YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Challange Ligi 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Winterthur (65 puan), 2. Schaffhausen (65 puan), 3. Aarau (65 puan).
Challange Ligi 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Winterthur (65 puan), 2. Schaffhausen (65 puan), 3. Aarau (65 puan).
İsviçre
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 36 | 18 | 11 | 7 | 76 - 45 | 31 | 65 | |||
|
2
| 36 | 19 | 8 | 9 | 73 - 49 | 24 | 65 | |||
|
3
| 36 | 20 | 5 | 11 | 67 - 47 | 20 | 65 | |||
|
4
| 36 | 18 | 6 | 12 | 68 - 58 | 10 | 60 | |||
|
5
| 36 | 17 | 5 | 14 | 62 - 57 | 5 | 56 | |||
|
6
| 36 | 14 | 8 | 14 | 56 - 54 | 2 | 50 | |||
|
7
| 36 | 12 | 8 | 16 | 46 - 50 | -4 | 44 | |||
|
8
| 36 | 11 | 11 | 14 | 44 - 52 | -8 | 44 | |||
|
9
| 36 | 11 | 8 | 17 | 68 - 80 | -12 | 41 | |||
|
10
| 36 | 3 | 4 | 29 | 25 - 93 | -68 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 12 | 4 | 2 | 44 - 20 | 24 | 40 | |||
| 2 | 18 | 12 | 4 | 2 | 41 - 21 | 20 | 40 | |||
| 3 | 18 | 10 | 2 | 6 | 36 - 29 | 7 | 32 | |||
| 4 | 18 | 10 | 2 | 6 | 28 - 23 | 5 | 32 | |||
| 5 | 18 | 9 | 4 | 5 | 28 - 20 | 8 | 31 | |||
| 6 | 18 | 9 | 4 | 5 | 35 - 28 | 7 | 31 | |||
| 7 | 18 | 9 | 3 | 6 | 33 - 26 | 7 | 30 | |||
| 8 | 18 | 8 | 5 | 5 | 44 - 32 | 12 | 29 | |||
| 9 | 18 | 7 | 7 | 4 | 25 - 24 | 1 | 28 | |||
| 10 | 18 | 3 | 2 | 13 | 10 - 38 | -28 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 10 | 3 | 5 | 39 - 24 | 15 | 33 | |||
| 2 | 18 | 9 | 3 | 6 | 35 - 32 | 3 | 30 | |||
| 3 | 18 | 6 | 7 | 5 | 32 - 25 | 7 | 25 | |||
| 4 | 18 | 7 | 4 | 7 | 32 - 28 | 4 | 25 | |||
| 5 | 18 | 7 | 3 | 8 | 26 - 28 | -2 | 24 | |||
| 6 | 18 | 5 | 4 | 9 | 21 - 26 | -5 | 19 | |||
| 7 | 18 | 4 | 4 | 10 | 19 - 28 | -9 | 16 | |||
| 8 | 18 | 3 | 4 | 11 | 18 - 30 | -12 | 13 | |||
| 9 | 18 | 3 | 3 | 12 | 24 - 48 | -24 | 12 | |||
| 10 | 18 | 0 | 2 | 16 | 15 - 55 | -40 | 2 |
| 2 | 19 | |
| 1 | 18 | |
| 3 | 16 | |
| 3 | 15 | |
| 2 | 14 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
2.37
|
|
|
%49.44
|
|
|
|
%20.56
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%36.11
|
|
|
|
%63.89
|
|
|
|
%43.89
|
|
|
|
%29.44
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%59.44
|
|
|
|
%40.56
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%45.56
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%11.67
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1990-1991 | ||
| 1989-1990 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1979-1980 | ||
| 1976-1977 | ||
| 1975-1976 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 | ||
| 1970-1971 | ||
| 1969-1970 | ||
| 1967-1968 | ||
| 1966-1967 | ||
| 1965-1966 | ||
| 1963-1964 | ||
| 1962-1963 | ||
| 1960-1961 |
| 6 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 5 |
|
22/23
19/20
15/16
13/14
10/11
|
|
| 2 | 3 |
|
19/20
15/16
10/11
|
|
| 3 | 3 |
|
23/24
