|
|
|
%6.31
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%4.50
|
|
|
|
%4.50
|
|
|
|
%3.60
|
|
|
|
%34.23
|
|
|
|
%26.13
|
|
|
|
%13.51
|
|
|
|
%8.11
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%4.50
|
|
|
|
%3.60
|
|
|
|
%2.70
|
|
|
|
%1.80
|
|
|
|
%15.29
|
65
|
|
|
%17.65
|
75
|
|
|
%16.71
|
71
|
|
|
%16.00
|
68
|
|
|
%12.94
|
55
|
|
|
%20.71
|
88
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 87 | 25 | 0.6 | - | 14.8 | 7.9 | 55.5 | 7.5 | 93.0 | 66.8 | |
| 58 | 30 | 1.0 | - | 14.7 | 7.3 | 51.9 | 6.3 | 102.6 | 63.8 | |
| 50 | 49 | 0.9 | - | 12.5 | 6.6 | 46.5 | 6.9 | 105.5 | 68.4 | |
| 42 | 30 | 1.3 | 3 | 10.2 | 5.8 | 54.5 | 5.1 | 106.9 | 66.0 | |
| 40 | 44 | 0.7 | - | 11.7 | 5.8 | 45.2 | 4.8 | 98.3 | 58.3 | |
| 38 | 44 | 1.0 | 2 | 11.0 | 4.7 | 46.5 | 4.9 | 76.9 | 45.3 | |
| 33 | 36 | 1.6 | - | 11.2 | 5.7 | 48.6 | 5.7 | 99.5 | 61.5 | |
| 32 | 47 | 0.9 | 1 | 8.7 | 4.6 | 42.6 | 3.5 | 79.3 | 41.6 | |
| 30 | 52 | 1.0 | - | 6.6 | 3.6 | 44.1 | 2.2 | 62.9 | 27.6 | |
| 15 | 68 | 1.2 | 1 | 7.1 | 3.2 | 40.6 | 4.7 | 72.3 | 36.6 |
Besta deild, Kadınlar 2025 sezonunda Besta deild, Women 2025 grubunun zirvesinde Breidablik (K) bulunuyor: 18 maçta 49 puan. Attığı gol 77, yediği gol 15; averajı 62. Takipçileri FH Hafnarfjordur (K) (38 puan) ve Throttur Reykjavik (K) (36 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Breidablik (K) (77 gol), en az gol yiyen takımı Breidablik (K) (15 gol). Son maçlarda en iyi formu Breidablik (K) yakaladı: son 18 maçta 49 puan. Ligde şu ana kadar toplam 344 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Breidablik (K) (27 puan), deplasman tablosunda ise Breidablik (K) (22 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Breidablik (K), FH Hafnarfjordur (K), Throttur Reykjavik (K), Valur (K), Vikingur Reykjavik (K), Stjarnan (K). Küme Düşme Turu hattında Thor/KA (K), Fram (K), Tindastoll (K), Fjardab/Hottur/Leiknir (K).
Gol krallığında Berglind Thorvaldsdottir (Breidablik Kopavogur (K)) 8 golle önde. Onu Loa Thelma Hermannsdottir (2) ve Henrietta Agustsdottir (2) izliyor.