U21 Ligacupen Elit 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Norra): 1. Djurgardens U21 (13 puan), 2. Brommapojkarna U21 (9 puan), 3. Degerfors IF U21 (7 puan).

U21 Ligacupen Elit 2025

U21 Ligacupen Elit
Tüm Ligler
Search
İsveç
1. Hafta
1. Hafta
Takvim 2025
2026
2025
U21 Ligacupen Elit maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Norra
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Norra
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
641119 - 10913
2
623112 - 939
3
62136 - 12-67
4
60336 - 12-63
Play-off
İç Saha — Norra
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
132018 - 446
221012 - 3-13
330214 - 5-12
430215 - 7-22
Deplasman — Norra
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
132109 - 547
221107 - 524
331112 - 4-24
430121 - 5-41
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
İç Saha — Vastra
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1430114 - 4109
2430111 - 479
342025 - 11-66
431208 - 625
5412112 - 1115
641128 - 9-14
740044 - 11-70
840042 - 15-130
Deplasman — Vastra
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1431016 - 41210
243018 - 629
342208 - 358
4421114 - 1137
542118 - 807
642027 - 9-26
741129 - 13-44
840043 - 12-90
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.86
Korner
6.71
Sarı Kart
0.92
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%36.90
31
X
%14.29
12
2
%48.81
41
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%26.19
22
Üst
%73.81
62
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%17.86
15
X
%50.00
42
2
%32.14
27
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%58.33
49
KG Yok
%41.67
35
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%5.95
5
2-3 Gol
%42.86
36
4-5 Gol
%28.57
24
6+ Gol
%22.62
19
Fikstür
Final
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.86
Korner
6.71
Sarı Kart
0.92
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%36.90
31
X
%14.29
12
2
%48.81
41
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%26.19
22
Üst
%73.81
62
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%17.86
15
X
%50.00
42
2
%32.14
27
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%58.33
49
KG Yok
%41.67
35
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%5.95
5
2-3 Gol
%42.86
36
4-5 Gol
%28.57
24
6+ Gol
%22.62
19
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-2
%8.33
7
3-0
%8.33
7
0-2
%7.14
6
2-0
%7.14
6
1-1
%5.95
5
1-3
%5.95
5
0-3
%4.76
4
0-1
%3.57
3
0-4
%3.57
3
2-2
%3.57
3
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/2
%25.00
21
2/2
%23.81
20
1/1
%16.67
14
X/1
%15.48
13
X/X
%9.52
8
2/1
%4.76
4
2/X
%3.57
3
1/X
%1.19
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%4.94
16
16-30
%4.94
16
31-45
%6.17
20
46-60
%4.63
15
61-75
%5.86
19
76-90
%8.02
26
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
32 13 0.4 - 10.2 5.7 43.8 5.5 66.9 54.2
23 12 0.5 1 7.6 4.8 35.1 4.2 70.3 43.5
20 5 0.1 - 4.6 2.4 28.6 3.3 42.0 37.0
19 15 0.3 - 8.2 4.7 36.5 4.7 56.8 44.3
19 9 0.7 - 7.7 4.8 45.2 4.1 146.2 86.8
18 15 0.4 - 8.6 4.2 44.1 4.8 99.6 49.4
18 12 0.4 - 11.0 5.4 46.9 5.8 83.9 64.8
18 17 0.6 1 4.3 1.9 28.1 2.7 88.6 35.1
17 19 0.1 - 5.4 3.1 32.4 3.1 59.0 33.3
16 11 0.2 - 3.9 1.8 34.1 2.7 91.8 44.3
16 17 0.5 - 5.8 2.5 34.4 2.9 70.2 27.6
16 26 0.5 - 8.1 4.4 36.9 3.0 65.0 39.6
15 23 0.5 - 7.2 4.0 36.5 3.5 56.0 37.6
13 10 0.7 - 8.0 4.8 38.3 4.3 69.3 39.2
13 17 1.0 1 9.1 4.2 46.0 3.4 88.2 51.4
12 21 0.1 - 4.1 2.2 19.9 1.2 71.1 27.2
11 20 0.5 - 4.4 2.2 26.5 2.9 54.2 26.6
8 19 0.8 - 4.4 2.2 34.1 4.0 93.0 40.5
6 9 0.6 - 5.6 2.8 34.6 1.2 102.0 42.8
6 12 - - 2.7 1.0 20.7 1.2 86.7 26.2
5 19 0.6 - 8.5 4.9 39.3 3.2 141.4 60.9

Fikstür

U21 Ligacupen Elit 2025 Puan Durumu ve Sezon Özeti

U21 Ligacupen Elit 2025 sezonunda Norra grubunun zirvesinde Djurgardens U21 bulunuyor: 6 maçta 13 puan. Attığı gol 19, yediği gol 10; averajı 9. Takipçileri Brommapojkarna U21 (9 puan) ve Degerfors IF U21 (7 puan). Sezon karnesi 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Djurgardens U21 (19 gol), en az gol yiyen takımı Brommapojkarna U21 (9 gol). Son maçlarda en iyi formu Djurgardens U21 yakaladı: son 6 maçta 13 puan. Ligde şu ana kadar toplam 43 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Djurgardens U21 (6 puan), deplasman tablosunda ise Brommapojkarna U21 (7 puan).

Play-off hattında Djurgardens U21.

Takımlar