YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Elitettan, Kadınlar 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. AIK DFF (K) (70 puan), 2. Trelleborgs FF (K) (56 puan), 3. Alingsas United (K) (50 puan).
Elitettan, Kadınlar 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. AIK DFF (K) (70 puan), 2. Trelleborgs FF (K) (56 puan), 3. Alingsas United (K) (50 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 22 | 4 | 0 | 97 - 15 | 82 | 70 | |||
|
2
| 26 | 17 | 5 | 4 | 56 - 28 | 28 | 56 | |||
|
3
| 26 | 14 | 8 | 4 | 38 - 21 | 17 | 50 | |||
|
4
| 26 | 10 | 9 | 7 | 54 - 43 | 11 | 39 | |||
|
5
| 26 | 10 | 8 | 8 | 47 - 49 | -2 | 38 | |||
|
6
| 26 | 11 | 4 | 11 | 46 - 43 | 3 | 37 | |||
|
7
| 26 | 12 | 1 | 13 | 56 - 60 | -4 | 37 | |||
|
8
| 26 | 10 | 6 | 10 | 39 - 46 | -7 | 36 | |||
|
9
| 26 | 9 | 5 | 12 | 42 - 43 | -1 | 32 | |||
|
10
| 26 | 9 | 2 | 15 | 30 - 44 | -14 | 29 | |||
|
11
| 26 | 5 | 11 | 10 | 34 - 42 | -8 | 26 | |||
|
12
| 26 | 8 | 2 | 16 | 36 - 63 | -27 | 26 | |||
|
13
| 26 | 5 | 3 | 18 | 32 - 77 | -45 | 18 | |||
|
14
| 26 | 4 | 4 | 18 | 25 - 58 | -33 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 1 | 0 | 52 - 4 | 48 | 37 | |||
| 2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 35 - 13 | 22 | 31 | |||
| 3 | 13 | 8 | 4 | 1 | 19 - 10 | 9 | 28 | |||
| 4 | 13 | 6 | 6 | 1 | 28 - 19 | 9 | 24 | |||
| 5 | 13 | 7 | 1 | 5 | 31 - 28 | 3 | 22 | |||
| 6 | 13 | 5 | 5 | 3 | 31 - 21 | 10 | 20 | |||
| 7 | 13 | 6 | 2 | 5 | 23 - 16 | 7 | 20 | |||
| 8 | 13 | 5 | 2 | 6 | 22 - 18 | 4 | 17 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 - 21 | 2 | 17 | |||
| 10 | 13 | 5 | 1 | 7 | 15 - 16 | -1 | 16 | |||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 - 30 | -9 | 14 | |||
| 12 | 13 | 2 | 6 | 5 | 15 - 20 | -5 | 12 | |||
| 13 | 13 | 2 | 2 | 9 | 14 - 23 | -9 | 8 | |||
| 14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 15 - 49 | -34 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 3 | 0 | 45 - 11 | 34 | 33 | |||
| 2 | 13 | 7 | 4 | 2 | 21 - 15 | 6 | 25 | |||
| 3 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19 - 11 | 8 | 22 | |||
| 4 | 13 | 5 | 4 | 4 | 23 - 22 | 1 | 19 | |||
| 5 | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 - 28 | -11 | 19 | |||
| 6 | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 - 27 | -4 | 17 | |||
| 7 | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 - 28 | -11 | 17 | |||
| 8 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 22 | -3 | 15 | |||
| 9 | 13 | 5 | 0 | 8 | 25 - 32 | -7 | 15 | |||
| 10 | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 - 22 | -3 | 14 | |||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 19 - 30 | -11 | 14 | |||
| 12 | 13 | 4 | 1 | 8 | 15 - 28 | -13 | 13 | |||
| 13 | 13 | 4 | 0 | 9 | 15 - 33 | -18 | 12 | |||
| 14 | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 - 35 | -24 | 8 |
|
|
3.47
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%67.58
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%59.34
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%18.13
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%16.48
|
|
| 2025-2026 | 39 | 9 | |
| 2024-2026 | 52 | 8 | |
| 2024-2026 | 38 | 8 |
| 2024-2026 | 60 | |
| 2024-2026 | 58 | |
| 2024-2026 | 57 |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2025-2026 | 1 |
|
|
3.47
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%19.78
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%67.58
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%59.34
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%18.13
|
|
|
|
%37.91
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%21.98
|
|
|
|
%13.74
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%1.10
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 97 | 15 | 0.4 | 1 | 2.3 | |
| 56 | 60 | 0.3 | - | 2.3 | |
| 56 | 28 | 0.2 | - | 2.9 | |
| 54 | 43 | 0.2 | - | 2.5 | |
| 47 | 49 | 0.2 | - | 0.6 | |
| 46 | 43 | 0.2 | 1 | 0.7 | |
| 42 | 43 | 0.2 | - | 1.0 | |
| 39 | 46 | 0.1 | - | 1.1 | |
| 38 | 21 | 0.0 | 1 | 0.8 | |
| 36 | 63 | 0.1 | 1 | 1.2 | |
| 34 | 42 | 0.2 | - | 0.8 | |
| 32 | 77 | 0.1 | 1 | 1.0 | |
| 30 | 44 | 0.2 | - | 0.7 | |
| 25 | 58 | 0.0 | - | 0.6 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Elitettan, Kadınlar 2023 sezonunda zirvede AIK DFF (K) bulunuyor: 26 maçta 70 puan. Attığı gol 97, yediği gol 15; averajı 82. Takipçileri Trelleborgs FF (K) (56 puan) ve Alingsas United (K) (50 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı AIK DFF (K) (97 gol), en az gol yiyen takımı AIK DFF (K) (15 gol). Son maçlarda en iyi formu AIK DFF (K) yakaladı: son 26 maçta 70 puan. Ligde şu ana kadar toplam 632 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra AIK DFF (K) (37 puan), deplasman tablosunda ise AIK DFF (K) (33 puan).
Yükselme hattında AIK DFF (K), Trelleborgs FF (K). Yükselme Play-off hattında Alingsas United (K). Küme Düşme hattında IFO Bromolla IF (K), BK Hacken Academy (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.