22/23
15/16
|
|
| 4 | 3 |
|
08/09
06/07
02/03
|
|
| 5 | 3 |
|
23/24
15/16
10/11
|
| 1 | 5 |
|
22/23
19/20
15/16
13/14
10/11
|
|
| 2 | 3 |
|
19/20
15/16
10/11
|
|
| 3 | 3 |
|
23/24
22/23
15/16
|
|
| 4 | 3 |
|
08/09
06/07
02/03
|
|
| 5 | 3 |
|
23/24
15/16
10/11
|
|
| 6 | 3 |
|
13/14
11/12
08/09
|
|
| 7 | 2 |
|
16/17
08/09
|
|
| 8 | 2 |
|
19/20
15/16
|
|
| 9 | 2 |
|
18/19
13/14
|
|
| 10 | 2 |
|
02/03
97/98
|
|
| 11 | 2 |
|
22/23
18/19
|
|
| 12 | 2 |
|
25/26
22/23
|
|
| 13 | 2 |
|
17/18
06/07
|
|
| 14 | 2 |
|
06/07
04/05
|
|
| 15 | 2 |
|
11/12
08/09
|
| 25/26 | 32 | 21 | |
| 24/25 | 29 | 18 | |
| 23/24 | 30 | 16 |
| 25/26 | 32 | 21 | |
| 24/25 | 29 | 18 | |
| 23/24 | 30 | 16 |
| 2021-2027 | 110 | 63 | |
| 2021-2026 | 89 | 50 | |
| 2021-2027 | 103 | 48 |
| 2021-2027 | 115 | |
| 2021-2027 | 111 | |
| 2021-2027 | 110 |
| 2024-2025 | 2 | |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2022-2026 | 2 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
2.37
|
|
|
%49.44
|
|
|
|
%20.56
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%36.11
|
|
|
|
%63.89
|
|
|
|
%43.89
|
|
|
|
%29.44
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%59.44
|
|
|
|
%40.56
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%45.56
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%11.67
|
|
|
|
%12.78
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%7.78
|
|
|
|
%6.11
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%35.56
|
|
|
|
%18.33
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%9.44
|
|
|
|
%8.89
|
|
|
|
%6.11
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%2.78
|
|
|
|
%2.22
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 76 | 45 | 2.4 | - | 5.5 | |
| 73 | 49 | 2.3 | 2 | 4.8 | |
| 68 | 58 | 2.5 | 1 | 4.5 | |
| 68 | 80 | 2.3 | 4 | 5.7 | |
| 67 | 47 | 2.2 | - | 6.5 | |
| 62 | 57 | 2.2 | 2 | 5.8 | |
| 56 | 54 | 2.4 | - | 3.8 | |
| 46 | 50 | 2.3 | 1 | 5.0 | |
| 44 | 52 | 3.2 | 2 | 4.6 | |
| 25 | 93 | 2.1 | 3 | 4.5 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Challange Ligi 21-22 sezonunda zirvede Winterthur bulunuyor: 36 maçta 65 puan. Attığı gol 76, yediği gol 45; averajı 31. Takipçileri Schaffhausen (65 puan) ve Aarau (65 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 11 beraberlik, 7 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Winterthur (76 gol), en az gol yiyen takımı Winterthur (45 gol). Son maçlarda en iyi formu Winterthur yakaladı: son 36 maçta 65 puan. Ligde şu ana kadar toplam 585 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Winterthur (40 puan), deplasman tablosunda ise Aarau (33 puan).
Yükselme hattında Winterthur. Yükselme Play-off hattında Schaffhausen. Konferans Ligi Eleme hattında Vaduz. Küme Düşme hattında Kriens.
Gol krallığında Joaquín Ardaiz (Schaffhausen) 19 golle önde. Onu Kevin Spadanuda (18) ve Brighton Labeau (16) izliyor.